طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی؛ از طراحی تا اجرا

منظور از دکوراسیون داخلی نحوه طراحی و ساخت فضا، چیدمان و انتخاب وسایل مناسب برای تمامی بخش‌های یک فضای مسکونی، اداری یا تجاری با هدف ایجاد ظاهری زیبا، چشم نواز و القای احساساتی همچون آرامش، شادی و… به افراد است.

حامی ساخت با بیش از یک دهه سابقه و حضور فعال در حوزه طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه و دکوراسیون داخلی فضاهای مختلف مسکونی، تجاری و اداری، حالا با معرفی بهترین‌های طراحی و ساخت دکوراسیون داخلی در ایران اینجاست تا شما را از دردسر یافتن متخصصین ماهر و قابل اعتماد بی‌نیاز کند.

شما جای درستی آماده‌اید؛ اگر…

به دنبال یک فرد معتمد، منصف و حرفه‌ای هستید تا پروژه طراحی و ساخت دکوراسیون‌ فضای مورد نظرتان را به او بسپارید.

ما پای حرف‌ و تعهدمان را با اعتبار و سابقه چندین ساله خود امضا می‌کنیم!

طراحی دکوراسیون داخلی منزل

یکی از مهم‌ترین و پرتقاضاترین بخش‌های طراحی دکوراسیون داخلی، طراحی دکوراسیون داخلی منزل است.

در طراحی دکوراسیون خانه‌های لوکس، بین اجزای داخلی خانه با هدف زیباتر و دلنشین‌تر شدن فضا، هماهنگی ایجاد می‌شود. نحوه چیدمان وسایل در این سبک نیاز به رعایت اصولی دارد که طراحان دکوراسیون داخلی حامی ساخت کاملا به این اصول واقف‌اند.

این اصول در طراحی دکوراسیون اتاق خواب، سرویس بهداشتی، طراحی دکوراسیون آشپزخانه و… متفاوت است.

طراحی دکوراسیون داخلی اداری و تجاری

محیط‌های اداری و تجاری همواره نیازمند سبک‌ خاصی از طراحی دکوراسیون داخلی هستند؛ به عبارت دیگر نوع پارتیشن بندی، نورپردازی، محوطه سازی، طراحی داخلی و… کاملا با دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه متفاوت است و از این رو اجرای آن هم نیازمند افرادی متخصص و باتجربه در همین حوزه است که حامی ساخت آن‌ها را با اطلاعات و رزومه کامل در اختیار شما قرار می‌دهد.

مهم‌ترین نکته در طراحی دکوراسیون تجاری این است که دکوراسیون باید بتواند مشتریان و مراجعین را به خود جذب کند و باعث شود آن‌ها حس خوبی از حضور در مکان تجاری مورد نظر داشته باشند؛ همچنین این محیط باید برای صاحب خود نیز دل‌پذیر، جذاب و کاربردی باشد.

طراحی دکوراسیون اداری نیز اگر به درستی و طبق اصول انجام شود روی راندمان کار کارمندان و میزان بازدهی آن‌ها، ارتباطات درون سازمانی و میزان بهره وری و… تاثیرات مثبت چشم گیری خواهد گذاشت!

طراحی دکوراسیون داخلی لاکچری و ساده با حامی ساخت

تفاوتی ندارد اگر به دنبال طراحی دکوراسیون با متریال فوق لوکس هستید یا اینکه قصد دارید با کمترین بودجه یک دکوراسیون داخلی ساده و کم هزینه و در عین حال شیک داشته باشید؛ زیرا ما هنگام انتخاب و استخدام طراحان و سازندگان فعال در این حوزه، به گونه‌ای عمل کردیم که در نهایت بتوانیم تمام نیازهای موجود در بازار را پوشش دهیم؛ از این رو به دنبال هر سبک دکوراسیونی هستید، بهترین مجری آن را می‌توانید همین جا پیدا کنید و با او قرارداد ببندید.

پخش ویدیو

نمونه پروژه‌های طراحی دکوراسیون داخلی تیم‌های مختلف در حامی ساخت

Previous
Next

پروژه طراحی دکوراسیون داخلی هتل شرکت نفت (سوئیت vip)

Previous
Next

در حال اجرای ٣٦ واحد تیپ c

Previous
Next

پروژه طراحی دکوراسیون داخلی مدرن واقع در فردوسی

Previous
Next

در حال اجرای ١٤٤ واحد تیپ b

Previous
Next

طراحی و بازسازی دکوراسیون داخلی واحد مسکونی

Previous
Next

پروژه طراحی دکوراسیون داخلی داروسازی ثامن

Previous
Next

در حال اجرای دکوراسیون ساختمان اداری داروسازی ثامن

Previous
Next

طراحی دکوراسیون اداری داروسازی ثامن با تم کرم قهوه‌ای

Previous
Next

طراحی دکور اداری داروسازی ثامن با تم سفید طوسی

Previous
Next

سالن کلین روم داروسازی ثامن (سالن همو دیالیز)

Previous
Next

طراحی دکوراسیون داخلی پروژه ٣ واحدی مدرن

قیمت طراحی دکوراسیون داخلی

تعرفه و قیمت طراحی دکوراسیون داخلی به عوامل مختلفی بستگی دارد. اینکه شما قصد طراحی دکوراسیون داخلی چه مکانی را دارید، متراژ این مکان چقدر است، سبک مورد نظر شما چیست و در آخر به چه امکاناتی برای طراحی دکوراسیون داخلی خود نیاز دارید، همگی تعیین کننده قیمت طراحی دکوراسیون داخلی شما هستند.

افرادی که به نظم و فنگ شویی چیدمان منزل و محیط کار خود اهمیت می‌دهند، همواره به دنبال بهترین طراح دکوراسیون داخلی برای طراحی دکوراسیون پذیرایی، دفاتر اداری و تجاری هستند.

ما در تهیه فهرست طراحان دکوراسیون داخلی منزل و سایر فضاهای تجاری و اداری در حامی ساخت با استفاده از تجربه و تکیه بر دانش خود، منصفانه‌ترین افراد را انتخاب کردیم تا شما در ادامه کار هیچ گونه چالش و مشکل اقتصادی اعم از گران فروشی‌های بی دلیل و… با مجریان مربوطه نداشته باشید و بتوانید طی یک ارتباط مسالمت آمیز، پروژه‌تان را تا انتها به افراد منتخب خود بسپارید.

معیارهای حامی ساخت برای انتخاب تیم‌های طراحی دکوراسیون داخلی

تجربه

فاکتور اول برای انتخاب متخصصین انواع طراحی دکوراسیون داخلی، میزان تجربه و حضور فعال آن‌ها در این عرصه است. طبیعتا هر چقدر یک تیم یا فرد تجربه بالاتری در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی مکان‌های مختلف داشته باشد، از مهارت و تبحر بالاتری نیز برخوردار است؛ بنابراین ما در اولین قدمِ پذیرفتن تیم‌ها و افراد مختلف، میزان تجربه و سابقه آن‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

نمونه کار

نمونه کار است که ثابت می‌کند میزان تجربه تیم‌ها و افراد شاغل در حوزه طراحی دکوراسیون داخلی منزل و سایر اماکن اداری و تجاری نتیجه بخش و قابل اتکا هست یا خیر؛ از این رو در گام بعدی ما با بررسی نمونه کار طراحان و سازندگان دکوراسیون داخلی، از معتبر بودن تجربه آن‌ها اطمینان حاصل می‌کنیم.

نظرات مشتریان

و در آخر جهت محکم کاری بیشتر و سفت کردن زیر پای متقاضیان هنگام انتخاب، نظرات مشتریان سابق این افراد و تیم‌های سازنده و طراح را جویا می‌شویم تا از منصف و معتمد بودن آن‌ها مطمئن شویم.

اصول طراحی دکوراسیون داخلی

قبل از اقدام به طراحی دکوراسیون باید چند سوال از خود بپرسید:

در چه فضایی می‌خواهید زندگی یا فعالیت کنید؟

آیا سبک سنتی را برای فضای خود در نظر گرفته اید یا مدرن؟

آیا تصمیم دارید یک فضای آرام و پر از آرامش داشته باشید و یا دکوراسیون رسمی را ترجیح می‌دهید؟

تعیین این فاکتورها قبل از تعیین چیدمان می‌تواند خیلی چیزها را تغییر دهد.

 

اگر در خصوص سوالات بالا ایده‌ای ندارید جای نگرانی نیست؛ زیرا حامی ساخت با ارائه لیستی از متخصصین این حوزه، به شما کمک می‌کند تا صفر تا صد خدمات طراحی دکوراسیون خود را به بهترین نحو، کاملا اصولی و توسط چیره دست‌ترین‌ها به انجام برسانید.

 

حتی اگر در خصوص طراحی داخلی اید‌ه‌ای ندارید هم تیم حامی ساخت با ارائه انواع ایده‌ها و نمونه‌ها به شما کمک می‌کند تا ایده‌آل‌ترین نتیجه را برای سازه خود رقم بزنید.

