تصویر لوگو حامی ساخت

کابینت ساز

کابینت ممبران گروه آذینگستر
کابینت سازی مصطفی پروانه
املاک و کابینت ستاره شرق 2
دکوراسیون داخلی پارادایس
کابینت سازی مدرن دکوراسیون
بورس کابینت غرب تهران
کابینت و دکوراسیون ثنا

توی کدوم شهر دنبال کابینت ساز می‌گردی؟

پیدا کردن کابینت ساز حرفه‌ای و منصف تو هر شهر کاری سخت و پیچیده‌ای است. مجموعه حامی ساخت براساس نظرات مشتریان و پروژ‌ه‌های قبلی انجام شده توسط کابینت سازان، بهترین‌ها را در شهر‌های مختلف ایران انتخاب کرده تا شما عزیزان بهترین خدمات را با مناسب‌ترین قیمت دریافت کنید. شهر‌هایی که در حال حاضر تحت پوشش حامی ساخت است شامل موارد زیر می‌شود و در آینده نه چندان دور به تعداد این شهرها افزوده خواهد شد.

تأثیر کابینت بر جذابیت آشپزخانه شما

می‌توان گفت کابینت مهم‌‌ترین بخش خانه است به همین دلیل یک مجری دکوراسیون داخلی خوب می‌داند که باید به بهترین شکل کابینت آشپزخانه را طراحی و اجرا کند. اکثر خانه‌هایی که امروزه ساخته می‌شوند آشپزخانه را به عنوان محور اصلی قرار می‌دهند. با نصب کابینت‌های زیبا و کاربردی می‌توانید از فضای موجود در آشپزخانه خود به بهترین نحو استفاده کنید؛ همچنین به زیبایی خانه خود بی‌افزایید. در مجموعه حامی ساخت بهترین کابینت سازها برای ساخت یک آشپزخانه زیبا و کاربردی به شما معرفی خواهند شد تا از این پس به راحتی در آشپزخانه خود قدم بردارید و فعالیت‌های روزانه خود را انجام دهید.

طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه بر چه اساسی است؟

طراحی کابینت به سلیقه و نیازهای مشتری بستگی دارد؛ اما به طور کلی باید به مواردی مانند فضا آشپزخانه، سبک مورد نظر مشتری و محل قرار گیری سینک، گاز و یخچال که مثلث طلایی آشپزخانه نام دارند دقت کرد.

از دیگر مواردی که باید به آن توجه کرد رنگ کابینت است. در فضاهای کوچک استفاده از رنگ‌های روشن باعث بزرگ‌تر دیده شدن فضا می‌شود؛ اما اگر می‌خواهید ظاهر آشپزخانه مدرن‌تری داشته باشید، می‌توانید از ترکیب رنگ‌های تیره با روشن استفاده کنید.

استفاده درست از فضا

در طراحی کابینت باید از فضایی که در اختیار داریم نهایت استفاده را کنیم. برای این کار بهتر است از یک کابینت کار ماهر و با تجربه بخواهیم تا برای شما طراحی را انجام دهد. کابینت ساز‌ها برای استفاده حداکثری از فضاها با 3DMAX طراحی را انجام می‌دهند، قیمت طراحی کابینت با 3Dmax مناسب و به صرفه است به همین دلیل بهتر است از این روش برای کم کردن احتمال خطا استفاده شود.

تصویر تیم کابینت ساز

کابینت‌سازهای حرفه‌ای شهرمون رو چطور پیدا کنیم؟

تا به حال چند مرتبه در زمینه‌های مختلف در دام آدم‌های ناشی یا کلاه‌بردار افتاده‌اید؟ اگر پاسخ شما به این سوال عددی بین یک تا بی‌نهایت است حتما ضرورت پیدا کردن یک کابینت‌ساز مطمئن و متخصص را درک می‌کنید.

