پارتیشن کار

در محیط‌های بزرگ یا اداری برای جداسازی بخش‌های مختلف از پارتیشن استفاده می‌کنند؛ در واقع پارتیشن‌ها با جداسازی بخش‌های مختلف محیط نظم و هماهنگی بیشتری به فضا می‌بخشند.

با استفاده از پارتیشن‌های جذاب می‌توانید محیط را  منحصر به فرد و زیبا کنید، البته این نکته را نیز باید در نظر داشته باشید که جذابیت پارتیشن زمانی بارز و مشخص است که به درستی نصب شده باشد.

نصاب پارتیشن یا همان پارتیشن کار وظیفه دارد که با استفاده از متریال مختلف و ابزارآلاتی که در اختیار دارد بهترین نتیجه را خلق کند.

سوالی داری یا دنبال قیمتی؟

یه توک پا سر بزن

پروژه از شما، معرفی پارتیشن کار از حامی ساخت

مجموعه حامی ساخت از ابتدای شروع فعالیت خود در حوزه طراحی، ساخت و اجرای کابینت و دکوراسیون داخلی فعالیت داشت؛ اما به تدریج و با گسترش حوزه کاری خود و همچنین آشنایی با تیم‌های اجرایی متعهد تصمیم گرفت فرایند اجرا را کنار بگذارد و در حوزه معرفی فعالیت کند؛ از آن پس تیم حامی ساخت با در نظر گرفتن برخی فاکتورهای مهم همچون تخصص، تعهد، اخلاق کاری، انصاف و سایر ویژگی‌های مهم لیستی از بهترین پارتیشن‌کاران گردآوری کرد. حال شما هر زمان که به پارتیشن کار یا نصاب پارتیشن نیاز داشتید، می‌توانید به سایت حامی ساخت مراجعه کنید و ضمن در اختیار داشتن شماره، آدرس و سایر اطلاعات کاربردی پروژه خود را به یک تیم حرفه‌ای بسپارید.

برشی حرفه‌ای به وسعت یک فضا!

فهرست تمام و کمال پارتیشن کاران کاربلد ایرانی

نکته: در نظر داشته باشید که حامی ساخت با دقت و حساسیت بسیار بهترین‌ کابینت ساز و پارتیشن کار را به شما ارائه می‌دهد و انتخاب یک تیم ماهر از بین صدها نمونه وظیفه شماست. در این مرحله حامی ساخت هیچ مسئولیتی را بر عهده نمی‌گیرد.

شما می‌توانید از طریق همین صفحه و یا تماس با شماره‌های پشتیبانی نسبت به کسب اطلاعات بیشتر اقدام کنید.

ویژگی‌های نصاب پارتیشن چیست؟

اگر قصد دارید در زمینه نصب پارتیشن و یا ساخت کابینت از یک فرد حرفه‌ای کمک بگیرید و یا بدانید که حامی ساخت چه ویژگی‌هایی را برای انتخاب پارتیشن کار حرفه‌ای مورد بررسی قرار می‌دهد حتما ادامه این مطلب را مطالعه کنید.

مهارت

تجربه اولین و مهم‌ترین ویژگی است که یک پارتیشن کار باید داشته باشد. بدون داشتن مهارت کافی قطعا خسارات بسیاری به شما و پروژه وارد خواهد شد. اگر تیم اجرایی مهارت کافی نداشته باشد پروژه در زمان مقرر تحویل داده نمی‌شود یا نتیجه مطلوب حاصل نخواهد شد. با توجه به آنچه گفته شد حامی ساخت هنگام انتخاب تیم‌های اجرایی به این فاکتور توجه ویژه‌ای دارد.

تجربه

تجربه یعنی شما در موقعیت‌ها و محیط‌های مختلف بدانید که چه طرحی را اجرا کنید، از چه متریالی استفاده کنید، چه ابزارهایی لازم دارید و … نبود تجربه می‌تواند خسارات مالی بسیاری به همراه داشته باشد. یک فرد باتجربه می‌داند که پروژه را با چه متریالی پیش ببرد تا ضمن هزینه کمتر، نتیجه مطلوب‌تری حاصل شود. این موارد ضمن ایجاد حس خوب نتیجه پروژه را نیز دوست داشتنی خواهد کرد؛ به عنوان مثال یک پارتیشن کار اداری باتجربه باید بداند که چگونه با جداسازی یک محیط کوچک بهترین بهره‌وری را ایجاد کرد. تجربه از دیگر فاکتورهایی است که در لیست ارائه شده توسط حامی ساخت در نظر گرفته شده است.

خلاقیت

خلاقیت، جذابیت به همراه دارد. اگر یک تیم به اندازه کافی خلاق نباشد؛ پس از مدتی پروژه‌هایی یکنواخت و مشابه را خلق می‌کند که به تدریج جذابیت خود را از دست می‌دهد؛ به عنوان مثال یک نصاب پارتیشن اداری خلاق می‌تواند با جابجا کردن اصول و مرزها نتیجه‌ای خارق العاده را خلق کند. هنگام انتخاب پارتیشن کار یا همان نصاب پارتیشن حتما به خلاق بودن افراد تیم توجه داشته باشید. این مورد را می‌توانید با بررسی نمونه کارهای پیشین آن‌ها بدست آورید.

تعهد

تعهد از جمله ویژگی‌های اخلاقی است. فردی که متعهد است نتیجه کار را در زمان مقرر تحویل می‌دهد و خود یا تیمش را ملزم می‌داند که پروژه به بهترین شکل ممکن پیش رود.

اخلاق کاری

با توجه به اینکه تیم‌های اجرایی در محیط‌های مسکونی یا اداری حاضر می‌شوند داشتن اخلاق کاری خیال شما را آسوده می‌دارد که می‌توانید با اطمینان کامل محیط و وسایل را به آن‌ها بسپارید و دغدغه یا نگرانی از این بابت نداشته باشید.

انصاف

انصاف یعنی متناسب با حجم کاری، زمان و انرژی که برای یک پروژه صرف کردید، دستمزد مناسبی را تعیین کنید. افرادی که به سبب شهرت بیشتر خود نرخ‌های نجومی اعلام می‌کنند اصل انصاف را زیر پا می‌گذارند.

پارتیشن کار هم‌اهلتو پیدا کن!

اهل کجایی؟

جمع بندی

در انتها به عنوان نکته پایانی یادآوری می‌کنیم که در انتخاب پارتیشن کار دقت و حساسیت لازم را به خرج دهید؛ زیرا پس از خلق نتیجه تعویض یا تعمیر آن زمان بر، هزینه‌بر و خسته کننده است؛ پس از روز اول با در نظر داشتن تمامی فاکتورهای فوق پا در این مسیر بگذارید و یا از تیم حامی ساخت کمک بخواهید تا با معرفی بهترین‌ها خاطر شما را آسوده کنند.

گفتگو با کارشناسان حامی ساخت

hamisakht@