از سری اصول طراحی دکوراسیون داخلی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

تعادل

تعادل در دکوراسیون داخلی احساس آرامش و نظم را ایجاد می‌کند. در اینجا همه چیز در مورد یکسان سازی یا تقریب وزن بصری اشیا است. تعادل نه تنها از طریق شکل، بلکه از طریق رنگ، الگو و بافت نیز ایجاد می‌شود.

اهمیت برقراری تعادل از این جهت است که استفاده بیش از حد از هر چیزی در طراحی دکوراسیون ساده و شیک، باعث برهم زدن نظم و زیبایی آن می‌شود؛ مثلا اگر از یک رنگ خاص بیش از حد در دکوراسیون استفاده شود، دل‌زدگی ایجاد می‌کند.

ریتم

همانند موسیقی، ریتم در طراحی هر چیزی با ایجاد الگوهای تکرار شونده و کنتراست و برای ایجاد علاقه بصری خلق می‌شود. برای دستیابی به ریتم، کافی است یک رنگ یا شکل را در فواصل مختلف ایجاد کنید. هدف از ایجاد ریتم حرکت چشم در فضا و محیط است.

فوکوس

اتاقی که همه چیز در آن از اهمیت یکسانی برخوردار باشد، پراکنده یا کسل کننده به نظر می‌رسد. شما به یک نقطه فوکوس یا به اصطلاح لنگر احتیاج دارید. فضاهای معماری اغلب دارای نقاط دیدنی مانند شومینه یا پنجره‌ای با منظره زیبا هستند که شما می‌توانید با چیدمان مبلمان در اطراف آن، برای تأکید بر آن، نقطه کانونی داخلی خود را ایجاد کنید و اگر فضای شما فاقد چنین مکان دیدنی داخلی است می‌توانید از طریق گروه بندی مبلمان یا استفاده از یک اکسسوری غیر معمول یا بزرگ، این نقطه را برای خود ایجاد کنید.

انواع سبک در طراحی دکوراسیون داخلی منزل ایرانی و خارجی

انتخاب سبک یکی از مهم‌ترین کارهایی است که باید هنگام طراحی دکوراسیون داخلی منزل کوچک یا بزرگ خود انجام دهید. وقتی از اصول طراحی یک سبک پیروی کنید خواه و ناخواه اجزا و عناصر را مرتبط‌‌‌‌تر انتخاب خواهید کرد.

در این قسمت شما را با سبک‌های اصلی دکوراسیون داخلی منزل که طراحان حامی ساخت آن‌ها را اجرا می‌کنند آشنا می‌کنیم.

1

دکوراسیون داخلی مدرن

به طراحی دکوراسیون داخلی ساده، دکوراسیون داخلی مدرن می‌گویند. در طراحی مدرن از مواردی مانند پالت رنگی ساده، استیل و شیشه در خانه‌ها استفاده می‌شود. مهم‌ترین ویژگی طراحی دکوراسیون داخلی مدرن، استفاده از اشکال هندسی مانند دایره و چهارگوش است. استفاده از آثار نقاشی آبستره و مجسمه‌هایی با مفاهیم انتزاعی نقش مهمی در این سبک‌ها دارد.

دکوراسیون داخلی منزل مدرن در هر عنصر از جمله مبلمان، حس سادگی را به همراه دارد. کلمه‌ای که معمولاً برای توصیف سبک مدرن به کار می‌رود، براق است و شلوغی یا لوازم جانبی زیاد در سبک مدرن جایی ندارد.

تصویر دکوراسیون داخلی مدرن
تصویر دکوراسیون داخلی معاصر

2

دکوراسیون داخلی معاصر

مدرن و معاصر دو سبکی هستند که اغلب به جای هم استفاده می‌شوند؛ ولی معاصر با مدرن متفاوت است؛ زیرا در معاصر دکوراسیون براساس اینجا و اکنون صورت می‌گیرد. تفاوت اصلی در تفکیک سبک طراحی مدرن و معاصر این است که مدرن تفسیری دقیق از طراحی است که از قرن ۲۰ آغاز شد و معاصر انعطاف پذیرتر است و پایبندی کمتری به یک سبک خاص دارد؛ به عنوان مثال، سبک معاصر ممکن است شامل خطوط منحنی باشد، در حالی که طراحی مدرن چنین نیست.

3

دکوراسیون داخلی مینیمال

سبک دکوراسیون داخلی مینیمال یکی از پرطرفدارترین سبک‌های طراحی دکوراسیون داخلی منزل است. این سبک همان سبک مدرن است که ساده‌تر شده.

پالت‌های رنگی ساده، مبلمان بدون طرح، اکسسوری و لوازم جانبی بسیار ساده و بدون هیچ زرق و برق از ویژگی‌های این سبک دکوراسیون است.

می‌توان گفت که دکوراسیون داخلی مینیمال از سبک مدرن هم ساده‌تر است.

یکی از رنگ‌های پرکاربرد در سبک مینیمال رنگ سفید است. به طور کلی مینیمال به معنی حذف وسایل اضافی از خانه است. مهم‌ترین ویژگی‌ این سبک‌ها استفاده از تضاد رنگی مانند سفید و سیاه با هدف بی روح و خنثی نبودن خانه است.

تصویر دکوراسیون داخلی مینیمال
تصویر دکوراسیون داخلی سنتی

4

دکوراسیون داخلی سنتی

این سبک کلاسیک در هر فرهنگی شکل متفاوت دارد؛ اما عموما نمایانگر وسایل مجلل همراه با اکسسوری‌های فراوان است. در خانه‌های سنتی غالبا از چوب تیره، پالت‌های رنگی غنی و انواع مختلفی از بافت‌ها و خطوط منحنی استفاده می‌شود. مبلمان دارای جزئیات و پارچه‌های زیبا و تزیین شده‌ای مانند مخمل ابریشم بوده و ممکن است شامل انواع الگوها و بافت‌ها نیز باشند.

دکوراسیون داخلی منزل ایرانی سنتی یکی از انواع طراحی‌های این سبک است.

5

دکوراسیون داخلی صنعتی

سبک دکوراسیون صنعتی مانند سبک‌‌های دوره انقلاب صنعتی اروپا و خانه‌های شهری قرن‌های 17 و 18 میلادی اروپا است. در واقع در این سبک‌ها از عناصر قدیمی بیشتر استفاده می‌کنند. سبک صنعتی بیشتر در مکان‌های تجاری، اداری و خانه‌هایی با سقف‌های مرتفع به کار می‌رود. استفاده از مبلمان چرم یکی از ویژگی‌های این سبک است. بیشتر اشراف از این نوع سبک برای طراحی دکوراسیون داخلی خود استفاده می‌کنند.

تصویر دکوراسیون داخلی صنعتی
تصویر دکوراسیون داخلی اسکاندیناوی

6

دکوراسیون داخلی اسکاندیناوی

سبک اسکاندیناوی بسیار شبیه به سبک مینیمال است. مبلمانی که در این سبک استفاده می‌شود بسیار ساده است. از جمله عناصری که در این سبک مورد استفاده قرار می‌گیرد پالت رنگی سفید، کفپوش‌‌های قطعه‌‌ای، نورپردازی طبیعی و… است.

7

دکوراسیون داخلی سنتی غربی

در سبک دکوراسیون داخلی سنتی غربی، مبلمان مجلل و تعداد زیادی تزئینات استفاده می‌شود؛ همچنین از ویژگی‌های خاص این سبک، استفاده از چوب‌های تیره، پالت‌های رنگی پررنگ و مبل‌هایی با پارچه‌های مخملی و گلدوزی شده است.

تصویر دکوراسیون داخلی سنتی غربی
تصویر دکوراسیون داخلی سنتی خاورمیانه

8

دکوراسیون داخلی سنتی خاورمیانه

سبک دکوراسیون داخلی سنتی خاورمیانه یکی از منحصر به فردترین سبک‌های دکوراسیون است. در این نوع سبک دکوراسیون داخلی، فرش و گلیم حرف اول را می‌زند. یکی از اجزای مهم سبک سنتی خاورمیانه، استفاده از پالت رنگ‌‌های گرم و تند، همراه با نقش‌‌های سنتی و اسلامی، و بالشت‌های طرح سنتی است.

9

دکوراسیون داخلی انتقالی یا ترانزیشنال

سبک دکوراسیون داخلی انتقالی یا ترانزیشنال یکی از محبوب‌ترین سبک‌های طراحی دکوراسیون داخلی منزل است. در سبک انتقالی مانند سبک مدرن از استیل و شیشه استفاده می‌شود؛ همچنین در این سبک از مبل‌های مخملی نیز استفاده می‌کنند.

تصویر دکوراسیون داخلی انتقالی یا ترانزیشنال
تصویر دکوراسیون داخلی سنتی خاورمیانه

10

دکوراسیون داخلی فرانسوی

در سبک فرانسوی از ظرف‌های تزئینی و روتختی‌های ضخیم استفاده می‌شود. رنگ‌های مورد استفاده در این نوع سبک‌ها گرم و ملایم است؛ از جمله رنگ‌های مورد استفاده در این سبک می‌توان به قرمز، زرد و طلایی اشاره کرد. استفاده از فرش در این نوع سبک نقش مهمی دارد. از گچ بری‌های مجلل در این نوع سبک‌ها بیشتر استفاده می‌شود.

