درباره حامی‌ساخت

تیم حامی ساخت در طی 12 سال فعالیت خود در زمینه ساخت، بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی، با تکیه بر دانش تخصصی و فنی تیم خود توانسته است به شناسایی چالش‌های موجود در این صنعت بپردازد و در سال 97 فعالیت خود را در کنار تیمی خلاق به صورت مستقل و حرفه‌ای گسترش دهد.

امروز تمام تلاش این مجموعه این است که از تجربه این 12 سال استفاده کند و لیستی از بهترین نیروهای اجرایی و کابینت‌سازها در زمینه ساخت و طراحی دکوراسیون تهیه کند! 

این روش راهی آسان را پیش پای افرادی می‌گذارد که به دنبال کابینت کاران حرفه‌ای در شهر خود می‌گردند. با حامی ساخت می‌توانید لیست جامعی از بهترین طراحان و کابینت‌کاران شهر خود در دسترس داشته باشید و از میان آن‌ها تیم اجرایی مدنظر خود را برگزینید.

حامی ساخت چه فاکتورهایی را برای انتخاب کابینت‌کار در نظر دارد؟

کارشناسان مجرب و حرفه‌ای

انجام صفر تا صد خدمات (از طراحی تا اجرا)

قیمت مناسب

مشاوره تخصصی

اجرای کار دقیقا طبق سلیقه مشتری

اطمینان از کیفیت بالای متریال مورد استفاده

ارائه طیف وسیعی از خدمات

توانایی ساخت و اجرای طرح‌های فوق لوکس

توانایی اجرای انواع طرح‌ها

سرعت عمل بالا در طراحی و اجرا

چه خدماتی در حامی‌ساخت ارائه می‌شود؟

مهم‌ترین و اساسی‌ترین خدماتی که حامی‌ساخت ارائه می‌دهد، لیستی جامع از کابینت‌سازان و طراحان کابینت در چند شهری است که در ادامه به آن اشاره می‌شود:

تهران

مشهد

شیراز

اصفهان

کیش

تبریز

قم

کرمانشاه

ارومیه

کرج

در کنار معرفی کابینت ساز و طراح دکوراسیون داخلی در این مجموعه می‌توانید درباره انواع کابینت مانند کابینت کلاسیک، ام‌دی‌اف، ممبران، چوبی و… اطلاعات گسترده‌ای کسب کنید و با دیتای کافی اقدام به دیزاین و ری‌دیزان فضای داخلی منزل خود کنید.

گفتگو با کارشناسان حامی ساخت

hamisakht@