مجری سقف کاذب در تهران

سقف و دیوار ساختمان، از جمله اولین نقاطی هستند که توجه مخاطب را به خود جلب می‌کنند؛ پس اگر قصد دارید تا سازه‌ای زیبا و شیک داشته باشید، توجه به چنین فضاهایی مهم است. سال‌های زیادی است که اجرای سقف کاذب در تهران طرفداران زیادی پیدا کرده است. 

اجرای سقف کاذب در تهران یک کار کاملا تخصصی است و به ابزار متنوع و متفاوتی نیاز دارد؛ به همین دلیل، استفاده از مجری سقف کاذب  کاربلد بسیار مهم است. هنگام انتخاب مجری سقف کاذب تهران حتما اطمینان حاصل کنید که مجری مورد نظر شما، از تخصص و ابزار مورد نیاز برخوردار باشد.

مزایای استفاده از انواع سقف کاذب در تهران به شرح زیر است:

سقف کاذب قابل جابجایی است و هزینه بازسازی آن نسبت به سقف اصلی کمتر است.

این نوع سقف عایق صدا و حرارت است.

امکان پنهان کردن سیم کشی و اتصالات سقف اصلی به وسیله آن فراهم است.

صرفه جویی در مصرف انرژی

در سقف کاذب می‌شود نورپردازی انجام داد و به زیبایی سالن پذیرایی اضافه کرد.

اجرای سقف کاذب توسط مجری آن در تهران

روش‌های مختلفی در اجرای سقف کاذب در تهران بکار گرفته می‌شود که به انتخاب کارفرما و یا تشخیص پیمانکار بستگی دارد؛ همچنین مصالح‌های مختلفی برای اجرای سقف کاذب در تهران به کار می‌رود که از پرکاربردترین آن‌ها می‌توان به چوب، آلومینیوم، پی وی سی، تایل های گچی و … اشاره کرد.

مجری سقف کاذب تهران کاربلد را می‌توانید از طریق سایت حامی ساخت بیابید. سایت حامی ساخت نه تنها به معرفی بهترین مجریان سقف کاذب در تهران بلکه در باقی شهرها نیز پرداخته است؛ از این رو شما می‌توانید بهترین  مجری  سقف کاذب مشهد و مجری سقف کاذب در کیش  را از طریق همین سایت مشاهده کنید. 

انواع سقف کاذب جهت اجرا توسط مجری سقف کاذب در تهران

قبل از اینکه به دنبال بهترین مجری سقف کاذب در تهران باشید لازم است که کمی در مورد سقف کاذب و انواع آن بدانید.

سقف رابیتس

رابیتس نوعی ورق مشبک از جنس گالوانیزه به شمار می‌آید که در دو نوع برجسته و مسطح عرضه می‌شود.

سقف کناف

از رایج‌ترین نوع سقف کاذب، سقف کناف است. این سقف در دو مدل سقف کناف یکپارچه و سقف کناف مشبک اجرا می‌گردد. لازم به ذکر است که این نوع سقف نیاز به رنگ آمیزی ندارد و تعمیر و نگهداری آن هم آسان است. سقف کناف در دو نوع دکوراتیو و ساده طراحی و اجرا می‌شود.

سقف گریلیوم

از رایج‌ترین نوع سقف کاذب، سقف کناف است. این سقف در دو مدل سقف کناف یکپارچه و سقف کناف مشبک اجرا می‌گردد. سقف گریلیوم نوعی سقف تزئینی است و جنس آن از آلومینیوم یا آلیاژ است.

سقف چوبی

این سقف یک بخش اصلی که متشکل از چهار تراش فولاد است دارد و قسمت فرعی آن نیز از چوب تشکیل شده است. این نوع سقف حس گرمی خاصی به محیط می‌بخشد.

سقف آلومینیوم

این نوع سقف با استفاده از تایل‌های آلومینیومی و بدون نیاز به بتونه کاری و پیچ نمودن تایل ها اجرا می‌شود.

سقف آکوستیک

در اجرای این سقف از متریال‌هایی نظیر پلاک های چوبی و گچی، ورقه های مقوایی فشرده و پارچه چین‌دار استفاده می شود. از ویژگی های این سقف می توان به سادگی، ضد صدا و حریق بودن و قیمت مناسب اشاره نمود.

لازم به ذکر است که انتخاب سقف کاذب شما هرچه باشد یک مجری کاربلد قادر به انجام آن است. شما می‌توانید این مجری را از طریق سایت حامی ساخت بیابید و از خدمات آن بهره مند شوید.

گفتگو با کارشناسان حامی ساخت

hamisakht@