طراحی دکوراسیون داخلی

دکوراسیون، در لغت نامه فارسی به معنی آراستن و چیدمان است. منظور از دکوراسیون داخلی نحوه چیدمان و انتخاب وسایل مناسب برای تمامی بخش‌های خانه است. طراحی دکوراسیون داخلی اصول خاصی دارد. رعایت این اصول باعث زیبا و دلنشین‌تر شدن فضای خانه می‌شود. در ادامه با این اصول و ترفندها آشنا می‌شویم؛ پس با حامی ساخت همراه باشید.

طراح دکوراسیون داخلی

به افرادی که طبق اصول طراحی دکوراسیون داخلی، طراحی دکوراسیون داخلی خانه را انجام می‌دهند؛ طراح دکوراسیون و یا دکوراتیو می‌گویند. این افراد ذهن خلاق و با سلیقه‌ای دارند؛ همچنین با اصول فنگ شویی و علم رنگ شناسی آشنا هستند. شما اگر گران‌ترین وسایل را تهیه کنید اما آن‌ها را درست نچینید، زیبایی این وسایل به چشم نمی‌آید. 

انواع سبک دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی سبک‌های مختلفی دارد. هر کدام از این سبک‌ها با هم متفاوت هستند. هر فردی با توجه به سلیقه خود یکی از سبک‌ها را برای طراحی دکوراسیون خود انتخاب می‌کند. در ادامه شما را با انواع سبک‌ دکوراسیون داخلی آشنا می‌کنیم.

1.دکوراسیون داخلی مدرن

به طراحی دکوراسیون داخلی ساده، دکوراسیون داخلی مدرن می‌گویند. در طراحی مدرن از مواردی مانند پالت رنگی ساده، استیل و شیشه در خانه‌ها استفاده می‌شود. مهم‌ترین ویژگی طراحی دکوراسیون داخلی مدرن، استفاده از اشکال هندسی مانند دایره و چهارگوش در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن است. استفاده از آثار نقاشی آبستره و مجسمه‌هایی با مفاهیم انتزاعی نقش مهمی در این سبک‌ها دارد.

2.دکوراسیون داخلی مینیمال

سبک دکوراسیون داخلی مینیمال یکی از پرطرفدارترین سبک‌های طراحی دکوراسیون داخلی است. این سبک مانند سبک مدرن ساده است. می‌توان گفت که از سبک مدرن نیز ساده‌تر است. در این نوع از سبک‌ دکوراسیون داخلی از پالت‌های رنگی متفاوتی استفاده می‌شود و وسایل مورد استفاده نیز براق و صیقلی نیست. یکی از رنگ‌های پرکاربرد در سبک مینیمال رنگ سفید است. به طور کلی مینیمال به معنی حذف وسایل اضافی از خانه است. مهم‌ترین ویژگی‌ این سبک‌ها استفاده از تضاد رنگی مانند سفید و سیاه است. تضاد رنگی به این دلیل است که خانه بی روح و خنثی نباشد.

3.دکوراسیون داخلی صنعتی

سبک دکوراسیون صنعتی مانند سبک‌‌های دوره انقلاب صنعتی اروپا و خانه‌های شهری قرن‌های 17 و 18 میلادی اروپا است. در واقع در این سبک‌ها از عناصر قدیمی بیشتر استفاده می‌کنند. سبک صنعتی بیشتر در مکان‌های تجاری، اداری و خانه‌هایی با سقف‌های مرتفع به کار می‌رود. استفاده از مبلمان چرم یکی از ویژگی‌های این سبک است. بیشتر اشراف از این نوع سبک برای طراحی دکوراسیون داخلی خود استفاده می‌کنند.

4.دکوراسیون داخلی اسکاندیناوی

سبک اسکاندیناوی بسیار شبیه به سبک مینیمال است. مبلمانی که در این سبک استفاده می‌شود بسیار ساده است. از جمله عناصری که در این سبک مورد استفاده قرار می‌گیرد پالت رنگی سفید، کفپوش‌‌های قطعه‌‌ای، نورپردازی طبیعی و… است.

5.دکوراسیون داخلی سنتی غربی

در سبک دکوراسیون داخلی سنتی غربی، مبلمان مجلل و تعداد زیادی تزیینات استفاده می‌شود؛ همچنین ویژگی‌های خاص این سبک، استفاده از چوب‌های تیره، پالت‌های رنگی پررنگ و مبل‌هایی با پارچه‌های مخملی و گلدوزی شده است.

6.دکوراسیون داخلی سنتی خاورمیانه

سبک دکوراسیون داخلی سنتی خاورمیانه یکی از منحصر به فردترین سبک‌های دکوراسیون است. در این نوع سبک دکوراسیون داخلی، فرش و گلیم حرف اول را می‌زند. یکی از اجزای مهم سبک سنتی خاورمیانه، استفاده از پالت رنگ‌‌های گرم و تند، همراه با نقش‌‌های سنتی و اسلامی، و بالشت‌های طرح سنتی است.

7.دکوراسیون داخلی انتقالی یا ترانزیشنال

سبک دکوراسیون داخلی انتقالی یا ترانزیشنال یکی از محبوب‌ترین سبک‌های طراحی دکوراسیون داخلی است. در سبک انتقالی مانند سبک مدرن از استیل و شیشه استفاده می‌شود؛ همچنین در این سبک از مبل‌های مخملی نیز استفاده می‌کنند.

8.دکوراسیون داخلی فرانسوی

در سبک فرانسوی از ظرف‌های تزئینی و روتختی‌های ضخیم استفاده می‌شود. رنگ‌های مورد استفاده در این نوع سبک‌ها گرم و ملایم است؛ از جمله رنگ‌های مورد استفاده در این سبک می‌توان به قرمز، زرد و طلایی اشاره کرد. استفاده از فرش در این نوع سبک نقش مهمی دارد. از گچ بری‌های مجلل در این نوع سبک‌ها بیشتر استفاده می‌شود.

9.دکوراسیون داخلی روستیک

روستیک به معنی رنگ و رو رفته است. در این سبک، از وسایل قدیمی مانند فلز‌های زنگ زده و چوب‌های پوسیده بیشتر استفاده می‌شود. سبک روستیک برای کسانی که به نوستالژی علاقه دارند بسیار مناسب است.

10.دکوراسیون داخلی شبی شیک

از جمله ویژگی‌های سبک شبی شیک مبلمان روستایی، پارچه‌های گلدار ظریف و لوسترهای درخشان است. در این سبک، از مبلمان قدیمی استفاده می‌شود. استفاده از قلاب بافی در این سبک‌ اهمیت زیادی دارد.