اگر هم از اقبال بلندتان این‌طور افراد به پست‌تان نخورده‌اند توصیه می‌شود اهمیت این مسئله را دست کم نگیرید و قبل از هرگونه تجربه احتمالی با دقت بالا و حواس جمع یک کابینت‌ساز معتمد و کاربلد برای ساخت کابینت آشپزخانه خود پیدا کنید؛ از آن‌جا که کابینت بخشی از دکوراسیون داخلی خانه شما را به خود اختصاص می‌دهد و قرار است سال‌های زیادی را مهمان خانه شما باشد، در این مطلب به شما کمک می‌کنیم تا کابینت‌ساز کاربلد، حرفه‌ای و متخصص شهرتان را پیدا کنید؛ پس قدم به قدم با حامی‌ساخت همراه شوید:

نیازمندی‌ها: یک کابینت‌ساز حرفه‌ای و معتمد!

یکی از سخت‌ترین مراحل برای سفارش کابینت، پیدا کردن یک کابینت‌ساز خوب، حرفه‌ای و متعهد است. طبیعتا پیدا کردن یک کابینت‌ساز خوب در شهرهای بزرگ از پیدا کردن کابینت‌ساز در شهرهای کوچک سخت‌تر است. به عنوان مثال پیدا کردن بهترین کابینت‌ساز در تهران به نسبت سخت‌تر از پیدا کردن کابینت‌ساز مورد اعتماد در کرج است. مهارت کابینت‌ساز در ساخت انواع کابینت با متریال مختلف یکی از مهم‌ترین عوامل در کیفیت کار نهایی است. انتخاب نادرست کابینت‌ساز، علاوه بر دردسرهایی همچون اتلاف وقت، باعث افزایش هزینه‌ها نیز می‌شود؛ همچنین اگر با فرایند کابینت‌سازی آشنایی نداشته باشید، ممکن است سرتان کلاه برود یا سفارش‌تان را دیر تحویل بگیرید. خب حالا راه حل چیست و چگونه یک کابینت‌ساز با تجربه و قابل اعتماد را در اسرع وقت پیدا کنیم؟

تصویر فرد کابینت ساز

برای انتخاب مجری از حامی ساخت نیاز به راهنمایی داری؟

در جستجوی کابینت‌ساز حرفه‌ای

حامی ساخت با بیش از 12 سال فعالیت در حوزه  طراحی و ساخت کابینت اینجاست تا تمام مسائل شما را در زمینه پیدا کردن کابینت‌ساز خوب حل کند.

این مجموعه با جمع آوری فهرستی متشکل از بهترین کابینت‌ساز در مشهد، تهران و سایر شهرهای ایران، مسیر شما را جهت پیدا کردن یک کابینت‌کار حرفه‌ای و قابل اعتماد بهینه و کوتاه کرده است.

در ادامه چک لیستی در رابطه با ویژگی‌های یک کابینت‌ساز خوب ارائه خواهیم کرد تا معیارهای حامی ساخت را در گزینش و انتخاب کابینت‌سازان به خوبی درک کنید و از معتبر بودن اسامی ارائه شده توسط این مجموعه اطمینان حاصل کنید.

ویژگی‌های یک کابینت‌ساز حرفه‌ای

اولین نکته‌ای که برای انتخاب یک کابینت‌ساز خوب و منصف به ذهن می‌رسد، دستمزد آنان است؛ اما این دیدگاه در انتخاب کابینت کار حرفه‌ای به نتایج جالبی ختم نخواهد شد؛ زیرا صرفا به کابینت کاری که دستمزد کمتری می‌گیرد، کابینت کار منصف و معتمد نمی‌گویند؛ به عبارت دیگر دستمزد کابینت‌ساز معیار دقیقی برای سنجش کابینت کار نیست.

یک کابینت کار منصف، کابینت‌سازی است که به اندازه دستمزدی که می‌گیرد کیفیت کارش را نیز ارتقا دهد. به طور کلی، درست است که قیمت نهایی بسیار مهم است و ما هم در انتخاب کابینت کاران به آن توجه می‌کنیم؛ با این حال قیمت تمام ماجرا نیست و عوامل مهم‌تری از قیمت نیز وجود دارند که باید در نظر گرفته شود. (همچنان که ما هم در نظر گرفتیم.)     

رزومه

در ابتدا باید رزومه کاری کابینت‌ساز مد نظر خود را بررسی کنید. در نمونه کارها به دنبال طرح مورد علاقه خود بگردید؛ ببینید آیا کابینت‌ساز مد‌نظر شما، توانایی ساخت آنچه که شما می‌پسندید را دارد؟ آیا همیشه پروژه‌های خود را سر فرصت تحویل می‌دهد؟ این موضوع خیلی مهم است و قبل از سفارش باید حتما به آن توجه داشته باشید.

