کابینت ساز

کابینت‌سازهای حرفه‌ای شهرمون رو چطور پیدا کنیم؟

تا به حال چند مرتبه در زمینه‌های مختلف در دام آدم‌های ناشی یا کلاه‌بردار افتاده‌اید؟ اگر پاسخ شما به این سوال عددی بین یک تا بی‌نهایت است حتما ضرورت پیدا کردن یک کابینت‌ساز مطمئن و متخصص را درک می‌کنید.

اگر هم از اقبال بلندتان این‌طور افراد به پست‌تان نخورده‌اند توصیه می‌شود اهمیت این مسئله را دست کم نگیرید و قبل از هرگونه تجربه احتمالی با دقت بالا و حواس جمع یک کابینت‌ساز معتمد و کاربلد برای ساخت کابینت آشپزخانه خود پیدا کنید؛ از آن‌جا که کابینت بخشی از دکوراسیون داخلی خانه شما را به خود اختصاص می‌دهد و قرار است سال‌های زیادی را مهمان خانه شما باشد، در این مطلب به شما کمک می‌کنیم تا کابینت‌ساز کاربلد، حرفه‌ای و متخصص شهرتان را پیدا کنید؛ پس قدم به قدم با حامی‌ساخت همراه شوید:

نیازمندی‌ها: یک کابینت‌ساز حرفه‌ای و معتمد!

یکی از سخت‌ترین مراحل برای سفارش کابینت، پیدا کردن یک کابینت‌ساز خوب، حرفه‌ای و متعهد است. طبیعتا پیدا کردن یک کابینت‌ساز خوب در شهرهای بزرگی مثل تهران و مشهد از پیدا کردن کابینت‌ساز در شهرهای کوچک سخت‌تر است. مهارت کابینت‌ساز در ساخت انواع کابینت با متریال مختلف یکی از مهم‌ترین عوامل در کیفیت کار نهایی است. انتخاب نادرست کابینت‌ساز، علاوه بر دردسرهایی همچون اتلاف وقت، باعث افزایش هزینه‌ها نیز می‌شود؛ همچنین اگر با فرایند کابینت‌سازی آشنایی نداشته باشید، ممکن است سرتان کلاه برود یا سفارش‌تان را دیر تحویل بگیرید. خب حالا راه حل چیست و چگونه یک کابینت‌ساز با تجربه و قابل اعتماد را در اسرع وقت پیدا کنیم؟

در جستجوی کابینت‌ساز حرفه‌ای

حامی ساخت با بیش از 12 سال فعالیت در حوزه  طراحی و ساخت کابینت اینجاست تا تمام مسائل شما را در زمینه پیدا کردن کابینت‌ساز خوب حل کند.

این مجموعه با جمع آوری فهرستی متشکل از بهترین کابینت‌ساز در مشهد، تهران و سایر شهرهای ایران، مسیر شما را جهت پیدا کردن یک کابینت‌کار حرفه‌ای و قابل اعتماد بهینه و کوتاه کرده است.

در ادامه چک لیستی در رابطه با ویژگی‌های یک کابینت‌ساز خوب ارائه خواهیم کرد تا معیارهای حامی ساخت را در گزینش و انتخاب کابینت‌سازان به خوبی درک کنید و از معتبر بودن اسامی ارائه شده توسط این مجموعه اطمینان حاصل کنید.

ویژگی‌های یک کابینت‌ساز حرفه‌ای

اولین نکته‌ای که برای انتخاب یک کابینت‌ساز خوب و منصف به ذهن می‌رسد، دستمزد آنان است؛ اما این دیدگاه در انتخاب کابینت کار حرفه‌ای به نتایج جالبی ختم نخواهد شد؛ زیرا صرفا به کابینت کاری که دستمزد کمتری می‌گیرد، کابینت کار منصف و معتمد نمی‌گویند؛ به عبارت دیگر دستمزد کابینت‌ساز معیار دقیقی برای سنجش کابینت کار نیست.

یک کابینت کار منصف، کابینت‌سازی است که به اندازه دستمزدی که می‌گیرد کیفیت کارش را نیز ارتقا دهد. به طور کلی، درست است که قیمت نهایی بسیار مهم است و ما هم در انتخاب کابینت کاران به آن توجه می‌کنیم؛ با این حال قیمت تمام ماجرا نیست و عوامل مهم‌تری از قیمت نیز وجود دارند که باید در نظر گرفته شود. (همچنان که ما هم در نظر گرفتیم.)     

