حامی ساخت هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات انجام شده بین کابینت ساز و کارفرما ندارد

قبل از بررسی شرایط و مقررات و آشنایی با قوانین عمومی و تعهدات مشتریان لازم است نکته‌ای بسیار مهم را گوشزد کنیم تا در طول روند ثبت سفارش و اجرای پروژه با مشکلی مواجه نشوید.

در نظر داشته باشید که حامی ساخت به عنوان یک معرف وظیفه دارد صلاحیت و سایر ویژگی‌هایی همچون تخصص، مهارت، اخلاق کاری و انصاف را بسنجد؛ اما گزینش و انتخاب یک فرد یا یک تیم کاملا بر عهده مشتری است و حامی ساخت هیچ مسئولیتی را در قبال انتخاب شما نمی‌پذیرد.

در واقع نقش حامی ساخت در این سایت معرفی بهترین‌هاست، اما انتخاب را کاملا به شما واگذار می‌کنیم؛ پس با آگاهی، تحقیق و تجزیه و تحلیل تیمی مناسب و حرفه‌ای را انتخاب کنید. 

 

با توجه به نکاتی که گفته شد لازم است قبل از عقد قرارداد راجع به موضوعاتی همچون دستمزد، قیمت متریال، زمان تحویل پروژه و سایر نکاتی که برایتان اهمیت دارد، صحبت کنید.

پس از ساکن شدن تیم اجرایی در محیط سعی کنید به منظور امنیت بیشتر و جلوگیری از مشکلات احتمالی نسبت به جابجایی وسایل ارزشمند و مهم خود اقدام کنید و یا اگر متوجه نکته خاصی شدید تیم اجرایی را در محیط تنها نگذارید یا حداقل یک نفر به منظور سرکشی به اوضاع در محیط حضور داشته باشد.

قوانین عمومی

1. ارسال هرگونه مطلبی که به حقوق دیگران تجاوز و هتک حرمت کند و ناقض حقوق شخصی یا اجتماعی و مطالب مبتذل و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران، ممنوع می‌باشد و پیگرد قانونی دارد.
2. تمامی اطلاعات کاربران که در ‌سامانه های حامی ساخت ثبت می­گردد محرمانه تلقی شده و حامی ساخت کوشش خود را جهت حفظ اطلاعات محرمانه خواهد نمود. ثبت درخواست خدمات به منزله رضایت مشتری جهت اشتراک اطلاعات مربوطه با مجری یا مشتری خواهد بود.
3. هرگونه تهدید و اقدام به هک یا آسیب رساندن به وب‌سایت و کاربران آن، پیگرد قانونی خواهد داشت.
4. در تمام فرایند اجرای کار، مسئولیت و جبران خسارت ناشی از هرگونه آسیب به اموال مجری و مشتری بر عهده فرد خاطی بوده و حامی ساخت هیچ گونه مسئولیتی را از این بابت نمی پذیرد.
5. هرگونه سوء استفاده از اطلاعات مشتریان یا مجریان مغایر با قوانین حامی ساخت است و مسئولیت پیامدهای آن با فرد خاطی است.
6. در صورتی که مشتری بدون اطلاع حامی ساخت و خارج از چارچوب مشخص شده با مجری معرفی شده قرارداد منعقد کند، حامی ساخت هیچ مسئولیتی در قبال قرارداد و نتیجه کار نخواهد داشت.

 

تعهدات مشتریان

1. تنها افراد بالای ۱۸ سال و واجد اهلیت قانونی، می‌توانند اقدام به ثبت درخواست خدمت کنند.
2. حامی ساخت می تواند یک یا بخشی از یک درخواست خدمت را بپذیرد یا رد کند
3. مشتری مجاز است پس از ارسال درخواست خدمت، صرفاً پیش از آغاز عزیمت مجری به محل کار، خدمت را لغو نماید و پس از ثبت درخواست قطعی، درصورت عدم تمایل به اجرا باید سریعاً به مجری اطلاع دهد.
4. هرگونه درخواست خدمت از مجری، بدون حضور مشتری (مالک یا مستاجر یا نماینده قانونی ایشان) امکانپذیر نمی­باشد. در صورت عدم رعایت این شرط، همۀ مسئولیت‌های ناشی از این امر برعهدۀ اقدام کنندگان آن است و حامی ساخت هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.
5. مشتری متعهد است تمام ملاحظات لازم برای بررسی پروفایل اطلاعات مجری و سوابق او را مدنظر داشته باشد و با رعایت قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و صرفاً پس از عقد قرارداد رسمی، نسبت به اجرای کار اقدام کند.
6. تمام مراحل اجرا و تحویل کار، پرداخت حق الزحمه و تسویه حساب به عهده مشتری است. بدیهی است حل هرگونه اختلاف مالی و فنی بین مشتری و مجری، به عهده طرفین است و می تواند از طریق مراجع قانونی پیگیری شود و حامی ساخت در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.
7. مشتری موظف است پس از انعقاد قرارداد با مجری معرفی شده از جانب حامی ساخت، عقد قرارداد و تاریخ آن را به حامی ساخت اطلاع دهد و تصویر تمامی برگه های قرارداد را برای بخش نظارت حامی ساخت ارسال کند.
8. مالکیت مدیاهای تولید شده از تمامی پروژه هایی که در بستر حامی ساخت انجام میشوند (مشتریان توسط حامی ساخت به متخصصین معرفی میشوند) نظیر عکس، فیلم و … متعلق به حامی ساخت است و حامی ساخت این اختیار را دارد که از آنها استفاده کند.
نکته۱ : مدیای پروژه های حامی ساخت به هرشکل تهیه شود( عکاسی توسط خودِ متخصصین یا تیم زیر مجموعه آنها یا عکاسی توسط مشتریانِ حامی ساخت و یا عکاسی حرفه ای توسط حامی ساخت) شامل حق مالکیت حامی ساخت است.

نکته ۲: درمورد مدیاهای ارسالی توسط متخصصین به حامی ساخت که از پروژه های خارج از حامی ساخت تهیه شده است، حق استفاده از آنان برای حامی ساخت موجود بوده و میتواند در صورت صلاحدید، از آنان بدون کسب اجازه از متخصص استفاده نماید.

تصویر لوگو حامی ساخت

hamisakht@

جستجوی کابینت ساز

ارتباط با پشتیبانی