11

دکوراسیون داخلی روستیک

روستیک به معنی رنگ و رو رفته است. در این سبک، از وسایل قدیمی مانند فلز‌های زنگ زده و چوب‌های پوسیده بیشتر استفاده می‌شود. سبک روستیک برای کسانی که به نوستالژی علاقه دارند بسیار مناسب است.

تصویر دکوراسیون داخلی روستیک
تصویر دکوراسیون داخلی شبی شیک

12

دکوراسیون داخلی شبی شیک

از جمله ویژگی‌های سبک شبی شیک مبلمان روستایی، پارچه‌های گلدار ظریف و لوسترهای درخشان است. در این سبک، از مبلمان قدیمی استفاده می‌شود. استفاده از قلاب بافی در این سبک‌ اهمیت زیادی دارد؛ اما بهتر است بیش از پیاده سازی این مدل، با فرد متخصص در این زمینه مشورت کنید.

13

دکوراسیون داخلی هالیوودی

سبک دکوراسیون هالیوودی بسیار شیک و لوکس است. در این سبک از مبلمان مخملی و عتیقه جات زیادی استفاده می‌شود. پالت‌ رنگی این سبک بنفش، قرمز و فیروزه‌ای است. در این سبک برای تزئین دیوارها از عکس‌ بازیگران هالیوودی استفاده می‌شود.

تصویر دکوراسیون داخلی هالیوودی
تصویر دکوراسیون داخلی ساحلی

14

دکوراسیون داخلی ساحلی

نام دیگر سبک دکوراسیون داخلی ساحلی، سبک همپتون است. در این سبک از پالت‌های رنگی خنثی مانند آبی، سبز و سفید استفاده می‌شود. در اتاق‌ها، از وسایل چوبی الهام گرفته از دریا که به رنگ آبی و سفید است استفاده می‌شود. در سبک ساحلی حس آرامش پیدا خواهید کرد؛ زیرا طبیعت و آرامش دریا در این سبک‌ دیده می‌شود.

15

دکوراسیون داخلی ایران باستان

دکوراسیون داخلی ایران باستان به دوره بعد از هخامنشیان بر می‌گردد. در این سبک از سنگ مرمر برای دیوارهای داخلی و خارجی استفاده می‌شود. در سبک دکوراسیون ایران باستان از ستون‌های بلند، درب‌های سنگین، سرستون‌های اسب بالدار و شیر بیشتر استفاده می‌کنند؛ همچنین بیشتر عناصر مورد استفاده در این نوع سبک، اشکال گوشه‌دار هستند.

تصویر دکوراسیون داخلی ایران باستان

اجزای طراحی دکوراسیون داخلی

زمانی که اصول و اجزای اساسی طراحی دکوراسیون داخلی منزل، شرکت، محیط تجاری و… را بدانید هر فضایی را می‌توانید تغییر دهید. در ادامه درباره اصول اولیه طراحی دکوراسیون داخلی که به عنوان یک متقاضی باید بدانید صحبت می‌کنیم.

1. رنگ

رنگ می‌تواند روی کل روحیه و احساس دکوراسیون داخلی شما تأثیر بگذارد؛ به عنوان مثال، بیشتر مردم رنگ قرمز را رنگی پرشور یا پرانرژی می‌دانند، در حالی که آبی و سبز معمولاً بیانگر آرامش تلقی می‌شوند و زرد اغلب رنگی شاد شناخته می‌شود.

به طور کلی رنگ‌ها به دو دسته اصلی سرد و گرم تقسیم می‌شوند؛ در این میان به جز دو رنگ آبی (سردترین رنگ) و نارنجی (گرم‌ترین رنگ)، سایر رنگ‌ها درجاتی از گرما و سرما را به طور همزمان در خود دارند. 

2. نورپردازی

زیباترین دکوراسیون داخلی ساختمان‌های مسکونی، تجاری و اداری دارای نورپردازی حرفه‌ای است که نقش مهمی در افزایش زیبایی دكوراسيون دارد. نصب لوستر و هالوژن علاوه بر روشنایی محیط، باعث جذابیت دکوراسیون نیز می‌شود. نکته‌ای که باید برای نورپردازی طراحی دکوراسیون داخلی در نظر بگیرید رعایت اصل تعادل است؛ یعنی نه فضا را نورانی کنید و نه در تاریکی فرو ببرید. روشنایی زیاد باعث سردرد می‌شود و نور کم نیز خانه را به فضایی دلگیر تبدیل می‌کند. نورپردازی اصولی بخش جدایی ناپذیر دکوراسیون داخلی هر مکانی است که می‌تواند منابع آن طبیعی، ساخته دست بشر یا ترکیبی از هر دو باشد.

3. مبلمان

تفاوتی ندارد طراحی دکوراسیون کلینیک زیبایی بخواهید یا خانه، انتخاب مبل در هر فضایی یکی از اصول مهم به شمار می‌رود. در هنگام خرید مبل به متراژ مکان و سازه دقت کنید. اگر منزل و سازه کوچکی دارید، از خرید مبل‌هایی که فضای زیادی را اشغال می‌کنند جدا خودداری کنید؛ این کار باعث می‌شود نتوانید از فضای سازه خود استفاده مفید ببرید. این نکته فقط مربوط به مبل نیست؛ بلکه به طور کلی اگر قصد طراحی دکوراسیون داخلی منزل کوچک را دارید نباید از هیچ وسیله بزرگی استفاده کنید.

4. تابلو و قاب عکس

اگر قصد نصب چند قاب عکس بر روی یک دیوار را دارید، بهتر است آن‌ها را با فاصله کمی از هم نصب کنید. در واقع می‌توان گفت فاصله استاندارد تابلوها در کنار هم حدود پنج تا ده سانتی متر است. توصیه می‌شود نصب تابلو بر روی دیوار را با رعایت اصول استاندارد انجام دهید.

5. طرح

طرح‌ها معمولاً روی کاغذ دیوار و دیوارپوش‌ها دیده می‌شوند؛ با این حال حتی در استفاده از نور یا سایر عناصر طراحی در هر جای خانه نیز می‌توانند ظاهر شوند. هنگامی که می‌خواهید دکور و طراحی داخلی خانه خود را تغییر دهید، افزودن رنگ، بافت و الگوها راهی آسان برای روح بخشیدن به فضا بدون نیاز به تغییرات عمده در طراحی است.

الگوها اگر به درستی انتخاب شوند می‌توانند زندگی و حرکت را به یک فضا اضافه کنند یا در صورت انتخاب غیراصولی باعث آشفته دیده شدن محیط شوند.

6. فرم

فرم یا همان شکل، چارچوب اشیا را مشخص می‌کند؛ به طور کلی فرم‌ها به دو صورت ارگانیک و هندسی هستند که حد و حدود اجسام را معرفی می‌کنند. در نظر گرفتن فرم در طراحی دکوراسیون مرز بین اجسام را نمایان می‌سازد.

7. خط

خطوط معانی مختلفی دارند که در ادامه تفسیر هر کدام جداگانه گفته شده است.

طراحان دکوراسیون اعتقاد دارند که خطوط افقی احساس امنیت را ایجاد می‌کنند؛ در حالی که خطوط عمودی رسا و پررنگ هستند. خطوط پویا از قوانین خاص خود پیروی می‌کنند.

در صورت استفاده استراتژیک از خطوط می‌توانید یک حس سرگرم کننده و هیجان انگیز به هر فضایی اضافه کنید.

8. الگو

الگو عبارت است از تکرار عمدی فرم‌ها، خطوط یا دیگر عناصر طراحی. الگوها می‌توانند زندگی و حرکت را به فضا بیافزایند و به محیط احساس و جذابیتی بیشتر ببخشند؛ به عنوان مثال طراحی دکوراسیون داخلی با چوب به سبب استفاده از خطوط و الگوهای طبیعی محیط خانه شما را زنده‌تر و بشاش‌تر می‌کند؛ همچنین از الگوها می‌توانید در انتخاب کاغذ دیواری و یا طرح کفپوش کمک بگیرید. 

هدف از طراحی دکوراسیون داخلی چیست؟

طراحی دکوراسیون داخلی با اهداف مختلفی انجام می‌شود که در این بخش قصد داریم چند مورد از مهم‌ترین آن‌ها را اعلام کنیم.

هدف اصلی طراحی دکوراسیون داخلی ترجمه ایده‌های مشتری و بکارگیری دیدگاهی کلی‌نگر و حرفه‌ای در فضای مورد نظر برای دستیابی به ترکیبی زیبا، راحت و کاربردی در فضا است.

هدف از طراحی دکوراسیون داخلی این است که مناطق مختلف خانه، شرکت و سایر فضاهای اداری و تجاری را به گونه‌ای بهینه سازی کنیم که هر بخش مطابق با نیازها، شخصیت و سلیقه افراد چیده شود؛ به این منظور در نظر گرفتن سلیقه و خلاقیت افراد و بکارگیری ترکیب مناسبی از رنگ‌ها، متریال، مبلمان و غیره از اهمیت بالایی برخوردار است.

