راهنمای کاربر

مجموعه حامی ساخت در گذشته به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌ها در زمینه ساخت، بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی فعالیت داشت؛ اما در حال حال حاضر این مجموعه با تکیه بر دانش و تجارب گذشته سعی دارد تا با معرفی بهترین کابینت‌ ساز در شهرهای مختلف کشور، دغدغه و چالش‌های شما را برطرف نماید؛ همچنین حامی ساخت علاوه بر معرفی افراد خبره و متخصص در حوزه‌های مختلفی همچون ساخت پارتیشن اطلاعات کاملی نیز از انواع کابینت، انواع سقف و طراحی‌های مختلف دکوراسیون در اختیار شما قرار می‌دهد.

اطلاع از لیست قیمت کابینت

حامی ساخت در شهر شما

یکی از ویژگی‌های حامی ساخت که کم‌تر مجموعه‌ای از آن برخوردار است، امکان ارائه خدمات در شهریست که شما در آن اقامت دارید.

مجموعه حامی ساخت تا کنون موفق به دریافت پروژه در بسیاری از شهرهای ایران و اتمام آن‌ها با کسب رضایت کامل کارفرما شده است. 

در حال حاضر حامی ساخت قادر به ارائه خدمات نصب تایل گچی و سقفی، اجرای طراحی دکوراسیون داخلی، ساخت کابینت و پارتیشن در شهرهای زیر است؛ اما تعداد شهر‌های تحت پوشش حتما در آینده افزایش پیدا خواهد کرد.

تهران

مشهد

اصفهان

شیراز

کرج

تبریز

قم

کیش

ارومیه

کرمانشاه

چگونگی دریافت خدمات از حامی ساخت

اگر پس از ورود به صفحه حامی ساخت برای پیدا کردن خدمات مورد نظر به مشکل خورده‌اید، در ادامه با ما همراه باشید.

اولین مرحله پس از ورود به صفحه حامی ساخت انتخاب شهر و خدمات مورد نیاز است. اینگونه می‌توانیم پیمان‌کارهای موجود در شهرتان را به شما نمایش دهیم تا سریع‌تر به هدف‌تان برسید.

در مرحله بعد می‌توانید لیست ارائه دهندگان خدمات مورد نظرتان را ببینید و یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

در این مرحله شما وارد پروفایل فرد می‌شوید و می‌توانید پروژه‌های انجام شده توسط پیمان‌کار را ببینید.

در آخرین مرحله می‌توانید با پیمان‌کار تماس بگیرید و در نهایت قرارداد ببندید.

حامی ساخت در تمامی مراحل از معرفی تا ارائه قیمت همراه شما خواهد بود؛ اما پس از برقراری ارتباط شما با پیمان‌کار، حامی ساخت مسئولیتی در قبال نحوه ارائه خدمات و موارد دیگر قبول نخواهد کرد.

خدماتی که حامی ساخت ارائه می‌دهد

حامی ساخت طیف گسترده‌ای از خدمات در زمینه‌های مختلف ساخت، بازسازی و طراحی ساختمان را ارائه می‌دهد. تمامی این فعالیت‌ها با کم‌ترین قیمت ارائه می‌شوند و نیازی به نگرانی از این بابت نیست؛ زیرا حامی ساخت این مورد را تضمین می‌کند. در صورتی که تا کنون قوانین حامی ساخت را نخواند‌ه‌اید به صفحه قوانین و شرایط مراجعه کنید؛ زیرا حامی ساخت مسئولیتی در قبال بی اطلاعی شما از قوانین نخواهد داشت.

مجریان طراحی دکوراسیون داخلی

حامی ساخت به عنوان یک مرجع معرفی کننده می‌تواند شما را به بهترین‌ مجری‌های طراحی دکوراسین داخلی در شهر خودتان متصل کند. برای این کار تنها کافیست شماره خود را در سامانه ثبت کنید تا مشاوران در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و با هماهنگی شما از منزل یا محل کار شما بازدید کنند.

توجه داشته باشید که حامی ساخت تنها ارتباط شما را با بهترین‌ها برقرار می‌کند و هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال انتخاب شما ندارد.

کابینت‌سازهای حامی ساخت

برای ایجاد تغییر در آشپزخانه بهترین گزینه تعویض کابینت‌های قدیمی است. در صفحه حامی ساخت می‌توانید بهترین کابینت سازهای هر شهری را پیدا کنید و در صورت تمایل و با آن‌ها تماس بگیرید یا از طریق واتساپ ارتباط برقرار کنید. در نظر داشته باشید که عقد قرارداد با کابینت ساز انتخابی، برای عهده شماست و حامی ساخت هیچ مسئولیتی را قبول نخواهد کرد. از شما خواهشمندیم تا در چنین مواردی دقت لازمه را داشته باشید تا در مراحل بعدی با مشکلی مواجه نشوید.

می‌خوای کابینت جدید بخری اما کابینت ساز حرفه‌ای و معتمد نمی‌شناسی

پشتیبانی حامی ساخت

حامی ساخت به عنوان بزرگ‌ترین مجموعه ارائه دهنده خدمات ساختمانی شما را تنها نخواهد گذاشت و در مراحل مشاوره و ارائه قیمت همراه شما خواهد ماند از همین بابت تیم پشتیبانی و مشاوره را ایجاد کرده تا به تمامی مشکلات و سوالات شما پاسخ دهند. در صورتی که در رابطه با هریک از مواردی که به آن‌ها اشاره کردیم سوالی دارید و یا دچار مشکل شده‌اید می‌توانید از تیم پشتیبانی ما کمک دریافت کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن اقدام به رفع مشکل شما کنند. اگر در طراحی، مصالح و متریال مطمئن نیستید می‌توانید از تیم مشاوره حامی ساخت کمک بگیرید تا شما را در انتخاب بهترین‌ گزینه راهنمایی کنند.

نیاز به پشتیبانی و دریافت مشاوره داری؟

فرم درخواست مشاوره

تصویر لوگو حامی ساخت

hamisakht@

جستجوی کابینت ساز

میخوای قیمت کابینت پارتیشن دکوراسیون داخلی بگیری؟
ارتباط با پشتیبانی