11.دکوراسیون داخلی هالیوودی

سبک دکوراسیون هالیوودی بسیار شیک و لوکس است. در این سبک از مبلمان مخملی و عتیقه جات زیادی استفاده می‌شود. پالت‌ رنگی این سبک بنفش، قرمز و فیروزه‌ای است. در این سبک برای تزئین دیوارها از عکس‌ بازیگران هالیوودی استفاده می‌شود.

12.دکوراسیون داخلی ساحلی

نام دیگر سبک دکوراسیون داخلی ساحلی، سبک همپتون است. در این سبک از پالت‌های رنگی خنثی مانند آبی، سبز و سفید استفاده می‌شود. در اتاق‌ها، از وسایل چوبی الهام گرفته از دریا که به رنگ آبی و سفید است استفاده می‌شود. در سبک ساحلی حس آرامش پیدا خواهید کرد؛ زیرا طبیعت و آرامش دریا در این سبک‌ دیده می‌شود.

13.دکوراسیون داخلی ایران باستان

دکوراسیون داخلی ایران باستان به دوره بعد از هخامنشیان بر می‌گردد. در این سبک از سنگ مرمر برای دیوارهای داخلی و خارجی استفاده می‌شود. در سبک دکوراسیون ایران باستان از ستون‌های بلند، درب‌های سنگین، سرستون‌های اسب بالدار و شیر بیشتر استفاده می‌کنند؛ همچنین بیشتر عناصر مورد استفاده در این نوع سبک، اشکال گوشه دار است.

اصول طراحی دکوراسیون داخلی چیست؟

همانطور که گفته شد طراحی دکوراسیون داخلی اصول خاصی دارد که رعایت آن باعث زیباتر شدن چیدمان منزل می‌شود. می‌توانید در مقاله طراحی دکوراسیون اداری با اصول طراحی این سبک دکوراسیون نیز آشنا شوید. در ادامه به برخی از اصول طراحی دکوراسیون داخلی اشاره می‌کنیم:

1.ایجاد نقطه تمرکز

اولین قدم در طراحی دکوراسیون داخلی خانه ایجاد نقطه تمرکز است. نقطه تمرکز در دکوراسیون یعنی بخشی از چیدمان که در نگاه اول توجه را جلب کند؛ این نقطه می‌تواند فرش باشد یا یک تابلو. چیدمان بخش‌های دیگر با توجه به این نقطه انجام می‌شود.

2.افراط نکردن در یک چیز

استفاده بیش از حد از هر چیزی در طراحی دکوراسیون داخلی، باعث برهم زدن نظم و زیبایی آن می‌شود؛ به عنوان مثال فرض کنید که شما عاشق گلدان هستید؛ اگر بدون رعایت اصول دکوراسیون، سر تا سر خانه خود را گلدان بچینید، قطعا نتیجه خوبی نخواهد داشت. حتی اگر از یک رنگ خاص بیش از حد در دکوراسیون استفاده شود باعث دل زدگی می‌شود.

3.استفاده از نورپردازی متفاوت

روشنایی منزل نقش مهمی در زیبایی طراحي دكوراسيون داخلی دارد. نصب لوستر و هالوژن علاوه بر روشنایی محیط، باعث جذابیت دکوراسیون نیز می‌شود. نکته‌ای که باید برای نورپردازی طراحی دکوراسیون داخلی در نظر بگیرید تعادل است؛ یعنی نه خانه را نورانی کنید و نه در تاریکی فرو ببرید. روشنایی زیاد باعث سردرد می‌شود. نور کم نیز خانه را به فضایی دلگیر تبدیل می‌کند.

4.انتخاب و چیدمان صحیح مبل

در هنگام خرید مبل به متراژ خانه دقت کنید. اگر منزل کوچکی دارید، از خرید مبل‌هایی که فضای زیادی را اشغال می‌کنند جدا خودداری کنید. این کار باعث می‌شود نتوانید از فضای خانه استفاده مفید ببرید. این نکته فقط مربوط به مبل نیست؛ بلکه در صورتی که قصد طراحی دکوراسیون داخلی منزل کوچک را دارید نباید از هیچ وسیله بزرگی استفاده کنید.

5.نصب تابلو بر دیوار

اگر قصد نصب چند قاب عکس بر روی یک دیوار را دارید، بهتر است آن‌ها را با فاصله کمی از هم نصب کنید. در واقع می‌توان گفت فاصله استاندارد تابلوها در کنار هم حدود پنج تا ده سانتی متر است. توصیه می‌شود نصب تابلو بر روی دیوار را با رعایت اصول استاندارد انجام دهید.

 

دکوراسیون داخلی منزل

یکی از مهم‌ترین انواع طراحی دکوراسیون داخلی، طراحی دکوراسیون داخلی منزل است. در طراحی دکوراسیون داخلی منزل در مشهد، بین اجزای داخلی خانه، با هدف زیباتر و دلنشین‌تر شدن فضا، هماهنگی ایجاد می‌شود. نحوه چیدمان وسایل نیاز به رعایت اصولی دارد که طراحان دکوراسیون داخلی به این اصول واقف‌اند. این اصول در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب، دکوراسیون داخلی آشپزخانه و… متفاوت است.

قیمت طراحی دکوراسیون داخلی

تعرفه و قیمت طراحی دکوراسیون داخلی به عوامل مختلفی بستگی دارد. اینکه شما قصد طراحی دکوراسیون داخلی چه مکانی را دارید، متراژ این مکان چقدر است، سبک مورد نظر شما چیست و در آخر به چه امکاناتی برای طراحی دکوراسیون داخلی خود نیاز دارید، همگی تعیین کننده قیمت طراحی دکوراسیون داخلی شما هستند. افرادی که به نظم و فنگ شویی چیدمان منزل خود اهمیت می‌دهند همواره به دنبال برترین طراح دکوراسیون داخلی برای طراحی دکوراسیون داخلی پذیرایی خود هستند. حامی ساخت با تجربه‌ای بالا در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی می‌تواند چیدمان منزل شما را به بهترین شکل ممکن و قیمتی مقرون به صرفه انجام دهد.