اگر طراحی دکوراسیون به صورت حرفه‌ای و هوشمند انجام شود، می‌توانید محدودیت‌ها را نادیده بگیرید و با مدیریت صحیح، محیطی کاربردی را خلق کنید.

ایجاد محیطی شگفت‌انگیز، هوشمند و منحصر به فرد از جمله اهداف طراحی دکوراسیون داخلی است.

مقالات دکوراسیون داخلی

تصویر تایل گچی
دکوراسیون داخلی

تایل گچی در مشهد

تایل‌های سقفی گچی از صفحات گچی مرغوب و غیر قابل احتراق ساخته شده و فاقد هرگونه مواد مضر هستند. تایل‌های سقفی گچی روکش با تعمیر و نگهداری عالی، آسان، پرداخت مقرون به صرفه و همراه

بیشتر بخوانید »
تصویر تایل گچی
دکوراسیون داخلی

تایل گچی در تبریز

تایل گچی سازه‌ای است گچی که با استفاده از کرافت پوشانده شده است و معمولا برای  پوشش سقف و دیوار استفاده می‌شود. در برخی موارد متناسب با سبک محیط تایل گچی را با سایر متریال

بیشتر بخوانید »
تصویر سقف کاذب
دکوراسیون داخلی

مجری سقف کاذب در کرج

سقف کاذب سازه‌ای است گچی که با متریال مختلفی پوشش داده شده است. روکش سقف کاذب گاها از چوب یا پی وی سی است. چنانچه ساکن کرج هستید و قصد دارید تغییر و تحولی بنیادین

بیشتر بخوانید »
تصویر مجری سقف کاذب
دکوراسیون داخلی

مجری سقف کاذب در تبریز

امروزه سقف کاذب بسیار پرطرفدار شده است. سقف کاذب در واقع یک سقف ثانویه به شمار می‌آید و به عنوان یک پوشش در زیر سقف اصلی نصب می‌شود. سقف کاذب در طرح‌های مختلف برای بخش‌های

بیشتر بخوانید »
تصویر اجرای سقف کاذب اصفهان
دکوراسیون داخلی

مجری سقف کاذب در اصفهان

اگر ساکن شهر اصفهان هستید و برای طراحی دکوراسیون منزل یا محل کار خود نیاز به یک مجری سقف کاذب دارید جای خوبی آمده‌اید؛ اینجا قرار است با تعداد بسیاری مجری سقف کاذب در اصفهان

بیشتر بخوانید »
نمونه پروژه از اجرای سقف کاذب
دکوراسیون داخلی

مجری سقف کاذب در کرمانشاه

سقف کاذب پوششی است که به عنوان یک سقف ثانویه روی سقف اصلی نصب می‌شود. این سازه در فضاهای مختلف اداری، تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار می‌گیرد و انواع مختلفی دارد. تفاوتی نمی‌کند ساکن

بیشتر بخوانید »
تصویر مجری سقف کاذب
دکوراسیون داخلی

مجری سقف کاذب در شیراز

امروزه یکی از راه‌های زیباسازی منازل و سازه‌های مختلف استفاده از سقف کاذب است. استفاده از سقف کاذب و پیاده‌سازی آن در منازل امروزه به بالاترین حد خود رسیده و طرفداران زیادی نیز روزافزون پیدا

بیشتر بخوانید »
دکوراسیون داخلی

مجری سقف کاذب در مشهد

امروزه از سقف کاذب برای ساخت سازه‌های مختلف استفاده می‌شود. سقف کاذب مزایایی نظیر قابلیت جابجایی آسان، هزینه بازسازی کم، عایق صدا و حرارت، صرفه جویی در مصرف انرژی و … دارد که همین مزایا

بیشتر بخوانید »
تصویر اجرای سقف کاذب
دکوراسیون داخلی

مجری سقف کاذب در تهران

سقف و دیوار ساختمان، از جمله اولین نقاطی هستند که توجه مخاطب را به خود جلب می‌کنند؛ پس اگر قصد دارید تا سازه‌ای زیبا و شیک داشته باشید، توجه به چنین فضاهایی مهم است. سال‌های

بیشتر بخوانید »

کناف کار در قم

حامی ساخت این بار به معرفی بهترین کناف کاران در قم برخاسته است و قصد دارد تا به مشتریان عزیز باتجربه‌ترین و کاربلدترین کناف کار را در شهر زیبای قم معرفی کند. سال‌های زیادی است

بیشتر بخوانید »
تصویر سقف کاذب
دکوراسیون داخلی

مجری سقف کاذب در کیش

اگر ساکن کیش هستید و به دنبال بهترین مجری سقف کاذب هستید تا بتوانید با خیال راحت پروژه خود را برون سپاری کنید، پیشنهاد می‌شود با مراجعه به سایت حامی ساخت، بدون اتلاف وقت و

بیشتر بخوانید »
تصویر نمونه پروژه از سقف کاذب
دکوراسیون داخلی

مجری سقف کاذب

توی کدوم شهر دنبال مجری سقف کاذب می‌گردی؟ سقف کاذب در تهران سقف کاذب در مشهد سقف کاذب در اصفهان سقف کاذب در تبریز سقف کاذب در کیش سقف کاذب در کرج سقف کاذب در

بیشتر بخوانید »
تصویر کناف کار
دکوراسیون داخلی

کناف کار در ارومیه

کناف یکی از محبوب‌ترین متریال و مصالحی است که در ارومیه برای ساخت و زیباسازی سازه‌ها به کار می‌رود. کناف به نوعی جایگزین گچ محسوب می‌شود و از آنجا که زیبایی نهایی کار را دوچندان

بیشتر بخوانید »
تصویر کناف کار در اصفهان
دکوراسیون داخلی

کناف کار در اصفهان

اگر ساکن شهر اصفهان هستید و نیاز دارید تا دستی به دکوراسیون داخلی خانه یا محیط کار خود بکشید و نیاز به یک کناف کار حرفه‌ای در شهر خود دارید، پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این

بیشتر بخوانید »
نمونه پروژه کناف
دکوراسیون داخلی

کناف کار در کیش

کناف یک سازه گچی است که با استفاده از متریال مختلف همچون pvc، چوب و غیره پوشش داده می‌شود. امکانات و مزایای متنوع کناف موجب شده تا امروزه بهترین جایگزین برای سازه های قدیمی باشد

بیشتر بخوانید »
تصویر بهترین شرکت دکوراسیون داخلی تهران
دکوراسیون داخلی

بهترین شرکت دکوراسیون داخلی تهران

دکوراسیون داخلی مانند تمام علوم و هنرهای دیگر اصول و سبکی دارد و بر اساس المان‌های مختلف از جمله سلیقه افراد و نیازها تعیین می‌شود. در طراحی دکوراسیون داخلی در تهران به عواملی مانند، نقشه

بیشتر بخوانید »
تصویر کناف کار در تبریز
دکوراسیون داخلی

کناف کار در تبریز

کناف، صفحاتی روکش دار و غالبا گچی به شمار می‌آیند که امروزه در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می‌گیرند. علت محبوبیت کناف زیبایی ظاهری، سرعت نصب و اجرای بالا، تنوع فوق العاده و …

بیشتر بخوانید »
تصویر کناف کار در کرج
دکوراسیون داخلی

کناف کار در کرج

امروزه طراحی دکوراسیون داخلی به یکی از کارهای اساسی در ساخت یه سازه تبدیل شده است. هر چقدر دکوراسیون منزل زیباتر باشد آن محیط لوکس‌تر به نظر می‌رسد. به طور کلی عوامل گوناگونی در طراحی

بیشتر بخوانید »
تصویر کناف کار در تهران
دکوراسیون داخلی

کناف کار در تهران

کناف نوعی صفحه روکش دار گچی است که به صورت پیش ساخته ساخته می‌شود. این صفحه‌ها توسط پیچ به هم متصل شده و فضای ایجاد شده بین آن‌ها توسط ملات پر می‌شود. کناف کاری یکی

بیشتر بخوانید »
تصویر طراحی دکوراسیون اداری در کرج
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون اداری در کرج

هر یک از ما نیاز داریم برای فرار از روتین زندگی هر از چند گاهی در سبک چیدمان و دکوراسیون داخلی محیطی که در آن هستیم تغییراتی ایجاد کنیم؛ این تنها مربوط به سبک اتاق

بیشتر بخوانید »
تصویر کناف
دکوراسیون داخلی

کناف کار در شیراز

اگر ساکن شیراز هستید و برای تغییر دکوراسیون داخلی منزل یا محیط کار خود به دنبال بهترین کناف کار می‌گردید؛ اما در بین صدها تیم اجرایی سردرگم شده‌اید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از طریق مجموعه