مشتری‌های سابق

موضوع دوم، یافتن مشتری‌های گذشته کابینت‌ساز است. برای این کار کافی است از خود کابینت‌ساز بپرسید؛ اگر مشتری‌های سابق از عملکردش راضی باشند، قطعا برای اطمینان خاطر شما آن‌ها را به شما معرفی می‌کند.

تیم ماهر

یکی دیگر از ویژگی‌های یک کابینت‌ساز خوب، داشتن یک تیم حرفه‌ای است. معمولا کابینت‌سازان حرفه‌ای برای خود تیمی از افراد مجرب تشکیل می‌دهند که در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی، طراحی کابینت‌ آشپزخانه و غیره به آن‌ها کمک می‌کنند.

تنظیم قرارداد

در آخر باید یک قرارداد جامع با قید تمامی شرایط لازم، مانند قیمت و زمان تحویل با کابینت‌ساز تنظیم کنید؛ سپس از کابینت‌ساز تضمین کتبی بگیرید که کار شما را با بهترین کیفیت و در زمان مشخص شده تحویل می‌دهد. بستن قرارداد برای شروع هر کار تجاری لازم است. حواس‌تان باشد که در بستن قرارداد کابینت‌سازی تمامی موارد مهم را ذکر کنید تا در میانه کار با مشکلی مواجه نشوید.

با دست باز کابینت انتخاب کنید

تصویر ساخت کابینت ساز

چگونه یک کابینت‌ساز همه چیز تمام پیدا کنیم؟ (بی‌معطلی و با کمترین درصد خطا)

همانطور که می‌دانیم پیدا کردن یک کابینت‌ساز که از همه لحاظ در نظر ما مناسب باشد کار سختی است. به طور کلی می‌توان از سه روش به سراغ کابینت‌سازها رفت: 

معیارهای انتخاب بهترین کابینت ساز

هر چند معیار افراد برای انتخاب یک تیم کابینت ساز با یکدیگر متفاوت است؛ با این حال به طور کلی معیارهای مشترکی وجود دارد که کمک می‌کند تا فرد بهترین و ماهرترین تیم کابینت سازی را انتخاب کند؛ تیم حامی ساخت با در نظر گرفتن همین معیارهای مشترک در این مسیر همراه شماست.

از جمله مشخصاتی که بین تیم‌های موفق کابینت سازی مشترک است می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: 

داشتن نیرو انسانی و تجهیزات کار کافی

در اختیار داشتن ماشین آلات پیشرفته و حرفه‌ای برای انجام کار

داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش

داشن نمونه کار و لیست رضایت مشتری

مهارت در ساخت و طراحی کابینت

وقت شناسی و تحویل به موقع پروژه

کابینت ساز چه خدماتی را انجام می‌دهد؟

کابینت سازان به طور تخصصی به ساخت کابینت می‌پردازند. در نظر داشته باشید یک تیم کابینت ساز حرفه‌ای که در این زمینه تجربه کافی دارد، علاوه بر ساخت انواع کابینت mdf، های گلاس، ممبران و …  خدمات دیگری را نیز برای جلب رضایت بیشتر مخاطبان خود انجام می‌دهد. این خدمات شامل موارد زیر است:

انجام نورپردازی روی کابینت

ساخت باکس‌های دیواری و انواع دکورهای چوبی

ساخت انواع کمدهای چوبی

انجام تعمیرات و بازسازی کابینت

تصویر کابینت آشپزخانه

یکی از روش‌های پیدا کردن کابینت‌ساز، مراجعه حضوری به بازار است. شما می‌توانید برای یافتن کابینت‌ساز در شهر خود به محله‌هایی که کارگاه اکثر کابینت‌سازها در آنجا مستقر است مراجعه کرده و براساس چک لیستی که پیش‌تر ارائه کردیم به سنجش آن‌ها بپردازید. این روش تقریبا تضمینی است و می‌توانید از آن جواب بگیرید؛ البته به شرطی که دغدغه زمان برایتان مطرح نباشد؛ زیرا رسیدن به نتیجه با استفاده از این روش اگرچه حتمی است؛ اما اصلا سریع نیست.