مقالات دکوراسیون داخلی

کمد لباس
دکوراسیون داخلی

نصب کمد دیواری در مشهد

نصب کمد دیواری در مشهد توسط گروه های حرفه ای انجام می گیرد حال اینکه چگونه یک گروه خبره برای ساخت کمد دیواری مشهد انتخاب کنیم در این مقاله برای شما بررسی شده است

بیشتر بخوانید »
تصویر دکوراسیون روشن منزل
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون منزل در مشهد

یکی از به روزترین موضوعات حال حاضر، طراحی دکوراسیون داخلی در مشهد است. همه به دنبال آن هستند که جدیدترین و زیباترین تکنیک‌ها را برای دیزاین منزل یا محیط کار خود، به کار بگیرند تا

بیشتر بخوانید »
تصویر نصب سقف کاذب
دکوراسیون داخلی

اجرای سقف کاذب

اجرای سقف کاذب برای ایجاد نمای زیبا در دکوراسیون منزل بسیار مفید است. این نوع سقف موجب سرعت در ساخت و تمیز بودن ساختمان می‌شود. ما در این مطلب قصد داریم تا شما را با

بیشتر بخوانید »
تصویر سقف کناف جذاب
دکوراسیون داخلی

سقف کناف

ممکن است تا به حال این سوال برایتان پیش آمده باشد که سقف کناف چیست؟ این سوال با ورود به دنیای بی کران دکوراسیون داخلی و انواع ساختارهای سقف، بسیار مطرح می‌شود. باید در جواب،

بیشتر بخوانید »
تصویر پارکت چوب
دکوراسیون داخلی

پارکت

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که پارکت چیست؟ یکی از مهم‌ترین تغییرات در دکوراسیون منزل، تغییر پوشش کف خانه است؛ زیرا در حال و هوای خانه تاثیر زیادی دارد. برای تغییر پوشش کف

بیشتر بخوانید »
دکوراسیون داخلی

دکوراسیون اداری ارزان

دکوراسیون اداری ارزان مهم‌ترین مسئله برای مدیران است. ما در این مقاله به ایده‌های فوق العاده مهم برای دستیابی به دکوراسیون ارزان اداری پرداخته‌ایم.

بیشتر بخوانید »
پارتیشن چوبی
دکوراسیون داخلی

پارتیشن چوبی

پارتیشن چوبی از جمله سازه‌های چوبی است که امروزه بشریت برای جداسازی بخش‌های مختلف خانه از آن استفاد می‌کند. همانطور که می‌دانید انواع پارتیشن چوبی خانگی، مانند پارتیشن بندی اداری نقش جداکننده را ایفا می‌کند؛

بیشتر بخوانید »
تصویر سقف کناف
دکوراسیون داخلی

مزایا و معایب سقف کناف

در حال حاضر بیشتر افرادی که قصد دارند، برای طراحی دکوراسیون داخلی خود از سقف کاذب استفاده کنند، نوع کناف آن را در اولویت اول قرار می دهند؛ اما باید با مزایای سقف کاذب کناف

بیشتر بخوانید »
عکس سیرکولاسیون
دکوراسیون داخلی

سیرکولاسیون فضای اداری

در جهان امروز مانور انسان‌ها در طراحی، منجر به وجود آمدن الگوهایی شد که به انسان کمک می‌کنند. یکی از این الگو‌ها سیرکولاسیون است. ممکن است بپرسید سیرکولاسیون چیست؟ برای سیرکولاسیون واژه‌ای فارسی جهت رساندن

بیشتر بخوانید »
عکس پارتیشن اداری
دکوراسیون داخلی

پارتیشن بندی اداری

یکی از روش‌های تفکیک و دسته بندی کارکنان اداره پارتیشن بندی است. به زبان ساده پارتیشن بندی نوعی سیستم جدا کننده کاذب است که محیط اداری را به چندین قسمت مجزا تقسیم می‌کند. پارتیشن بندی

بیشتر بخوانید »
تصویر سقف کناف
دکوراسیون داخلی

اجرای سقف کناف

در این بخش قصد داریم چند راه حل مهم و اساسی که هنگام نصب و اجرای سقف کناف باید رعایت شود را بیان نماییم. در صورت رعایت این نکات می‌توانید از بروز هرگونه مشکلی که

بیشتر بخوانید »
تصویر پوستر دیواری
دکوراسیون داخلی

پوستر دیواری چیست؟

درباره پوستر دیواری، پوستر دیواری مدرن از یک شکل و طرح بزرگی تشکیل شده است و قیمت پوستر دیواری بسته به نوع پوستر دیواری دارد. کاربرد پوستر دیواری متفاوت می باشد. معمولا پوستر دیواری مدرن را روی دیوار اصلی منزل نصب می کنند.

بیشتر بخوانید »

دیوارپوش چیست؟

دیوارپوش چیست سوال بسیار مهمی است که در طراحی دکوراسیون داخلی منزل باید بدانید و از نکات مهم آن در انتخاب دیوارپوش استفاده کنید. این نکات در این مقاله برای شما آمده است.

بیشتر بخوانید »
دکوراسیون دفتر اداری
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت

اتاق مدیریت، محیطی است که مدیر حداقل 7 ساعت از روز خود را در آن سپری می‌کند؛ بنابراین طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت از اهمیت بالایی برخوردار است. طراحی دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت اگر به نحو

بیشتر بخوانید »
تصویر خرید اینترنتی
دکوراسیون داخلی

خرید اینترنتی کاغذ دیواری

مراکز فروش اینترنتی کاغذ دیواری در سطج کشور با افزایش خرید های اینترنتی رو به افزایش است. از همین رو میتوانید کاغذ دیواری مناسب منزل خود را از این فروشگاه های معتبر خریداری نمایید.

بیشتر بخوانید »
تصویر دستگاه تصفیه آب خانگی
دکوراسیون داخلی

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی

در خرید دستگاه های تصفیه آب باید به مواردی توجه داشته باشید به مواردی همچون قیمت دستگاه تصفیه آب و نوع دستگاه تصفیه آب خانگی. برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی باید کیفیت دستگاه را درنظر بگیرید.

بیشتر بخوانید »
تصویر کاغذ دیواری
دکوراسیون داخلی

کاربرد انواع کاغذ دیواری

از انواع کاغذ دیواری ها می توان به کاغذ دیواری های رنگی و کاغذ دیواری سه بعدی اشاره کرد که می تواند جلوه زیبایی به منزل بدهد. کاغذ دیواری های برجسته معمولا قابل شستشو هستند.

بیشتر بخوانید »
تصویر پارکت
دکوراسیون داخلی

تفاوت پارکت و لمینت چیست و کدام یک بهتر است؟

تعریف پارکت و تعریف لمینت را به مختصر برای شما بازگو خواهیم کرد.وجود کفپوش در منازل باعث زیبایی بیشتر شده و جلوه خوبی به منزل مسکونی مان میدهد. ما در این مقاله قصد داریم کفپوش پارکت و کفپوش لمینت را با هم مقایسه کنیم.