بیشتر بخوانید »
تصویر کناف کاری
دکوراسیون داخلی

کناف کار در کرمانشاه

کناف نوعی سازه گچی است که برای پوشش سقف و دیوار مورد استفاده قرار می‌گیرد و شما می‌توانید با توجه به کاربردهای متنوع آن برای زیباسازی محیط، گچبری‌های تزئینی و غیره از آن استفاده کنید

بیشتر بخوانید »
تصویر کناف کار
دکوراسیون داخلی

کناف کار در مشهد

کناف نوعی صفحه گچی است که با استفاده از لایه‌ای کاغذی پوشانده شده و معمولا برای پوشش سقف و دیوار مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول بجای گچبری‌های تزئینی که در گذشته استفاده می‌شد، ارائه

بیشتر بخوانید »
تصویر طراحی دکوراسیون مغازه شیراز
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون مغازه شیراز

احتمالا مشاهده کرده‌اید که بعضی از مغازه داران فروش بیشتری نسبت به بقیه دارند و ممکن است برایتان سوال بوده باشد که برتری آن‌ها نسبت به بقیه چیست؟ مبحث فروش مبحثی است که احساسات مشتری

بیشتر بخوانید »
تصویر شرکت دکوراسیون داخلی قم
دکوراسیون داخلی

شرکت دکوراسیون داخلی قم

اگر ساکن شهر قم هستید و قصد طراحی، ساخت، یا بازسازی فضای مسکونی، تجاری و اداری خود را دارید، بهترین کار این است که پروژه‌تان را به یک شرکت دکوراسیون داخلی در قم بسپارید. اکثر

بیشتر بخوانید »
تصویر طراحی دکوراسیون مغازه در مشهد
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون مغازه در مشهد

فروش ارتباط مستقیمی با احساسات مشتری دارد؛ یعنی اگر مشتری شما از فضایی که در آن هست احساس خوشایندی نکند احتمال فروش شما بسیار پایین می‌آید. به طور کلی اولین چیزی که مشتری در بدو

بیشتر بخوانید »
تصویر طراحی دکوراسیون داخلی در کرمانشاه
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی در کرمانشاه

طراحی دکوراسیون داخلی به معنای ایجاد تغییرات اساسی در چیدمان و فضای داخلی ساختمان و خانه است. هدف از ایجاد تغییرات در طراحی دکوراسیون داخلی ایجاد فضایی زیبا‌تر، گرم‌تر با کارایی بیشتر است. به طوری

بیشتر بخوانید »
تصویر دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی در ارومیه

اگر ساکن ارومیه هستید و تصمیم دارید به تازگی طراحی دکوراسیون داخلی منزل یا محیط کار خود را تغییر دهید یا المان‌هایی از آن را تعویض کنید پیشنهاد می‌شود حتما از لیست کامل و جامعی

بیشتر بخوانید »

طراحی دکوراسیون داخلی در کرج

اگر ساکن کرج هستید و به دنبال بهترین شرکت یا تیم اجرایی در حوزه طراحی دکوراسیون داخلی می‌گردید، در این صفحه می‌توانید ضمن آشنایی با بهترین‌ها، حرفه‌ای‌ترین تیم را انتخاب کنید. انتخاب یک طراح دکوراسیون

بیشتر بخوانید »
تصویر دکوراسیون داخلی در کیش
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی در کیش

اگر ساکن کیش هستید و به تازگی تصمیم گرفتید طراحی دکوراسیون داخلی منزل یا محیط کار خود را تغییر دهید روی کمک حامی ساخت حساب کنید. مجموعه حامی ساخت حدود 12 سال در حوزه طراحی،

بیشتر بخوانید »
تصویر چیدمان منزل در اصفهان
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی در اصفهان

اگر ساکن اصفهان هستید و به دنبال بهترین شرکت طراحی دکوراسیون داخلی در اصفهان می‌گردیداز لیست تهیه شده توسط حامی ساخت استفاده کنید. این لیست متشکل از بهترین، باتجربه‌ترین و حرفه‌ای‌ترین طراحان دکوراسیون داخلی در

بیشتر بخوانید »
تصویر دکوراسیون داخلی تبریز
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی تبریز

یکی از اقدامات مهم در جهت رعایت اصول و هارمونی اجزای محیط طراحی دکوراسیون داخلی است؛ از این رو افراد به دنبال فردی ماهر هستند که بتواند به بهترین نحو محیط را طراحی کند. انتخاب

بیشتر بخوانید »
تصویر پارتیشن
دکوراسیون داخلی

قیمت پارتیشن

امروزه در محیط‌های آموزشی و اداری برای جداسازی محیط‌های مختلف از انواع مدل‌های پارتیشن استفاده می‌شود. قیمت این جداکننده‌ها نسبت به سایر گزینه‌ها به مراتب ارزان‌تر است و به دلیل زیبایی که به محیط می‌بخشد

بیشتر بخوانید »
تصویر طراحی دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون در شیراز

اگر ساکن شیراز هستید و به تازگی تصمیم دارید تحولی در طراحی دکوراسیون داخلی منزل خود ایجاد کنید به شما پیشنهاد می‌کنیم از لیست کاملی که مجموعه حامی ساخت گردآوری کرده است کمک بگیرید. در

بیشتر بخوانید »
تصویر طراحی دکوراسیون داخلی رنگ مشکی
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون در تهران

طراحی دکوراسیون داخلی و وجود هارمونی بین اجزا و بخش‌های هر محیط یکی از فاکتورهایی است که این روزها مورد توجه اکثر افراد است. انجام طراحی دکوراسیون به صورت حرفه‌ای، محیطی جذاب و چشم‌نواز را

بیشتر بخوانید »
تصویر پارتیشن اداری
دکوراسیون داخلی

انواع مدل‌های پارتیشن

این روزها اکثر محیط‌های اداری و آموزشی و گاها برخی از محیط‌های مسکونی به صورت مسطح طراحی می‌شوند. برای تفکیک فضاهای داخلی هر محیط، حفظ حریم شخصی و افزایش بهره‌وری نیاز است که از انواع

بیشتر بخوانید »

پارتیشن کار در کرمانشاه

قطعا تا به حال واژه پارتیشن به گوش‌تان خورده است و کاربرد آن را می‌دانید. پارتیشن به منظور جداسازی فضا همسطح و استفاده بهینه از تمامی بخش‌های یک فضا است که در مکان‌های مختلف بسته

بیشتر بخوانید »

پارتیشن کار در قم

پارتیشن یک سیستم جدا کننده فضاهای مختلف مسکونی، اداری و تجاری است که با هدف بهره‌گیری حداکثری از فضای موجود مورد استفاده قرار می‌گیرد و به دلیل تاثیر چشمگیر در ایجاد جلوه زیبا و شیک

بیشتر بخوانید »

پارتیشن کار در کیش

در محیط‌های اداری و گاها مسکونی به منظور جداسازی فضاها از پارتیشن استفاده می‌کنند. پارتیشن‌ها ضمن اینکه موجب حفظ حریم شخصی پرسنل، مشتریان و فضای کلی محیط می‌شوند، جذابیت دو چندانی به فضا می‌بخشند و

بیشتر بخوانید »
تصویر پارتیشن تبریز
دکوراسیون داخلی

پارتیشن کار در تبریز

پارتیشن یکی از اجزای اصلی در محیط‌های مسطح است که به وسیله آن می‌توانید بخش‌های مختلف یک محیط را از یکدیگر جدا کنید. در شرکت‌های بیمه، سالن‌های زیبایی و درمانگاه‌ها استفاده از پارتیشن ضمن اینکه

بیشتر بخوانید »
تصویر پارتیشن بندی شیراز
دکوراسیون داخلی

پارتیشن کار در شیراز

اگر ساکن شیراز هستید احتمالا در اداره‌ها و بانک‌ها دیده‌اید که بخش‌های مختلف را با پارتیشن جداسازی می‌کنند تا علاوه بر ایجاد نظم، کارمندها بتوانند به راحتی با یکدیگر ارتباط بگیرند و هماهنگ باشند. استفاده

بیشتر بخوانید »
تصویر پارتیشن
دکوراسیون داخلی

پارتیشن کار در ارومیه

تا با حال با محیط‌های همسطح که متراژ بالایی دارند روبرو شده‌اید. برای جداسازی فضا و استفاده بهینه از همه قسمت‌های آن بهتر است از پارتیشن استفاده کنید. پارتیشین‌ها انواع مختلفی دارند که افراد می‌توانند

بیشتر بخوانید »
تصویر پارتیشن در کرج
دکوراسیون داخلی

پارتیشن کار در کرج

پارتیشن به منظور جداسازی فضاها مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از افراد تصور می‌کنند پارتیشن فقط برای فضاهای اداری کاربرد دارد؛ اما باید بدانید شما می‌توانید از این پارتیشن‌ها در اماکن مختلف و انواع کاربری‌ها

بیشتر بخوانید »
تصویر پارتیشن شیشه‌ای در کرج
دکوراسیون داخلی

پارتیشن کار در تهران

پارتیشن یکی از بهترین گزینه‌ها برای جداسازی فضا است و افراد می‌توانند برای اماکن مختلف از آن استفاده کنند. پارتیشن‌ها انواع مختلفی دارند و شما می‌توانید بنا به سلیقه و محیط مورد نظر خود یکی

