تصویر لوگو حامی ساخت

مجری دکوراسیون داخلی

انتخاب بهترین مجری دکوراسیون داخلی در سراسر ایران به کمک حامی ساخت. حامی ساخت به عنوان مرجعی قابل اعتماد و مطمئن طیف متنوعی از تیم‌های اجرایی در حوزه دکوراسیون داخلی را به شما معرفی می‌کند.

با چند کلیک ساده ضمن آشنایی با بهترین تیم‌های اجرایی همچون مجری سقف کاذب، امکان مشاهده نمونه کارها، مقایسه هزینه‌ها و دستمزدها و همچنین دسترسی به شماره تماس و آدرس هر تیم برای شما فراهم شده است.

با حامی ساخت در کمترین زمان و با صرف کمترین هزینه به بهترین های هر حوزه دسترسی خواهید داشت.

در ادامه فهرستی از بهترین مجریان دکوراسیون داخلی هر شهر را برای شما قرار خواهیم داد.

بهترین مجری دکوراسیون داخلی؛ از طراحی تا اجرا

منظور از دکوراسیون داخلی نحوه طراحی و ساخت فضا، چیدمان و انتخاب وسایل مناسب برای تمامی بخش‌های یک فضای مسکونی، اداری یا تجاری با هدف ایجاد ظاهری زیبا، چشم‌نواز و القای احساساتی همچون آرامش و شادی به افراد است. طراح و مجری دکوراسیون داخلی فردی است که صفر تا صد این خدمات را به صورت حرفه‌ای برای شما انجام می‌دهند.

حامی ساخت با بیش از یک دهه سابقه و حضور فعال در حوزه طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه و دکوراسیون داخلی فضاهای مختلف مسکونی، تجاری و اداری، حالا با معرفی بهترین‌ طراح و مجری دکوراسیون داخلی در ایران اینجاست تا به شما در یافتن متخصصین ماهر و قابل اعتماد کمک کند. 

شما جای درستی آمده‌اید؛ اگر…

به دنبال شرکت‌های مجری دکوراسیون داخلی معتمد، منصف و حرفه‌ای هستید تا پروژه طراحی و ساخت دکوراسیون‌ فضای مورد نظرتان را به او بسپارید. حامی ساخت مرجعی معتمد و مطمئن است که طیف متنوعی از مجریان دکوراسیون داخلی، کابینت ساز و سایر مشاغل مربوط به این حوزه را برای ارائه خدمات باکیفیت و با قیمت مناسب در زمینه دکوراسیون داخلی معرفی می‌کند.

در این میان می‌توان به شرکت‌های مجری دکوراسیون داخلی در مشهد، تهران، کرج، قم، شیراز، تبریز، ارومیه، کرمانشاه، کیش و همچنین مجری دکوراسیون داخلی در اصفهان اشاره کرد.

ما پای حرف‌ و تعهدمان را با اعتبار و سابقه چندین ساله خود امضا می‌کنیم!

تصویر قیمت نصب کابینت

انتخاب مجری دکوراسیون داخلی لاکچری و ساده با حامی ساخت

تفاوتی ندارد اگر به دنبال طراحی دکوراسیون با متریال فوق لوکس هستید یا اینکه قصد دارید با کمترین بودجه یک دکوراسیون داخلی ساده و کم هزینه و در عین حال شیک داشته باشید؛ زیرا ما هنگام انتخاب و استخدام مجری دکوراسیون داخلی، طراحان و سازندگان فعال در این حوزه، به گونه‌ای عمل کردیم که در نهایت بتوانیم تمام نیازهای موجود در بازار را پوشش دهیم؛ از این رو به دنبال هر سبک دکوراسیونی مانند طراحی دکوراسیون داخلی آتلیه یا … هستید، بهترین مجری آن را می‌توانید همین جا در حامی ساخت پیدا کنید و با او قرارداد ببندید.

توی کدوم شهر دنبال متخصص دکوراسیون داخلی می‌گردی؟

شما می‌توانید برای دریافت خدمات طراحی دکوراسیون بر روی شهر خود کلیک کنید.

تصویر طراحی دکوراسیون داخلی

مجری دکوراسیون داخلی منزل

یکی از مهم‌ترین و پرتقاضاترین فعالیت‌های مجری دکوراسیون داخلی، طراحی دکوراسیون داخلی منزل است.

در طراحی دکوراسیون خانه‌های لوکس، بین اجزای داخلی خانه با هدف زیباتر و دلنشین‌تر شدن فضا، هماهنگی ایجاد می‌شود. نحوه چیدمان وسایل در این سبک باید اصولی انجام شود که طراحان دکوراسیون داخلی حامی ساخت کاملا به این اصول واقف‌اند و به شما کمک می‌کنند تا آنچه در ذهن دارید را اجرا کنید.

این اصول در طراحی دکوراسیون اتاق خواب، سرویس بهداشتی، طراحی دکوراسیون آشپزخانه و… متفاوت است.

چنانچه در حین اجرای دکوراسیون داخلی منزل خود به مصالح کاربردی و ایمنی همچون تایل سقفی نیاز پیدا کردید، می‌توانید از طریق سایت حامی ساخت ضمن یافتن بهترین نصاب، مراکز فروش مطمئن و منصف را نیز بیابید.

مشاور طراح و مجری دکوراسیون داخلی اداری و تجاری

محیط‌های اداری و تجاری همواره نیازمند سب‌ک‌ خاصی از طراحی دکوراسیون داخلی هستند؛ به عبارت دیگر نوع پارتیشن‌بندی، نورپردازی، محوطه‌سازی، طراحی داخلی و… کاملا با دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه متفاوت است و از این رو اجرای آن هم نیازمند افرادی متخصص و باتجربه در همین حوزه است که حامی ساخت آن‌ها را با اطلاعات و رزومه کامل در اختیار شما قرار می‌دهد.