بیشتر بخوانید »
تصویر کاغذ دیواری سه بعدی
دکوراسیون داخلی

خرید انواع کاغذ دیواری سه بعدی

امروزه برای تزیین دکوراسیون داخلی از کاغذ دیواری های سه بعدی استفاده میشود. از انواع کاغذ دیواری ها می توان به کاغذ دیواری سه بعدی اتاق کودک و کاغذ دیواری سه بعدی اتاق خواب اشاره کرد.

بیشتر بخوانید »
تصویر چندین آجر فشاری
دکوراسیون داخلی

آجر فشاری چیست

آجر فشاری چیست؟ آجر یکی از مصالح ساختمانی است که از خاک رس و آهک تشکیل میشود و آجر فشاری از انواع آجر است که به آجر توپر هم شناخته میشود. آجرهای فشاری دارای دو سایز گوناگون هستند.

بیشتر بخوانید »
تصویر استیکر دیواری دخترونه
دکوراسیون داخلی

استیکر دیواری چیست

درباره استیکر دیواری، استیکر دیواری جدید نوعی برچسب می باشد که بر روی دیوار نصب می کنند. از استیکر دیواری برجسته و استیکر دیواری اتاق کودک می توانید در اتاق فرزندتان استفاده نمایید.

بیشتر بخوانید »
آیینه کاری
دکوراسیون داخلی

بهترین لوازم دکوری مدرن

لوازم دکوری، لوازم دکوری منزل عناصر تشکیل دهنده این مقاله است که توسط کارشناسان ما در این مقاله به طور کامل بررسی شده است که امیدوارم برای شما کاربردی باشد

بیشتر بخوانید »
هوشمندسازی خانه
دکوراسیون داخلی

سیستم هوشمند ساختمان چیست و چگونه امنیت را برقرار می کند؟

سیستم هوشمند ساختمان چیست و اینکه سیستم هوشمند ساختمانی چه ویژگی هایی امنیتی که ایجاد می کند و چگونه بهترین و مدرن ترین امکانات را برای شما فراهم می کند، در این مقاله به طور کامل بررسی شده است

بیشتر بخوانید »
دکوراسیون داخلی

نکات طلایی سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی قواعد خاص خود را دارد که ما در این مقاله به طور کامل برای شما بررسی می کنیم. شما با مطالعه این مقاله درمییابید که بهترین زمانی برای سرویس کولر گازی چیست

بیشتر بخوانید »
تصویر سقف کاذب زیبا
دکوراسیون داخلی

سقف کاذب

سقف کاذب چیست سوالی است که شاید برای خیلی از شما پیش آمده باشد. در دنیای پیشرفته امروز افراد به سمت ایده‌های جدید و طراحی‌های بی نظیری در مورد تمام موارد زندگی خود افتاده‌اند، یکی

بیشتر بخوانید »
تصویر مولتی کالر
دکوراسیون داخلی

رنگ مولتی کالر چیست؟

رنگ مولتی کالر ویژگی هایی دارد و با خاصیت ها و توانایی هایی که دارد می تواند برای شما مفید باشد. رنگ مولتی کالر ساختمان برای شما در این مقاله به طور کامل بررسی شده است.

بیشتر بخوانید »
تصویر جا حوله‌ای فلزی
دکوراسیون داخلی

نکات مهم در نصب حوله خشک کن

اگر قصد دارید حوله خشک کن خود را نصب کنید و هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارید. اگر می خواهید بدانید که در نصب حوله خشک کن هیچ نکته ای از قلم نیوفتاده است، با ما در این مقاله همراه باشید

بیشتر بخوانید »
تصویر دیوارپوش سه بعدی آبی
دکوراسیون داخلی

راهکار های اساسی در نصب دیوارپوش سه بعدی

نصب دیوارپوش سه بعدی دارای ویژگی ها و مراحل خاصی است که اگر رعایت نشود ممکن است شما را با مشکل مواجه کند. ما تمام مراحل این نوع نصب را برای شما توضیح داده و سعی کردیم به گونه توضیح دهیم که برای شما قابل فهم باشد.

بیشتر بخوانید »
تصویر آجر دکوراتیو در پذیرایی
دکوراسیون داخلی

آجر دکوراتیو چیست؟

آجر دکوراتیو و آجر دکوراسیون داخلی و ویژگی های خاص این محصولات دکوراتیو و تاثیر آن بر دکوراسیون داخلی و نکاتی برای نصب آجر دکوراتیو در این مقاله بررسی شده است

بیشتر بخوانید »
دکوراسیون داخلی

تفاوت آسمان مجازی با سقف کشسان چیست؟

برای اینکه بتوانید خرید آسمان مجازی و یا سقف کشسان خوب و راضی کننده ای داشته باشید خواندن این مقاله خالی از لطف نخواهد بود. دانستن این تفاوت ها می تواند راهنمای خوبی برای داشتن سقف کاذب محکم و جذاب می باشد.

بیشتر بخوانید »
تصویر درب توری
دکوراسیون داخلی

کلیدی ترین نکات در ساخت درب توری فلزی

یکی از مواردی که باید در دکوراسیون داخلی به آن رسیدگی کرد درب ورودی هاست که باید طراحی خاصی داشته باشد و در کنار طراحی خاص ویژگی های امنیتی و محافظتی داشته باشد. در این مقاله ما به ویژگی های درب توری فلزی خاص برای طراحی دکوراسیون داخلی خاص در نظر گرفته ایم.

بیشتر بخوانید »
تصویر چیدمان منزل
دکوراسیون داخلی

قوانین چیدمان منزل و نکات جذاب آن

قوانین چیدمان منزل که طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای آن را ایجاد کرده اند نکات مهمی داشت که ما در این مقاله به این نکات مهم و جذاب برای شما که می خواهید به چیدمان منزل خود به صورت تخصصی و مدرنیته بپردازید، پرداخته ایم

بیشتر بخوانید »
تصویر آجر لفتون
دکوراسیون داخلی

آجر لفتون و سه گل

آجر لفتون چیست؟ آجر لفتون از انواع آجر های سوراخ دار است که در صنعت ساختمان سازی کاربرد دارد. از آجرهای لفتون برای دیوار هایی که وزن زیادی را باید تحمل کنند استفاده میشود.