بیشتر بخوانید »
تصویر پارتیشن کار در اصفهان
دکوراسیون داخلی

پارتیشن کار در اصفهان

امروزه بسیاری از مجموعه‌های بزرگ همچون مراکز بیمه یا محیط‌های آموزشی به صورت فلت یا همان همسطح طراحی می‌شوند؛ به همین دلیل برای جداسازی محیط‌های مختلف احتمالا به پارتیشن نیاز پیدا می‌کنید. با توجه به

بیشتر بخوانید »
تصویر پارتیشن کار
دکوراسیون داخلی

پارتیشن کار

توی کدوم شهر دنبال پارتیشن‌کار می‌گردی؟ پارتیشن‌کار در تهران پارتیشن‌کار در مشهد پارتیشن‌کار در اصفهان پارتیشن‌کار در تبریز پارتیشن‌کار در کیش پارتیشن‌کار در کرج پارتیشن‌کار در قم پارتیشن‌کار در شیراز پارتیشن‌کار در کرمانشاه پارتیشن‌کار در

بیشتر بخوانید »
تصویر پارکت کار در کرج
دکوراسیون داخلی

پارکت کار در کرج

اگر قصد دارید کف ساختمان خود را بازسازی  کنید و یا می‌خواهید در ساختمان سازی از پارکت استفاده کنید لازم است که یک نصاب پارکت ماهر را انتخاب کنید تا مکان مورد نظر شما را

بیشتر بخوانید »
تصویر نصاب پارکت در تبریز
دکوراسیون داخلی

نصاب پارکت در تبریز

بعد از انتخاب و خرید پارکت در تبریز، از آن جایی که قطعا تصمیم ندارید خودتان پارکت‌هایی که خریده‌اید را نصب کنید، نوبت به انتخاب یک نصاب پارکت تبریزی ماهر و قابل اعتماد می‌رسد؛ با

بیشتر بخوانید »
تصویری از نصب پارکت در مشهد
دکوراسیون داخلی

نصاب پارکت در مشهد

استفاده از پارکت به عنوان کف‌پوش برای سطح ساختمان‌ها شیوه‌ نوین و جذابی است که امروزه بسیار  رایج شده است. ما ممکن است افرادی که در زمینه نصب پارکت از مهارت کافی برخوردار باشند را

بیشتر بخوانید »
تصویر نصاب پارکت در تهران
دکوراسیون داخلی

نصاب پارکت در تهران

کف‌سازی یکی از بخش‌های مهم در بازسازی ساختمان است که افراد به ویژه مهندسان به آن توجه ویژه دارند و در تلاش هستند که بتوانند در مکان‌های مختلف پارکت‌های مناسبی را نصب کنند.با توجه به

بیشتر بخوانید »
تصویر نصاب پارکت
دکوراسیون داخلی

نصاب پارکت

پارکت یکی از زیباترین و پرطرفدارترین انواع کفپوش‌های ساختمانی است که امروز نقش برجسته‌ای را در طراحی دکوراسیون داخلی ایفا می‌کند. مانند سایر اجزای دکوراسیون داخلی که برای نصب به متخصص نیاز دارند، نصب پارکت

بیشتر بخوانید »
تصویر نصب سقف کناف
دکوراسیون داخلی

نصب سقف کناف

امروزه افراد زیادی به طراحی دکوراسیون داخلی توجه ویژه‌ای دارند و سعی دارند که دکوراسیون داخلی خانه خود را به بهترین شکل طراحی کنند. برخی از طراحان در نمای داخلی دکوراسیون داخلی از سقف کناف

بیشتر بخوانید »
تصویر پارتیشن چوبی قهوه‌ای
دکوراسیون داخلی

پارتیشن در مشهد

پارتیشن نوعی دیوار موقت و گاها قابل حمل است که به کمک آن می‌توان بخش‌های مختلف محیط را از هم جدا کرد و به واحدهای مجزا تبدیل کرد و یا حتی با آن می‌توان قسمتی

بیشتر بخوانید »
تصویر پارکت
دکوراسیون داخلی

پارکت در مشهد

پارکت نوعی کفپوش است که با ویژگی‌های ظاهری فوق العاده و کیفیت قابل قبول انتخاب بسیاری از افراد است. پارکت در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع را می‌توان در انواع دکوراسیون داخلی به کار برد. انواع

بیشتر بخوانید »
تصویر پارتیشن اداری
دکوراسیون داخلی

پارتیشن اداری در مشهد

پارتیشن بندی یکی از اقداماتی است که برای مجزاسازی فضاهای همسطح انجام می‌شود و کاربردهای زیادی در مکان‌های مختلف دارند. یکی از این مکان‌های پرطرفدار اداره‌ها هستند. پارتیشن اداری در شهر مشهد با هدف جداسازی

بیشتر بخوانید »
تصویر نقش درب در دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی

نقش درب در دکوراسیون داخلی

خانه هر فردی برایش مکانی آرامش ‌بخش است. تمام جزئیاتی که در خانه به کار رفته است اثر زیادی در این آرامش دارد. یکی از مهم‌ترین دلایلی که باعث می‌شود روحیه فرد خیلی شاد شود

بیشتر بخوانید »
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون کلینیک دندانپزشکی

از طراحي دكوراسيون داخلي می‌توانيم به عنوان قدرتمندترين ابزار براي ايجاد يك فضاي زيبا و دلنشين استفاده كنيم. داشتن طراحان زیرک برای کلینیک دندانپزشکی برای القای احساس آرامش در بیماران یک امر ضروری است. بيماراني

بیشتر بخوانید »
تصویر کمد دیواری با ساخت حرفه‌ای
دکوراسیون داخلی

نصب کمد دیواری

یکی از سوالاتی که ممکن است برای کاربران حامی ساخت، پیش بیاید این است که نصب کمد دیواری چگونه است؟ آیا گروه حرفه‌ای برای این کار وجود دارد یا خیر؟ ما در این راستا می‌خواهیم

بیشتر بخوانید »
تصویر دکوراسیون شیک کلینیک زیبایی
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون کلینیک زیبایی

همانطور که می‌دانید دکوراسیون کلینیک زیبایی از اهمیت زیادی برخوردار است؛ چرا که باید به گونه‌ای باشد که به مراجعه کننده حس آرامش و اطمینان را القا کند.  برای اینکه طراحی دکوراسیون داخلی بتواند حس

بیشتر بخوانید »
تصویر طراحی دکوراسیون روشن
دکوراسیون داخلی

قیمت طراحی دکوراسیون داخلی

امروزه توجه به طراحی دکوراسیون داخلی چند برابر شده است. افراد برای رسیدن به یک تغییر دکوراسیون نیاز به راهنمایی و مشاوره از سمت و سوی متخصصان این حرفه‌ دارند. استفاده از افراد حرفه‌ای رضایت

بیشتر بخوانید »
تصویر دکوراسیون تجاری
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون تجاری

فهرست مطالب حامی ساخت با 12 سال سابقه تخصص در زمینه طراحی دکوراسیون تجاری، آماده ارائه خدمات به شماست. پیش از تصمیم گیری با ما مشورت کنید؛ ما قدم به قدم همراه شمائیم. در صورتی

بیشتر بخوانید »
عکس کمد لباس
دکوراسیون داخلی

ساخت کمد لباس

کمد لباس یکی از فاکتورهای مهمی است که بر روی زیبایی اتاق خواب، تاثیر می گذارد. با ما در این مقاله همراه باشید تا با انواع طرح کمد دیواری های جدید و نحوه انتخاب آن، آشنا شوید

بیشتر بخوانید »
کمد لباس
دکوراسیون داخلی

ساخت کمد دیواری در مشهد

نصب کمد دیواری در مشهد توسط گروه های حرفه ای انجام می گیرد حال اینکه چگونه یک گروه خبره برای ساخت کمد دیواری مشهد انتخاب کنیم در این مقاله برای شما بررسی شده است

بیشتر بخوانید »
تصویر طراحی دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی در مشهد

وقتی صحبت از طراحی دکوراسیون داخلی به میان می‌آید هدف تغییر چیدمان، آراستن و مرتب کردن فضای داخلی منزل با متریال مختلف است. برای اینکه طراحی دکوراسیون مورد پسند شما واقع شود ابتدا باید سبک‌های

بیشتر بخوانید »
تصویر نصب سقف کاذب
دکوراسیون داخلی

اجرای سقف کاذب

اجرای سقف کاذب برای ایجاد نمای زیبا در دکوراسیون منزل بسیار مفید است. این نوع سقف موجب سرعت در ساخت و تمیز بودن ساختمان می‌شود. ما در این مطلب قصد داریم تا شما را با

بیشتر بخوانید »
دستگاه cnc
دکوراسیون داخلی

همه چیز درمورد برش cnc چوب

برش cnc چوب و یا برش چوب با دستگاه برش cnc چوب یکی از روش های نوین در جهان امروز است ما در این مقاله به بررسی نکات بسیار مهم در این باره پرداخته ایم.

