درباره ما

بیش از 12 سال تجربه

حامی ساخت مجموعه‌ای با سابقه درخشان و تجربه‌ای 12 ساله در زمینه ساخت، بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی است. حامی ساخت با تکیه بر دانش تخصصی خود در زمینه طراحی و ساخت انواع کابینت و طراحی دکوراسیون داخلی به شناسایی مسائل و چالش‌های این صنعت پرداخته و سرانجام پس از زحمات فراوان توانست در سال 97 فعالیتش را به همراه تیم خود به صورت مستقل و حرفه‌ای شروع کند.

حامی ساخت همچنین سعی کرده است تا بهترین نیروهای اجرایی در زمینه ساخت کابینت و طراحی دکوراسیون را گرد هم آورد تا همواره بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه کند.

طراحی دکوراسیون داخلی توسط حامی ساخت

بهترین نتیجه را از ما بخواهید

خدمات حامی ساخت

حامی ساخت انواع خدمات مختلف در حوزه کابینت نظیر کابینت کلاسیک، ام دی اف، ممبران، چوبی و… را با استفاده از باکیفیت‌ترین متریال و باتجربه‌ترین کارشناسان به شما عزیزان ارائه می‌دهد.

همچنین در زمینه طراحی دکوراسیون، انواع سازه‌های مسکونی، تجاری و اداری را با متناسب‌ترین قیمت و مطرح‌ترین طراحان برای شما طراحی و اجرا می‌کند.

حامی ساخت ارائه دهنده انواع پروژه‌های مسکونی و غیر مسکونی مفتخر است تمام پروژه‌های مربوط به طراحی و ساخت کابینت و طراحی دکوراسیون داخلی را با کمک مجرب‌ترین نیروها برای شما به اجرا درآورد.

در سایت حامی ساخت می‌توانید با انواع کابینت‌های پرطرفدار و انواع سبک دکوراسیون داخلی آشنا شوید و نمونه کار‌های ما را مشاهده کنید؛ اگر در انتخاب و تصمیم گیری دچار شک و تردید شدید می‌توانید از مشاوران ما کمک بگیرید. در نهایت هر آنچه که انتخاب می‌کنید را به بهترین شکل ممکن به شما تحویل می‌دهیم. اگر تمام پروژه ساخت و اجرای کابینت خود را به ما بسپارید، ما مرحله طراحی کابینت شما را به صورت رایگان انجام می‌دهیم. در مرحله طراحی، شما می‌توانید کار نهایی را مشاهده و کاملا مطابق با سلیقه خود اجرا کنید.

گفتگو با کارشناسان حامی ساخت