بیشتر بخوانید »
دکوراسیون داخلی

بهترین ایده ها برای پوستر دیواری پذیرایی

پوستر دیواری برای اتاق پذیرایی به دلیل توجه خاصی که مهمانان به این بخش دارند باید بسیار زیاد مورد توجه قرار بگیرد. ما در این مقاله نکات مهمی از طراحی دکوراسیون اتاق پذیرایی با پوستر دیواری را برای شما مشخص کردیم

بیشتر بخوانید »
تصویر دستگاه تصفیه آب
دکوراسیون داخلی

دستگاه تصفیه آب چیست؟

دستگاه تصفیه آب خانگی چیست؟ برای بهره بردن از دستگاه های تصفیه آب معمولا از روش ها مختلفی استفاده میشود. تصفیه آب چیست؟ تصفیه آب به هر روشی گفته می شود که کیفیت آب را بهبود دهد.

بیشتر بخوانید »
تصویر آجر نما
دکوراسیون داخلی

آجر نما نسوز و قابلیت های فوق العاده آن

یکی از ویژگی های قابل توجه انواع آجر نما نسوز تنوع و فراوانی بسیار بالای آن در طرح، سایز و رنگ است. از خصوصیت های آجر نما می توان به تزئین نمای ساختمان اشاره کرد. رنگ دائمی از قابلیت های آجر نما نسوز می باشد.

بیشتر بخوانید »
تصویر دکوراسیون آشپزخانه کرم قهوه‌ای
دکوراسیون داخلی

بهترین ایده ها برای دکوراسیون داخلی آشپزخانه

دکوراسیون داخلی آشپزخانه از این جهت اهمیت دارد که بیشتر بانوان وقت زیادی این مکان می گذارند که جذابیت این مکان می تواند برای شما بسیار عالی باشد. در نتیجه دیزاین این مکان به بهترین نحوه بر روی روحیه شما تاثیر بسیاری خواهد گذاشت

بیشتر بخوانید »
تصویری از محیط داخلی آژانس هواپیمایی
دکوراسیون داخلی

اساسی ترین ایده ها برای دکوراسیون داخلی دفتر هواپیمایی

دکوراسیون داخلی دفتر هواپیمایی همواره نکاتی دارد که باید به خوبی به توجه کرد تا بتوان بهترین دیزاین را برای آژانس مسافرتی خود داشته باشید. این نکات برگرفته از سال تجربه کارشناسان ما در این موضوع است

بیشتر بخوانید »
تصویر دکوراسیون داخلی تیره
دکوراسیون داخلی

بهترین ایده ها برای تغییر دکوراسیون خانه نقلی

دکوراسیون خانه نقلی می تواند همراه با نکات خاصی طراحی و تغییر پیدا کند که خانه بزرگ تر از قبل به نظر بیاید. در این مقاله کارشناسان ما نکاتی را جمع آوری کرده اند که در این بابت می تواند برای شما کارساز باشد

بیشتر بخوانید »
تصویر دکوراسیون پذیرایی
دکوراسیون داخلی

نقاشی سقف منزل و نکات اساسی آن

نقاشی سقف منزل همواره نکاتی را همراه خود دارد. رنگ آمیزی سقف خانه اگر به درستی انجام نشود می تواند بعد از مدتی زیبایی خانه شما را از بین ببرد. در نتیجه با ما در این مقاله در این رابطه همراه باشید

بیشتر بخوانید »
تصویر رنگبندی بلکا
دکوراسیون داخلی

بلکا

بلکا یکی از انواع پوشش‌های دیواری است که از جنس سلولز است. رنگ بلکا اصطلاح اشتباهی است که برای این پوشش به کار می‌برند. بلکا با داشتن الیاف سلولزی شما را از جنس‌ها و طرح‌های

بیشتر بخوانید »
دکوراسیون داخلی

دیوارکوب چیست؟

دیوارکوب‌ها با توجه به جنس، ویژگی‌های ظاهری و قابلیت‌هایی که دارند در دسته بندی‌های مختلفی قرار می‌گیرند. در ادامه 4 تا از انواع دیوارکوب را با هم بررسی می‌کنیم.

بیشتر بخوانید »
تصویر دکوراسیون اداری آبی
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون اداری

طراحی دکوراسیون اداری یکی از مهم‌ترین انواع طراحی دکوراسیون داخلی است. اجرای دکوراسیون اداری باعث شخصیت گرفتن محیط اداره می‌شود و انجام این کار با تمام نکات و طبق اصول، موجب متمایز شدن اداره شما

بیشتر بخوانید »
تصویر جا کفشی قهوه‌ای
دکوراسیون داخلی

نکات طلایی در خرید جاکفشی

خرید جاکفشی اگر با توجه به نکاتی که در این مقاله آمده است صورت بگیرد ممکن است شما را در آینده پشیمان کند. در خرید جاکفشی مدرن نیز مواری آمده است که می تواند کاربردباشد

بیشتر بخوانید »
تصویر کباب کردن گوشت در باربیکیو
دکوراسیون داخلی

باربیکیو چیست و چه کاربردی دارد؟

باربیکیو چیست؟ در رابطه با باربیکیو باید بگوییم که یکی از انواع مختلف روش های کباب کردن است. بسیاری از افرد این تصور را دارند که باربیکیو و کباب کردن به یک معنی هستند، در صورتی که تفاوت های مهمی با یکدیگر دارند. باربیکیوها معمولا در فضای بیرون از منزل استفاده می شوند، در این لازم به ذکر است که کباب کردن مواد غذایی بر روی میله های داغ یکی از سالم ترین روش ها برای پخت مواد غذایی به حساب می آید.

بیشتر بخوانید »
تصویر مبل پذیرایی
دکوراسیون داخلی

مبل خانگی چیست

مبل خانگی چیست؟ مبل خانگی یکی از وسایل زینتی در منازل است که می تواند در طراحی دکوراسیون خانگی به شما کمک کند. مزیت استفاده از مبل بسیار بالا است که از آن می توان به متنوع بودن و کمک به سازماندهی بهتر منزل اشاره کرد.

بیشتر بخوانید »
تصویر چیدمان اتاق خواب
دکوراسیون داخلی

کمد دیواری و سرویس خواب چیست

کمدهای دیواری فضای نسبتا کمی را اشغال می کنند و بیشتر در خانه هایی که فضای کمتری دارند کاربرد دارد. ویژگی کمد دیواری استفاده مناسب آن در فضاهای کوچک است. انتخاب کمد دیواری خوب می تواند علاوه بر کارایی بالا در زیبایی منزل شما هم نقش مهمی دارشته باشد.

بیشتر بخوانید »
تصویر شومینه
دکوراسیون داخلی

شومینه چیست؟

شومینه چیست؟ یکی از وسایل گرمایشی است که امروزه در منازل استفاده می شود. قیمت شومینه به انواع و طرح شومینه بستگی دارد. انواع شومینه از نظر سوخت به چند دسته تقسیم می شود که یکی از آنها شومینه هیزومی است.