رزومه

در ابتدا باید رزومه کاری کابینت‌ساز مد نظر خود را بررسی کنید. در نمونه کارها به دنبال طرح مورد علاقه خود بگردید؛ ببینید آیا کابینت‌ساز مد‌نظر شما، توانایی ساخت آنچه که شما می‌پسندید را دارد؟ آیا همیشه پروژه‌های خود را سر فرصت تحویل می‌دهد؟ این موضوع خیلی مهم است و قبل از سفارش باید حتما به آن توجه داشته باشید.

مشتری‌های سابق

موضوع دوم، یافتن مشتری‌های گذشته کابینت‌ساز است. برای این کار کافی است از خود کابینت‌ساز بپرسید؛ اگر مشتری‌های سابق از عملکردش راضی باشند، قطعا برای اطمینان خاطر شما آن‌ها را به شما معرفی می‌کند.

تیم ماهر

یکی دیگر از ویژگی‌های یک کابینت‌ساز خوب، داشتن یک تیم حرفه‌ای است. معمولا کابینت‌سازان حرفه‌ای برای خود تیمی از افراد مجرب تشکیل می‌دهند که در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی، طراحی کابینت‌ آشپزخانه و غیره به آن‌ها کمک می‌کنند.

تنظیم قرارداد

در آخر باید یک قرارداد جامع با قید تمامی شرایط لازم، مانند قیمت و زمان تحویل با کابینت‌ساز تنظیم کنید؛ سپس از کابینت‌ساز تضمین کتبی بگیرید که کار شما را با بهترین کیفیت و در زمان مشخص شده تحویل می‌دهد. بستن قرارداد برای شروع هر کار تجاری لازم است. حواس‌تان باشد که در بستن قرارداد کابینت‌سازی تمامی موارد مهم را ذکر کنید تا در میانه کار با مشکلی مواجه نشوید.

با دست باز کابینت انتخاب کنید

چگونه یک کابینت‌ساز همه چیز تمام پیدا کنیم؟ (بی‌معطلی و با کمترین درصد خطا)

همانطور که می‌دانیم پیدا کردن یک کابینت‌ساز که از همه لحاظ در نظر ما مناسب باشد کار سختی است. به طور کلی می‌توان از سه روش به سراغ کابینت‌سازها رفت: 

یکی از روش‌های پیدا کردن کابینت‌ساز، مراجعه حضوری به بازار است. شما می‌توانید برای یافتن کابینت‌ساز در شهر خود به محله‌هایی که کارگاه اکثر کابینت‌سازها در آنجا مستقر است مراجعه کرده و براساس چک لیستی که پیش‌تر ارائه کردیم به سنجش آن‌ها بپردازید. این روش تقریبا تضمینی است و می‌توانید از آن جواب بگیرید؛ البته به شرطی که دغدغه زمان برایتان مطرح نباشد؛ زیرا رسیدن به نتیجه با استفاده از این روش اگرچه حتمی است؛ اما اصلا سریع نیست.

روش اول: مراجعه حضوری به بازار

روش دوم: اعتماد به دوست و آشنا

می‌توانید از اطرافیان خود که فکر می‌کنید در این زمینه اطلاعات کافی دارند، بخواهید تا به شما یک کابینت‌ساز خوب معرفی کنند، البته این روش هم نسخه‌ای نیست که بتوان آن را برای همه پیچید؛ مگر چند نفر در نزدیکی خود کسی را می‌شناسند که در حوزه کابینت‌سازی از خودشان استادتر و آگاه‌تر باشد؟

یکی دیگر از روش‌های پیدا کردن یک کابینت‌ساز خوب و دیگر شهرها مراجعه به سایت‌های خدمات ساختمانی همچون حامی ساخت است. این روش نسبت به دو روش قبلی قابل اعتماد‌تر است و کمترین معطلی و درصد خطا را دارد. در ادامه مزایای این روش را با هم مرور می‌کنیم:

روش سوم: جستجوی اینترنتی

مجموعه حامی‌ساخت با بیش از 12 سال سابقه و تجربه فعالیت در طراحی، ساخت و نصب کابینت، به اندازه کافی در این عرصه جهان‌دیده شده است؛ بنابراین با معرفی فهرست کاملی از کابینت‌ساز‌های معتبر، ارائه نمونه کار و شماره کابینت‌سازها، نقش واسطه را ایفا کرده و متقاضیان کابینت‌سازی را در یافتن خدمات مورد نیازشان طی کوتاه‌ترین زمان کمک می‌کند.

بهترین کابینت سازها زیرِ انگشتِ شمان!