روش اول: مراجعه حضوری به بازار

روش دوم: اعتماد به دوست و آشنا

می‌توانید از اطرافیان خود که فکر می‌کنید در این زمینه اطلاعات کافی دارند، بخواهید تا به شما یک کابینت‌ساز خوب معرفی کنند، البته این روش هم نسخه‌ای نیست که بتوان آن را برای همه پیچید؛ مگر چند نفر در نزدیکی خود کسی را می‌شناسند که در حوزه کابینت‌سازی از خودشان استادتر و آگاه‌تر باشد؟

یکی دیگر از روش‌های پیدا کردن یک کابینت‌ساز خوب و دیگر شهرها مراجعه به سایت‌های خدمات ساختمانی همچون حامی ساخت است. این روش نسبت به دو روش قبلی قابل اعتماد‌تر است و کمترین معطلی و درصد خطا را دارد. در ادامه مزایای این روش را با هم مرور می‌کنیم:

روش سوم: جستجوی اینترنتی

مجموعه حامی‌ساخت با بیش از 12 سال سابقه و تجربه فعالیت در طراحی، ساخت و نصب کابینت، به اندازه کافی در این عرصه جهان‌دیده شده است؛ بنابراین با معرفی فهرست کاملی از کابینت‌ساز‌های معتبر، ارائه نمونه کار و شماره کابینت‌سازها، نقش واسطه را ایفا کرده و متقاضیان کابینت‌سازی را در یافتن خدمات مورد نیازشان طی کوتاه‌ترین زمان کمک می‌کند.

بهترین کابینت سازها زیرِ انگشتِ شمان!

توانایی‌های مورد نیاز یک کابینت‌ساز زبردست

به نظر شما کابینت‌کاری که قرار است برای ساخت کابینت خود انتخاب کنیم چه توانایی باید داشته باشد؟

  • اولا، یک کابینت کار خوب، کابینت کاری است که هیچ بهانه‌ای برای درخواست شما نداشته و توانایی انجام هر سبک کابینتی که مشتری می‌پسندد را داشته باشد.
  • دوما، از جمله ویژگی‌هایی که یک کابینت‌ساز خوب و تیم آن باید داشته باشند ارائه خدمات صفر تا صد است؛ یعنی به این شکل که مشتری بتواند تمام مرحله طراحی، ساخت و نصب کابینت را به تیم کابینت‌ساز بسپارد و خیالش از بابت اجرای کامل تمام این مراحل راحت باشد.
    حامی ساخت با سابقه درخشان خود در صنعت کابینت‌سازی، بهترین کابینت کاران را به شما معرفی می‌کند که توانایی طراحی و ساخت صفر تا صد انواع کابینت ممبران، های گلاس، ام دی اف و چوبی را در سبک‌های مختلف مدرن، کلاسیک و نئوکلاسیک دارند.
  • سوما یک کابینت ساز حرفه‌ای می‌داند که مشتری اطلاعاتی در این زمینه ندارد و سعی می‌کند تا بهترین راهنمایی‌ها را ارائه دهد تا شما در انتخاب خود پشیمان نشوید. ارائه مشاوره حرفه‌ای و همه جانبه به شما کمک می‌کند تا انتخابی بهینه، مقرون به صرفه و دوست داشتنی داشته باشید.

دستمزد یک کابینت‌ساز منصف چقدر است؟

دستمزد کابینت‌ساز و هزینه‌ای که یک کابینت‌کار از مرحله طراحی تا اجرای کابینت می‌گیرد به عوامل زیادی بستگی دارد. یکی از مهم‌ترین عوامل نوع کابینتی است که شما انتخاب می‌کنید. کابینت در سبک‌های مختلف و با متریال‌های گوناگونی ساخته می‌شوند؛ پس طبیعی است که قیمت ساخت انواع کابینت با هم متفاوت باشد؛ با این حال ما در حامی ساخت ضمن معرفی بهترین سازنده کابینت آشپزخانه، بستری را برای شما فراهم کرده‌ایم که پیش از ثبت هرگونه قرارداد با تیم یا شخص خاصی، هزینه طراحی و ساخت کابینت مورد نظرتان را بر اساس طرح، مدل و سبک منتخب خود برآورد کنید؛ به این منظور می‌توانید به صفحه قیمت کابینت مراجعه کرده یا همین حالا روی دکمه زیر کلیک کرده و از کارشناسان ما قیمت بگیرید.