بیشتر بخوانید »
تصویر سقف شیروونی
دکوراسیون داخلی

سقف چیست

سقف مهم‌ترین پوشش خانه است که جلوه زیبایی به خانه می‌دهد. امروزه سقف‌ها و پوشش منازل به گونه‌ای ساخته می‌شوند که دوام بیشتری دارند و مقاوم در برابر آتش و زلزله و دیگر آسیب‌ها هستند.

بیشتر بخوانید »
تصویر آسمان مجازی
دکوراسیون داخلی

آسمان مجازی چیست

آسمان مجازی از مهمترین سقف های کاذب است که می تواند با نورپردازی عالی به محیط منزلتان زیبایی بخشد. از انواع آسمان مجازی سقف می توان به آسمان مجازی سقف آشپزخانه، آسمان مجازی سقف کاذب و آسمان مجازی سقف پذیرایی اشاره کرد. نصب آسمان مجازی کمی سخت تر و پیچیده تر است.

بیشتر بخوانید »
تصویر دو مرد گچکار
دکوراسیون داخلی

گچبری چیست

نازک کاری چیست؟ در مرحله آخر از گچ کاری از نازک کاری استفاده می شود. روش های گچبری می توان به گچبری دستی و پیش ساخته اشاره کرد. گچبری ساختمان از هنرهای معماری است که در فضای داخلی منازل استفاده می شود.

بیشتر بخوانید »
تصویر پله چوبی قهوه‌ای
دکوراسیون داخلی

پله چیست

پله چیست؟ ارتباط بین دو سطح که ارتفاع متفاوتی دارند را برقرار می سازد. انواع پله به دو دسته تقسیم می شود. پله های مستقیم از انواع پله ها هستند که دارای پیچ نیستند. پله های مدور و پیچی بیشتر برای مکان هایی که فضای کمتری دارند مناسب است.

بیشتر بخوانید »
تصویر سبک دکوراسیون سوئدی
دکوراسیون داخلی

ده سبک دکوراسیون داخلی در کشورهای مختلف جهان

طراحی دکوراسیون داخلی دارای سبک های مختلفی می باشد که در این مطلب به 10 سبک دکوراسیون داخلی مختلف دنیا اشاره خواهیم داشت. انواع سبک دکوراسیون داخلی جهان می توان به سبک مراکشی در طراحی دکوراسیون داخلی و سبک هندی در طراحی دکوراسیون داخلی اشاره کرد.

بیشتر بخوانید »
تصویر کفپوش لمینت
دکوراسیون داخلی

کفپوش لمینت چیست

لمینت کف ساختمان چیست؟ کفپوش لمینت یکی از انواع کفپوش ساختمانی است که به پارکت لمینت نیز معروف است. قیمت کفپوش لمینت به انواع آن مربوط میشود.

بیشتر بخوانید »
تصویر کاشی سرامیک کف
دکوراسیون داخلی

کاشی سرامیک کف چیست

کاشی سرامیک کف خانه یکی از مهمترین موارد مورد کاربرد در دکوراسیون منزل بوده و قیمت سرامیک به انواع سرامیک کف بستگی دارد. کاشی و سرامیک کف منزل بیشتر در آشپزخانه ها و یا سرویس های بهداشتی کاربرد دارد. از مزایای استفاده از کاشی سرامیک کف می توان به زیبایی خانه اشاره داشت.

بیشتر بخوانید »
تصویر کولر آبی
دکوراسیون داخلی

کولر آبی چیست

کولر آبی چیست و نحوه عملکرد آن چگونه است؟ کولر آبی یکی از وسایل سرمایشی می باشد که بیشتر در مناطق خشک کشور کارایی دارد. از انواع کولر آبی می توانید در بازار آشنا شوید و بر اساس قیمت کولر آبی و کاربرد کولر آبی یکی را انتخاب نمایید.

بیشتر بخوانید »
تصویر کفپوش
دکوراسیون داخلی

کفپوش چیست

کفپوش چیست؟ کفپوش را در لایه های کف ساختمان ها استفاده خواهند کرد. از انواع کفپوش ها می توان به کفپوش اپوکسی، کفپوش حفاظتی، کفپوش گرمایشی، کفپوش متحرک، کفپوش پرزدار اشاره کرد.

بیشتر بخوانید »
تصویر کاغذ دیواری پذیرایی شلوغ
دکوراسیون داخلی

همه چیز درباره کاغذ دیواری

کاغذ دیواری چیست؟ نصب کاغذ دیواری ساده بسیار آسان است و آن را با چسب های مخصوصی روی دیوار نصب می کنند. از انواع کاغذ دیواری می توان به کاغذ دیواری سه بعدی اشاره داشت. نصب کاغذ دیواری معمولا روی کمد یا میز هم انجام میگیرد. طرح های کاغذ دیواری بسیار گوناگون است و شما میتوانید نسبت به سلیقه خود بهترین را انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید »
تصویر کرکره مشکی
دکوراسیون داخلی

کرکره چیست و در چه مکان هایی کاربرد دارد

کرکره برقی چیست؟ کرکره برقی از انواع کرکره می باشد که در مغازه ها و درب پارکینگ کاربرد دارد. کرکره برقی پارکینگی از جنس آلومینوم و یا فولاد می باشند. امروزه از کرکره برقی پنجره برای ساختمان های لوکس استفاده می کنند.

بیشتر بخوانید »
دکوراسیون داخلی

درب ضد حریق چیست

درب های ضد حریق چیست؟ درب های ضد حریق به درب هایی می گویند که در برابر آتش بسیار مقاوم می باشد. از انواع درب ضد حریق می توان به درب ضد حریق چوبی و درب های ضد حریق فلزی اشاره داشت.

بیشتر بخوانید »
تصویر نرده استیل مشکی
دکوراسیون داخلی

نرده استیل چیست

از انواع نرده های پرطرفدار می توان به نرده استیل اشاره داشت. از کاربرد نرده استیل می توان به نرده استیل بالکن، نرده استیل راه پله و نرده استیل پنجره نام برد. قیمت نرده استیل به عوامل زیادی مانند نوع استیل بستگی دارد.

بیشتر بخوانید »
تصویر موزاییک با طرح گل نیلوفر آبی
دکوراسیون داخلی

موزاییک چیست

یکی از مصالح ساختمانی پر استفاده در ساختمان سازی مزاییک می باشد. انواع موزاییک را می توان در ابعاد گوناگون یافت. از روش ‌های تولید موزاییک می توان به روش ویبره‌ ای یا لرزشی اشاره داشت.