توانایی‌های مورد نیاز یک کابینت‌ساز زبردست

به نظر شما کابینت‌کاری که قرار است برای ساخت کابینت خود انتخاب کنیم چه توانایی باید داشته باشد؟

  • اولا، یک کابینت کار خوب، کابینت کاری است که هیچ بهانه‌ای برای درخواست شما نداشته و توانایی انجام هر سبک کابینتی که مشتری می‌پسندد را داشته باشد.
  • دوما، از جمله ویژگی‌هایی که یک کابینت‌ساز خوب و تیم آن باید داشته باشند ارائه خدمات صفر تا صد است؛ یعنی به این شکل که مشتری بتواند تمام مرحله طراحی، ساخت و نصب کابینت را به تیم کابینت‌ساز بسپارد و خیالش از بابت اجرای کامل تمام این مراحل راحت باشد.
    حامی ساخت با سابقه درخشان خود در صنعت کابینت‌سازی، بهترین کابینت کاران را به شما معرفی می‌کند که توانایی طراحی و ساخت صفر تا صد انواع کابینت ممبران، های گلاس، ام دی اف و چوبی را در سبک‌های مختلف مدرن، کلاسیک و نئوکلاسیک دارند.

دستمزد یک کابینت‌ساز منصف چقدر است؟

دستمزد کابینت‌ساز و هزینه‌ای که یک کابینت‌کار از مرحله طراحی تا اجرای کابینت می‌گیرد به عوامل زیادی بستگی دارد. یکی از مهم‌ترین عوامل نوع کابینتی است که شما انتخاب می‌کنید. کابینت در سبک‌های مختلف و با متریال‌های گوناگونی ساخته می‌شوند؛ پس طبیعی است که قیمت ساخت انواع کابینت با هم متفاوت باشد؛ با این حال ما در حامی ساخت ضمن معرفی بهترین سازنده کابینت آشپزخانه، بستری را برای شما فراهم کرده‌ایم که پیش از ثبت هرگونه قرارداد با تیم یا شخص خاصی، هزینه طراحی و ساخت کابینت مورد نظرتان را بر اساس طرح، مدل و سبک منتخب خود برآورد کنید؛ به این منظور می‌توانید به صفحه قیمت کابینت مراجعه کرده یا همین حالا روی دکمه زیر کلیک کرده و از کارشناسان ما قیمت بگیرید.

دنبال قیمت روز کابینتی؟

سوالات متداول

در حامی‌ساخت مشاوره رایگانه؟

بله؛ حامی‌ساخت هم برای کابینت‌ساز و هم برای افرادی که نیاز به کابینت‌ساز دارند مشاوره رایگان دارد.   

چطور می‌تونم کابینت‌سازهای شهر‌م رو در حامی ساخت پیدا کنم؟

ما لیست جامعی از کابینت‌سازهای 10 شهری که در صفحه اصلی حامی ساخت به آن اشاره شده، تهیه کرده‌ایم. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه هر شهر لیست کابینت‌سازها را مشاهده و رزرو کنید.

آیا کابینت سازهایی که از سمت حامی‌ساخت معرفی می‌شن تعمیرات هم انجام می‌دن؟

اگر تعمیرات در حوزه کاری کابینت‌سازی که انتخاب می‌کنید باشد؛ بله.

چطور می‌تونم با کابینت‌سازها ارتباط بگیرم؟

برای ارتباط با کابینت‌ساز کافی است با شماره‌ای که در پروفایل شخصی هر کابینت‌ساز و لیستی که در صفحه هر شهر معرفی شده است تماس بگیرید.    

بازدید حضوری کابینت‌ساز از محیط رایگانه یا هزینه‌ش رو باید بپردازیم؟

بازدید حضوری کابینت‌سازان از محیط رایگان است.

من یک کابینت‌سازم؛ چطور می‌تونم در حامی‌ساخت عضو بشم؟
برای ثبت درخواست کافی است اینجا کلیک کنید.  
آیا بعد از عضویت در تیم کابینت‌سازهای حامی‌ساخت پروفایل شخصی خودم رو دارم؟
  • بله کابینت‌سازها پس از ثبت اطلاعات خود صاحب پروفایل می‌شوند. افراد می‌توانند نمونه کار، شهر، شماره تماس و…  هر کابینت‌ساز را در پروفایل شخصی آن‌ها مشاهده کنند.

پربازدیدترین مطالب

با ما در ارتباط باشید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

گفتگو با کارشناسان حامی ساخت