بیشتر بخوانید »
تصویر سقف پی وی سی
دکوراسیون داخلی

سقف کاذب پی وی سی

یکی از متریال‌هایی که در طراحی و ساخت سقف کاذب به کار می‌رود سقف کاذب پی وی سی است که از دوام و استحکام بالایی برخوردار است و بهترین گزینه برای حمام و دستشویی بشمار

بیشتر بخوانید »
تصویر سقف کناف جذاب
دکوراسیون داخلی

سقف کناف

فهرست مطالب ممکن است تا به حال این سوال برایتان پیش آمده باشد که سقف کناف چیست؟ این سوال با ورود به دنیای بی کران دکوراسیون داخلی و انواع ساختارهای سقف، بسیار مطرح می‌شود. باید

بیشتر بخوانید »
تصویر پارتیشن
دکوراسیون داخلی

نصب پارتیشن

امروزه ساخت و نصب پارتیشن در انواع طراحی دکوراسیون اداری، تجاری و منزل بسیار کاربردی است. همچنین به دلیل اینکه نصب پارتیشن نسبت به سایر ساز و کارهای آجری و بتنی صرفه اقتصادی بیشتری داشته

بیشتر بخوانید »
طراح دکوراسیون حرفه‌ای
دکوراسیون داخلی

شرح وظایف طراح دکوراسیون داخلی

طراح دکوراسیون داخلی می تواند توانایی هایی داشته باشد و از این طریق درآمدهای میلیون را ازآن خود کنید اینکه چگونه یک طراح دکوراسیون داخلی حرفه ای شوید در این مقاله به شما راهنمایی کرده ایم

بیشتر بخوانید »
پارتیشن منزل
دکوراسیون داخلی

پارتیشن بندی منزل مسکونی

پارتیشن بندی منزل مسکونی یکی از مهم ترین دغدغه های افراد برای منزل خود می باشد به همین دلیل ما در این مقاله به ایده هایی برای پارتیشن منزل مسکونی پرداخته ایم.

بیشتر بخوانید »
نصاب کمد دیواری
دکوراسیون داخلی

نکات ناب در نصب کمد دیواری

نصب کمد دیواری جز آن دسته از کارهایی است که نیاز زیادی به دقت و تلاش دارند و ما در این مقاله به صورت موشکافانه به آموزش ساخت و نصب کمد دیواری پرداخته ایم

بیشتر بخوانید »
کمد دیواری ریلی مشکی
دکوراسیون داخلی

مزایا و معایب کمد دیواری ریلی

کمد دیواری ریلی یکی از پر طرفدار ترین نوع از کمد دیواری های موجود در بازار ایران می باشد به همین دلیل ما در این مقاله به مزایا و معایب کمد دیواری ریلی پرداخته ایم

بیشتر بخوانید »
دکوراسیون داخلی

دکوراسیون اداری ارزان

دکوراسیون اداری ارزان مهم‌ترین مسئله برای مدیران است. ما در این مقاله به ایده‌های فوق العاده مهم برای دستیابی به دکوراسیون ارزان اداری پرداخته‌ایم.

بیشتر بخوانید »
تصویر اتاق خواب
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب از اهمیت بالایی برخوردار می باشد زیرا انسان های یک سوم عمر خود را در اتاق خوب سپری می کنند و ما دراین مقاله به تزیین اتاق خواب پرداخته ایم.

بیشتر بخوانید »
پارتیشن چوبی
دکوراسیون داخلی

پارتیشن چوبی

فهرست مطالب پارتیشن چوبی از جمله سازه‌های چوبی است که توسط یک پارتیشن کار ساخته می‌شود و امروزه افراد برای جداسازی بخش‌های مختلف خانه از آن استفاد می‌کنند. همانطور که می‌دانید انواع پارتیشن چوبی خانگی،

بیشتر بخوانید »
سقف کاذب فروشگاه
دکوراسیون داخلی

سقف کاذب مغازه

سقف کاذب مغازه از راهکارهای رایج برای دیزاین مغازه ها می باشد. ما در این مقاله به انواع سقف کاذب مغازه و همچنین ویژگی های سقف کاذب پرداختیم.

بیشتر بخوانید »
تصویر سقف کناف
دکوراسیون داخلی

مزایا و معایب سقف کناف

در حال حاضر بیشتر افرادی که قصد دارند، برای طراحی دکوراسیون داخلی خود از سقف کاذب استفاده کنند، نوع کناف آن را در اولویت اول قرار می دهند؛ اما باید با مزایای سقف کاذب کناف

بیشتر بخوانید »
طراحی آشپزخانه
دکوراسیون داخلی

ویژگی های کلیدی طراحی در 3dmax

طراحی در 3dmax می تواند برای شما ویژگی های مثبت و شگفت انگیزی داشته باشد و همین طور هدف شما را به طور کارآمدتری به شما نشان می دهد با معرفی ویژگی های آن همراه باشید

بیشتر بخوانید »
عکس پارتیشن اداری حرفه‌ای
دکوراسیون داخلی

پارتیشن بندی اداری

فهرست مطالب یکی از روش‌های تفکیک و دسته بندی کارکنان اداره پارتیشن بندی است. به زبان ساده پارتیشن بندی اداری نوعی سیستم جدا کننده کاذب است که توسط یک پارتیشن کار نصب می‌شود و محیط

بیشتر بخوانید »
تصویر سقف کناف
دکوراسیون داخلی

اجرای سقف کناف

امروزه از سقف کاذب برای ساخت سازه‌های مختلف استفاده می‌شود. سقف کاذب مزایایی نظیر قابلیت جابجایی آسان، هزینه بازسازی کم، عایق صدا و حرارت، صرفه جویی در مصرف انرژی و … دارد که همین مزایا

بیشتر بخوانید »
تصویر دیوارپوش پذیرایی
دکوراسیون داخلی

دیوارپوش چیست؟

امروزه مردم به دکوراسیون داخلی منزلشان بسیار اهمیت می‌دهند. بسیاری از آن‌ها برای لوکس‌تر شدن منزلشان به جای استفاده از کاغذ دیواری یا رنگ از دیوارپوش استفاده می‌کنند و دیوارهای منزلشان را با دیوارپوش شیک‌تر

بیشتر بخوانید »
تصویر طراحی داخلی شرکت
دکوراسیون داخلی

دکوراسیون شرکت خصوصی

طراحی دکوراسیون شرکت نیازمند مهارت و تخصص بالاتری نسبت به طراحی دکوراسیون منزل است؛ چرا که باید برخی اصول روانشناسی و تکنیک در طراحی دکوراسیون اداری رعایت شود تا کارمندان آرامش کافی برای انجام کارهای

بیشتر بخوانید »
نمای ساختمان
دکوراسیون داخلی

طراحی نمای ساختمان

طراحی نمای ساختمان از اولویت های اصلی در مورد ساختمان سازی می باشد زیرا نمای ساختمان معرف آن است.ما در این مقاله به نکات در مورد طراحی نمای ساختمان پرداخته ایم.

بیشتر بخوانید »
دکوراسیون دفتر اداری
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت

اتاق مدیریت، محیطی است که مدیر حداقل 7 ساعت از روز خود را در آن سپری می‌کند؛ بنابراین طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت از اهمیت بالایی برخوردار است. طراحی دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت اگر به نحو

بیشتر بخوانید »
تصویر طراحی مهد کودک مدرن
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون مهدکودک

طراحی مهد کودک مدرن با بهترین و مناسب ترین نکات به طور کاملا حرفه ای و زبان ساده در این مقاله برای شما شرح داده ایم دکوراسیون داخلی مهد کودک را در این مقاله بهتر درک کنید

بیشتر بخوانید »
دکوراسیون داخلی

دکوراسیون سرمه ای کرم

دکوراسیون کرم یا همان دکوراسیون رنگ کرم یکی مهم ترین انواع دکوراسیون رنگی که در این مقاله برای شما به طور کامل بررسی شده است برای شناخت آن با ما همراه باشید

بیشتر بخوانید »
تصویر دیزاین مغازه
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون مغازه

دکوراسیون مغازه، یکی از نقاط مهم برای جذب مشتری است؛ به همین دلیل طراحی دکوراسیون مغازه که در مجموعه طراحی دکوراسیون تجاری قرار دارد، اهمیت بالایی دارد. اگر محیط مغازه از طراحی زیبایی تشکیل شده

بیشتر بخوانید »
تصویر دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی

اکسسوری در دکوراسیون داخلی

اکسسوری منزل جذابیت های زیادی برای افراد خواهد داشت شما اگر با مزایای اکسسوری دکوراسیون داخلی آشنا شوید متوجه می شوید که اکسسوری دیواری نظر افراد بیشتری را به خود جلب میکند

بیشتر بخوانید »
تصویر سقف کاذب زیبا
دکوراسیون داخلی

سقف کاذب

سقف کاذب چیست سوالی است که شاید برای خیلی از شما پیش آمده باشد. در دنیای پیشرفته امروز افراد به سمت ایده‌های جدید و طراحی‌های بی نظیری در مورد تمام موارد زندگی خود افتاده‌اند، یکی