بیشتر بخوانید »
تصویر سنگ لایه لایه
دکوراسیون داخلی

سنگ چیست

سنگ چیست؟ سنگ های ساختمانی تشکیل شده از تعدادی کانی هستند. برخی از کانی ها جامد هستند و باعث وجود سنگ میشوند که این کانی را کانی سنگ ساز می نامند. انواع سنگ به سه دسته سنگ های آذرین، سنگ های دگرگون و سنگ های رسوبی تقسیم میشود.

بیشتر بخوانید »
تصویر شیشه پنجره
دکوراسیون داخلی

آشنایی با انواع شیشه پنجره

در این مقاله شما را با انواع شیشه آشنا خواهیم کرد. درباره انواع شیشه رفلکس و انواع شیشه دوجداره و انواع شیشه دودی همچنین انواع شیشه مات توضیحاتی به شما میدهیم. انواع شیشه پنجره می توان به شیشه ضد آتش اشاره داشت، شیشه های پیرکس که همان شیشه های ضد آتش می باشند، در مقابل آتش و حرارت مقاوم و با دوام هستند.

بیشتر بخوانید »
تصویر درب چوبی سفید و قهوه‌ای
دکوراسیون داخلی

درب چوبی اتاق و سرویس چیست

درب چوبی چیست؟ درب چوبی اتاق خواب و سرویس از انواع درب است که برای اتاق خواب استفاده خواهد شد. در این مطلب شما را با انواع درب های چوبی اتاق خواب و سرویس آشنا خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید »
تصویر یک در ضد سرقت
دکوراسیون داخلی

درب ضد سرقت چیست

درب های ضد سرقت چیست؟ درب ضد سرقت یکی از انواع درب است که کار سارقین را دشوار میکند و یکی از اجزای مهم درب های ضد سرقت، قفل درب های ضد سرقت می باشد که بیشتر روی درب ضد سرقت فلزی کاربرد دارد.

بیشتر بخوانید »
دکوراسیون داخلی

آشنایی با انواع دریچه هوا

معرفی انواع دریچه هوا عنوان این مقاله بوده و در آن شما را با انواع دریچه های هوا آشنا می کنیم. قیمت انواع دریچه هوا به نوع آن و کیفیتش بستگی دارد. دریچه دیواری هوا و دریچه سقفی از نوع های گوناگون دریچه هوا هستند.

بیشتر بخوانید »
تصویر درب آکاردئونی
دکوراسیون داخلی

درب آکاردئونی چیست

درباره درب آکاردئونی، این نوع درب ها به عنوان درب های ضد سرقت نیز مورد استفاده قرار می گیرند. نام دیگر درب های آکاردئونی، درب تاشو می باشد. از انواع درب آکاردئونی می توان به درب آکاردئونی آهنی، درب آکاردئونی فلزی و چوبی اشاره داشت.

بیشتر بخوانید »
تصویر چیلر بزرگ
دکوراسیون داخلی

چیلر چیست و چگونه کار میکند

چیلر چیست و چگونه کار میکند؟ چیلر دستگاهی است که کار انتقال هوا را انجام میدهد. عموما چیلرها به دو دسته تقسیم می شوند، که براساس نحوه خنک کردن به چیلرهای تراکمی و چیلرهای جذبی نامیده شده اند. عموما انواع چیلر به دو دسته تقسیم می شوند، که براساس نحوه خنک کردن به چیلرهای تراکمی و چیلرهای جذبی نامیده شده اند.

بیشتر بخوانید »
تصویر پنجره یو پی وی سی بر روی دیوار آجری
دکوراسیون داخلی

پنجره upvc چیست

پنجره های upvc چیست؟ پنجره های upvc پنجره ای مدرن است که امروزه در ساختمان ها استفاده میشود. قیمت پنجره های upvc به نوع پنجره های upvc مربوط میشود و شما می توانید با در نظر گرفتن کیفیت پنجره upvc بهترین انتخاب را داشته باشید.

بیشتر بخوانید »
تصویر کاشی دیوار
دکوراسیون داخلی

کاشی دیوار چیست

کاشی دیواری چیست؟ تاریخچه کاشی دیواری به 2600سال قبل بازمیگردد. از انواع کاشی می توان به کاشی سرامیکی، کاشی گرانیتی و کاشی پرسلانی اشاره داشت. از مزایای کاشی ها می توان به سازگاری با طبیعت اشاره داشت. لعاب کاشی نوعی روکش شیشه ای می باشد که به بدنه کاشی می ریزند.

بیشتر بخوانید »
دکوراسیون داخلی

سینک ظرفشویی چیست

سینک ظرفشویی آشپزخانه غیر استاندارد باعث برخی از بیماری ها خواهد شد. قبل از خرید سینک ظرفشویی آشپزخانه باید به اندازه سینک ظرفشویی توجه داشته باشید.اندازه سینک ظرفشویی از زیر به کانتر وصل میشود. قیمت سینک ظرفشویی غیراستاندارد بسیار ارزان است.

بیشتر بخوانید »
دکوراسیون داخلی

سنگ مصنوعی چیست

درباره تولید سنگ مصنوعی، سنگ مصنوعی از پودر سنگ های طبیعی مانند PVC تشکیل شده است. از مزایای سنگ های مصنوعی این است که آب نمیتواند به آن نفوذ کند. از معایب استفاده از سنگ مصنوعی این است که نسبت به طبیعی مقاومت کمتری دارد.

بیشتر بخوانید »
تصویر غلتک رنگ
دکوراسیون داخلی

رنگ دیوار چیست

از انواع رنگ دیوار می توانید برای رنگ دیوار پذیرایی و رنگ دیوار پشت تلویزیون استفاده نمایید. از انواع رنگ می توان به رنگ پلاستیکی و رنگ روغن اشاره کرد. رنگ دیوار بلکا، پوشش سلولوزی می باشد که از پنبه به وجود آمده است.

بیشتر بخوانید »
تصویر درب فلزی مشکی
دکوراسیون داخلی

درب های فلزی چیست

هزینه درب های فلزی به انواع درب فلزی مربوط میشود. درب های فلزی ورودی ساختمان از انواع درب فلزی ساختمانی می باشد. قیمت درب های فلزی به چند عامل بستگی دارد. از ویژگی های درب های فلزی می توان به داشتن امنیت در ساختمان اشاره کرد.

بیشتر بخوانید »
تصویر هود آشپزخانه مدرن
دکوراسیون داخلی

هود چیست

هود آشپزخانه چیست؟ این نوع هودها جزو هودهای خانگی محسوب شده و عموما برای فضای آشپزخانه کاربرد دارند. یکی از نکات مهم در خرید و نصب هودهای خانگی مکش قوی هود آشپزخانه می باشد.