دنبال قیمت روز کابینتی؟

تصویر کابینت آشپزخانه

علت تفاوت قیمت کابینت با متریال برابر چیست؟

کابینت سازی پیچیده است و عوامل مختلفی می‌توانند بر روی قیمت آن تاثیر بگذارند، عواملی مانند ضخامت و جنس صفحات کابینت می‌تواند به صورت مستقیم بر قیمت نهایی کابینت تاثیر بگذارد.. اما می‌توان گفت که علت اصلی تغییر قیمت کابینت تفاوت در ابعاد آن است.
اگر شما علاقه‌مند به افزودن کابینت با ابعاد و اندازه‌های غیراستاندارد به آشپزخانه خود هستید باید بدانید که قیمتی که به شما اعلام خواهد شد با آنچه که به صورت استاندارد اعلام می‌شود متفاوت خواهد بود.
علت تاثیرگذاری بالا ابعاد در قیمت این است که کابینت ساز برای محاسبه هزینه‌ها متراژ کابینت را در نظر خواهد گرفت.
یکی دیگر از علل تفاوت قیمت دستمزد است که در بالا به آن اشاره شده است.

بررسی اجزای کابینت از نظر یک کابینت ساز

همان‌طور که می‌دانید برای ساخت کابینت از قسمت‌های مختلفی استفاده می‌شود. این بخش‌ها به شرح زیر است.

درب

یکی از اجزای اصلی کابینت درب آن است که معمولا از جنس تنه اصلی کابینت ساخته می‌شود؛ اما شما می‌توانید متناسب با طرح و سلیقه خود درب‌هایی متفاوت نیز سفارش دهید. بهتر است در انتخاب این مورد از یک کابینت ساز حرفه ای کمک بگیرید.

بدنه کابینت

کابینت کارها دو نکته را در انتخاب بدنه کابینت رعایت می‌کنند. اولین مورد جنس بدنه است که براساس انتخاب شما مشخص می‌شود و دومی نوارکاری مناسب با جنس و رنگ کابینت است که می‌بایستبا دقت بالا انجام شود. قیمت بدنه کابینت متناسب با متریال و جنسی که انتخاب می‌کنید متفاوت است که در این زمینه می‌توانید راهنمایی‌های لازم را از کابینت ساز دریافت کنید.

صفحه کابینت

صفحه کابینت نیز یکی دیگر از مواردی است که انتخاب آن به سلیقه و جنس بدنه کابینت شما بستگی دارد. امکان استفاده از انواع صفحات کابینت مانند ام دی اف و… برای شما وجود دارد، البته در انتخاب صفحه کابینت باید به مواردی مانند استقامت و ماندگاری آن‌ها نیز توجه کنید.

سوالات متداول

بله؛ حامی‌ساخت هم برای کابینت‌ساز و هم برای افرادی که نیاز به کابینت‌ساز دارند مشاوره رایگان دارد.   

ما لیست جامعی از کابینت‌سازهای 10 شهری که در صفحه اصلی حامی ساخت به آن اشاره شده، تهیه کرده‌ایم. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه هر شهر لیست کابینت‌سازها را مشاهده و رزرو کنید.

اگر تعمیرات در حوزه کاری کابینت‌سازی که انتخاب می‌کنید باشد؛ بله.

برای ارتباط با کابینت‌ساز کافی است با شماره‌ای که در پروفایل شخصی هر کابینت‌ساز و لیستی که در صفحه هر شهر معرفی شده است تماس بگیرید.    

بازدید حضوری کابینت‌سازان از محیط رایگان است.

بله کابینت‌سازها پس از ثبت اطلاعات خود صاحب پروفایل می‌شوند. افراد می‌توانند نمونه کار، شهر، شماره تماس و…  هر کابینت‌ساز را در پروفایل شخصی آن‌ها مشاهده کنند.

پربازدیدترین مطالب

با ما در ارتباط باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر لوگو حامی ساخت

hamisakht@

تصویر لوگو حامی ساخت