بیشتر بخوانید »
تصویر سالن صورتی آرایشگاه
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه

طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؛ زیرا یک عامل بسیار مهم برای جذب مشتری است؛ پس با حامی ساخت همراه باشید تا شما را با خاص‌ترین نکاتی که درباره طراحی دکوراسیون آرایشگاه

بیشتر بخوانید »
تصویر طراحی دکوراسیون آرایشگاه مردانه
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون آرایشگاه مردانه

طراحی دکوراسیون آرایشگاه مردانه از زیر شاخه‌های طراحی دکوراسیون داخلی است. این سبک طراحی اهمیت بالایی دارد و باید هماهنگی و همخوانی زیادی در المان‌های آن به کار رفته باشد، به همین علت هنگام طراحی

بیشتر بخوانید »
تصویر دکوراسیون پذیرایی
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی پذیرایی

قطعا اتاق پذیرایی برای شما از اهمیت ویژه ای برخوردار است. برای داشتن اتاق پذیرایی دلپذیر و جذاب شما نیاز دارید که به نکاتی توجه کنید. این نکات در این مقاله بررسی شده است

بیشتر بخوانید »
تصویر دیوارپوش مدرن
دکوراسیون داخلی

دیوارپوش سنگی و انواع آن

انواع دیوارپوش سنگی و ویژگی های خاص هر دیوارپوش سنگی در این مقاله بررسی شده و به شما در خرید دیوارپوش سنگی کمک بسیاری می کند پس به این نکات توجه کنید.

بیشتر بخوانید »
تصویر دیوارپوش سه بعدی آبی
دکوراسیون داخلی

مدل‌های متنوع دیوارپوش سه بعدی

نصب دیوارپوش سه بعدی دارای ویژگی ها و مراحل خاصی است که اگر رعایت نشود ممکن است شما را با مشکل مواجه کند. ما تمام مراحل این نوع نصب را برای شما توضیح داده و سعی کردیم به گونه توضیح دهیم که برای شما قابل فهم باشد.

بیشتر بخوانید »
تصویر دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی

دکوراسیون اتاق نشیمن مدرن

دکوراسیون اتاق نشیمن از اصلی ترین قسمت های طراحی دکوراسیون است که از اهمیت بالایی نیز برخوردار است. دکوراسیون اتاق نشیمن به دو صورت سنتی و مدرن طراحی می شود.

بیشتر بخوانید »
تصویر چیدمان منزل
دکوراسیون داخلی

قوانین چیدمان منزل و نکات جذاب آن

قوانین چیدمان منزل که طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای آن را ایجاد کرده اند نکات مهمی داشت که ما در این مقاله به این نکات مهم و جذاب برای شما که می خواهید به چیدمان منزل خود به صورت تخصصی و مدرنیته بپردازید، پرداخته ایم

بیشتر بخوانید »
تصویر دکوراسیون آشپزخانه کرم قهوه‌ای
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون آشپزخانه

آشپزخانه قلب خانه است. طراحی دکوراسیون آشپزخانه یکی از با ارزش‌ترین و پیچیده‌ترین پروژه‌های بهسازی خانه است که می‌توانید انجام دهید. برای داشتن یک آشپزخانه زیبا به یک تیم قابل اعتماد از طراحان متخصص آشپزخانه

بیشتر بخوانید »
تصویری از محیط داخلی آژانس هواپیمایی
دکوراسیون داخلی

اساسی ترین ایده ها برای دکوراسیون داخلی دفتر هواپیمایی

دکوراسیون داخلی دفتر هواپیمایی همواره نکاتی دارد که باید به خوبی به توجه کرد تا بتوان بهترین دیزاین را برای آژانس مسافرتی خود داشته باشید. این نکات برگرفته از سال تجربه کارشناسان ما در این موضوع است

بیشتر بخوانید »
تصویر رنگبندی بلکا
دکوراسیون داخلی

بلکا

بلکا یکی از انواع پوشش‌های دیواری است که از جنس سلولز است. رنگ بلکا اصطلاح اشتباهی است که برای این پوشش به کار می‌برند. بلکا با داشتن الیاف سلولزی شما را از جنس‌ها و طرح‌های

بیشتر بخوانید »
تصویر مردی در هنگام نصب دیوارپوش
دکوراسیون داخلی

آموزش نصب دیوارپوش

اجرای دیوار پوش، نصب دیوار پوش، طریقه نصب دیوار پوش، آموزش نصب دیوار پوش، نحوه نصب دیوار پوش عناصر تشکیل دهنده این مقاله هستند

بیشتر بخوانید »
تصویر کمد دیواری مدرن
دکوراسیون داخلی

کمد دیواری

کمد دیواری از جمله عناصری است که برای تغییر دکوراسیون داخلی فضای خانه مورد استفاده قرار می‌گیرد که برای مرتب و منظم نمودن اتاق امری ضروری است. بدون شک کسی نمی‌تواند منکر این شود که

بیشتر بخوانید »
تصویر مردی در حال کندن بلکا
دکوراسیون داخلی

کندن بلکا

یکی از بیشترین سوالاتی که بعد از نصب بلکا پرسیده می‌شود این است که چه کاری برای از بین بردن بلکا انجام دهیم و آیا راه حلی برای کندن آن‌ها وجود دارد یا خیر؟ به همین

بیشتر بخوانید »
دکوراسیون داخلی

دیوارکوب چیست؟

دیوارکوب‌ها با توجه به جنس، ویژگی‌های ظاهری و قابلیت‌هایی که دارند در دسته بندی‌های مختلفی قرار می‌گیرند. در ادامه 4 تا از انواع دیوارکوب را با هم بررسی می‌کنیم.

بیشتر بخوانید »
تصویر دکوراسیون اداری سبز
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون اداری

فهرست مطالب اتاق مدیریت، محیطی است که مدیر حداقل 7 ساعت از روز خود را در آن سپری می‌کند؛ بنابراین طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت از اهمیت بالایی برخوردار است. طراحی دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت اگر

بیشتر بخوانید »
تصویر سرامیک سرویس بهداشتی
دکوراسیون داخلی

پارکت بهتر است یا سرامیک؟

تفاوت سرامیک و پارکت برای انتخاب بهترین کفپوش بر اساس مقدار سرمایه شما موضوع مهمی است. در این مقاله ما به تفاوت قیمت سرامیک و پارکت و فرق سرامیک و پارکت پرداخته ایم

بیشتر بخوانید »
تصویر لمسه کاری
دکوراسیون داخلی

لمسه کاری دیواری

لمسه کاری دیوار و نکات مهم لمسه کاری روی دیوار های خانه ها و دفاتر کار و شرکت ها و چگونگی انجام مراحل لمسه دوزی روی دیوار در این مقاله به طور کامل بررسی شده است

بیشتر بخوانید »
تصویر دکوراسیون منزل 30 متری
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون خانه 60 متری

طراحی دکوراسیون منزل زمانی به درستی انجام می شود که شما بدانید برای چه خانه ای طراحی می کنید. طراحی دکوراسیون آپارتمان 30 متری باید به گونه ای انجام شود بزرگنمایی کند

بیشتر بخوانید »
تصویر دکوراسیون داخلی گوگل
دکوراسیون داخلی

دکوراسیون شرکت‌های معروف

طراحی دکوراسیون داخلی منزل توسط شرکت های معروف دنیا. یکی از بهترین دکوراسیون های داخلی دنیا، دکوراسیون شرکت گوگل می باشد. زیباترین دکوراسیون داخلی دنیا مربوط به شرکت آمازون می باشد.

بیشتر بخوانید »
تصویر کاشی سرامیک کف
دکوراسیون داخلی

کاشی سرامیک کف چیست

کاشی سرامیک کف خانه یکی از مهمترین موارد مورد کاربرد در دکوراسیون منزل بوده و قیمت سرامیک به انواع سرامیک کف بستگی دارد. کاشی و سرامیک کف منزل بیشتر در آشپزخانه ها و یا سرویس های بهداشتی کاربرد دارد. از مزایای استفاده از کاشی سرامیک کف می توان به زیبایی خانه اشاره داشت.

بیشتر بخوانید »
تصویر کفپوش
دکوراسیون داخلی

کفپوش چیست

كفپوش چيست؟ کفپوش را در لایه های کف ساختمان ها استفاده خواهند کرد. از انواع کفپوش ها می توان به کفپوش اپوکسی، کفپوش حفاظتی، کفپوش گرمایشی، کفپوش متحرک، کفپوش پرزدار اشاره کرد.

بیشتر بخوانید »
تصویر سقف کناف
دکوراسیون داخلی

کناف چیست؟

امروزه، مصالح ساختمانی قدیمی که در ساختمان سازی استفاده می‌شد جای خود را به مصالح ساختمانی مدرن‌تر مانند کناف‌ها داده‌اند. کناف‌ها در طراحی‌ دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرند و بخش بزرگی از ساختار تشکیل

بیشتر بخوانید »
گفتگو با کارشناسان حامی ساخت

hamisakht@