بیشتر بخوانید »
تصویر درب عایق صوتی سفید
دکوراسیون داخلی

عایق صوتی چیست

عایق صوتی چه کاربردی دارد؟ هر وسیله ای که بتواند کاهش فشار صوتی را انجام دهد، عایق صوتی نامیده می شود. راه حل برای عایق صوتی ساختمان این است که انرژی امواج صوتی را جذب کنیم، این روش هم به وسیله تیغه های صوتی و الیاف های صوتی ممکن خواهد شد.

بیشتر بخوانید »
تصویر مرد در حال نصب عایق رطوبتی
دکوراسیون داخلی

عایق رطوبتی چیست

عایق های رطوبتی چیست؟ جذب رطوبت به داخل دیوارها یا مصالح ساختمانی از بزرگ ترین مشکلات بشر بوده و تنها راه حل آن عایق رطوبتی است. عایق های رطوبتی مدرن دارای تکنولوژی خاصی می باشد. عایق های رطوبتی نانو از جدیدترین عایق هاست.

بیشتر بخوانید »
تصویر کاغذ دیواری ساده
دکوراسیون داخلی

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری یک پوشش تزئینی برای دیوار می باشد و شما می توانید انواع کاغذ دیواری را با طرح کاغذ دیواری طرح دار و یا کاغذ دیواری سه بعدی تهیه کنید. آشنایی با نحوه شست و شوی کاغذ دیواری و کاغذ دیواری های قابل شستشو و غیر قابل شستشو.

بیشتر بخوانید »
دکوراسیون داخلی

فن کویل چیست

فن کوئل چیست؟ فن کویل یکی از مهمترین وسایل سرمایشی و گرمایشی است. انعطاف پذیری از مهمترین مزایای فن کویل می باشد. فن کویل سقفی تو کار

بیشتر بخوانید »
تصویر سیمان پوزولانی
دکوراسیون داخلی

سیمان پوزولانی چیست؟

سیمان پوزولانی یکی از انواع سیمان و از مصالح ساختمانی می باشد که امروزه کاربرد بسیاری در ساختمانسازی دارد. کاهش میزان مصرفی در ساختمان سازی از مزایای سیمان پوزولانی می باشد. از انواع پوزولان ها می توان به پوزولان طبیعی و پوزولان صنعتی اشاره داشت.

بیشتر بخوانید »
تصویر مرد گچ کار
دکوراسیون داخلی

گچ در عایق گچ کاری

از انواع گچ می توان به گچ عایق حرارت و گچ عایق صوت اشاره کرد. گچ پرلیت یا همان پرلیتی چیست؟ گچ پرلیت از انواع گچ است که عایق خوبی به حساب می آید. قیمت گچ های عایقی در گچ کاری بسیار مناسب تر از دیگر گچ هاست.

بیشتر بخوانید »

آجر سفالی چیست

آجرچیست و آجر سفالی کدام است؟ از انواع آجر می توان به آجر سفال اشاره کرد. آجرهای سفالی مصالحی می باشند، که به علت قدمت بالایی که دارند از دیرباز تا به امروز دارای رکود بیش ترین تولید بوده اند.

بیشتر بخوانید »
تصویر سفال‌های تیغه‌ای
دکوراسیون داخلی

سفال تیغه ای و سقفی

آجرچیست؟ آجر جز اولین مصالح ساختمانی است که از مخلوط آهک و خاک رس بوجود می آید. از انوع آجر می توان به آجر تیغه ای و آجر سقفی اشاره کرد. از آجر سفال تیغه ای معمولا برای ساخت تیغه دیوار بکار میبرند.

بیشتر بخوانید »
تصویر کاغذ دیواری
دکوراسیون داخلی

قیمت کاغذ دیواری

یکی از معیار هایی که هنگام خرید کاغذ دیواری باید به آن توجه کرد قیمت کاغذ دیواری است که با توجه به نوع کاغذ دیواری و انواع کاغذ دیواری متفاوت می باشد.

بیشتر بخوانید »
تصویر آجر لفتون
دکوراسیون داخلی

آجر لفتون چیست

آجر چیست؟ آجر از قدیمی ترین مصالح ساختمانی هستند که از گذشته در صنعت ساختمان از آن استفاده میشده است. از انواع آجر می توان به آجر لفتون اشاره کرد که ابعاد آجر لفتون می تواند تغییر کند.

بیشتر بخوانید »
تصویر دستگاه تصفیه آب
دکوراسیون داخلی

دستگاه تصفیه آب خانگی چیست

دستگاه تصفیه آب خانگی چیست و هدف تصفیه کردن آب کدام است. در مراحل تصفیه آب در دستگاه های خانگی ابتدا رسوب آب گرفته میشود. انواع دستگاه تصفیه آب خانگی که می توانید حتی با خود به مسافرت ببرید.

بیشتر بخوانید »
تصویر سقف کناف
دکوراسیون داخلی

کناف

امروزه، مصالح ساختمانی قدیمی که در ساختمان سازی استفاده می‌شد جای خود را به مصالح ساختمانی مدرن‌تر مانند کناف‌ها داده‌اند. کناف‌ها در طراحی‌های داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرند و بخش بزرگی از ساختار تشکیل دهنده‌ی

بیشتر بخوانید »
تصویر رنگ دیوار
دکوراسیون داخلی

رنگ و ملزمات رنگ چیست

رنگ چیست؟ از رنگ ها برای ساختمان سازی یا انواع نقاشی ساختمان استفاده میشود. رنگ های ساختمانی به دو دسته رنگ سرد و رنگ گرم تقسیم میشوند. از انواع رنگ های ساختمانی جدید می توان در زیباسازی ساختمان استفاده کرد.

بیشتر بخوانید »
تصویر سیمان خاکستری
دکوراسیون داخلی

سیمان و محصولات سیمانی

سیمان چیست؟ سیمان یکی از مصالح ساختمانی است که از ترکیب آهک و رس تشکیل شده. برای ساخت و تولید سیمان های پوزولانی به سیمان پوزلان اضافه میکنند. تاریخچه ساخت سیمان به شهر رم و قبل از میلاد مربوط میشود.

بیشتر بخوانید »
قبل از انتخاب مدل کابینت و دکوراسیون داخلی، از ما مشاوره رایگان دریافت کنید.          
قبل از انتخاب مدل کابینت و دکوراسیون داخلی، با ما مشورت کنید..
سوالی ندارید؟