 مهم‌ترین نکته در طراحی دکوراسیون تجاری این است که دکوراسیون باید بتواند مشتریان و مراجعین را به خود جذب کند و باعث شود آن‌ها حس خوبی از حضور در مکان تجاری مورد نظر داشته باشند؛ همچنین این محیط باید برای صاحب خود نیز دل‌پذیر، جذاب و کاربردی باشد.

طراحی دکوراسیون اداری نیز اگر به درستی و طبق اصول انجام شود روی راندمان کار کارمندان و میزان بازدهی آن‌ها، ارتباطات درون سازمانی و میزان بهره وری و… تاثیرات مثبت چشم‌گیری خواهد گذاشت!

تصویر دکوراسیون اداری رنگ آبی

نکته: اگر حین اجرای دکوراسیون داخلی اداری و تجاری برای تقسیم بندی فضا به پارتیشن یا پارتیشن‌کار نیاز داشتید حتما از سایت حامی ساخت و مشاورین این مجموعه کمک بگیرید و بهترین تیم اجرایی شهر خود را بیابید.

انتخاب مجری دکوراسیون داخلی لاکچری و ساده با حامی ساخت

تفاوتی ندارد اگر به دنبال طراحی دکوراسیون با متریال فوق لوکس هستید یا اینکه قصد دارید با کمترین بودجه یک دکوراسیون داخلی ساده و کم هزینه و در عین حال شیک داشته باشید؛ زیرا ما هنگام انتخاب و استخدام مجری دکوراسیون داخلی، طراحان و سازندگان فعال در این حوزه، به گونه‌ای عمل کردیم که در نهایت بتوانیم تمام نیازهای موجود در بازار را پوشش دهیم؛ از این رو به دنبال هر سبک دکوراسیونی هستید، بهترین مجری آن را می‌توانید همین جا پیدا کنید و با او قرارداد ببندید.

پخش ویدیو

پروژه‌های تکمیل شده توسط حامی ساخت مجری دکوراسیون داخلی

ما به شما بهترین مجریان دکوراسیون داخلی را معرفی می‌کنیم و شما می‌توانید پروژه‌های انجام شده توسط این افراد که در ادامه قرار داده می‌شود را مشاهده کنید.

Previous slide
Next slide

مجری دکوراسیون داخلی هتل شرکت نفت

Previous slide
Next slide

در حال اجرای ٣٦ واحد تیپ c

Previous slide
Next slide

مجری دکوراسیون داخلی پروژه با طراحی مدرن واقع در فردوسی

Previous slide
Next slide

در حال اجرای ١٤٤ واحد تیپ b

Previous slide
Next slide

طراحی و بازسازی دکوراسیون داخلی واحد مسکونی

Previous slide
Next slide

مجری دکوراسیون داخلی داروسازی ثامن

Previous slide
Next slide

در حال اجرای دکوراسیون ساختمان اداری داروسازی ثامن

Previous slide
Next slide

طراحی دکوراسیون اداری داروسازی ثامن با تم کرم قهوه‌ای

Previous slide
Next slide

طراحی دکور اداری داروسازی ثامن با تم سفید طوسی

Previous slide
Next slide

سالن کلین روم داروسازی ثامن (سالن همو دیالیز)

Previous slide
Next slide

مجری دکوراسیون داخلی پروژه‌ 3 واحدی با طراحی مدرن

تصویر دکوراسیون داخلی آشپزخانه

قیمت بهترین شرکت‌های مجری دکوراسیون داخلی

تعرفه و قیمت شرکت‌های مجری دکوراسیون داخلی به عوامل مختلفی بستگی دارد. اینکه شما قصد طراحی دکوراسیون چه مکانی را دارید، متراژ این مکان چقدر است، سبک مورد نظر شما چیست و در آخر به چه امکاناتی برای طراحی دکوراسیون نیاز دارید، همگی تعیین کننده قیمتی است که از سوی شرکت مجری دکوراسیون داخلی به شما ارائه می‌شود.

افرادی که به نظم و فنگ شویی چیدمان منزل و محیط کار خود اهمیت می‌دهند، همواره به دنبال بهترین طراح و مجری دکوراسیون داخلی برای طراحی دکوراسیون پذیرایی، دفاتر اداری و تجاری هستند.

ما در تهیه فهرست طراحان دکوراسیون داخلی منزل و سایر فضاهای تجاری و اداری در حامی ساخت با استفاده از تجربه و تکیه بر دانش خود، منصفانه‌ترین افراد را انتخاب کردیم تا شما در ادامه کار هیچ گونه چالش و مشکل اقتصادی اعم از گران فروشی‌های بی دلیل و… را با مجریان مربوطه نداشته باشید و بتوانید طی یک ارتباط مسالمت آمیز، پروژه‌تان را تا انتها به افراد منتخب خود بسپارید.

معیارهای حامی ساخت برای انتخاب تیم‌های طراحی و مجری دکوراسیون داخلی

در ادامه صفر تا صد معیارهایی که حامی ساخت ضمن انتخاب تیم‌های مجری در نظر دارد را بررسی می‌کنیم تا مطمئن شوید مجریان دکوراسیون داخلی که از جانب حامی ساخت معرفی می‌شوند مطمئن و باتجربه هستند.

تجربه

فاکتور اول برای انتخاب مجری دکوراسیون داخلی، میزان تجربه و حضور فعال آن‌ها در این عرصه است. طبیعتا هر چقدر یک تیم یا فرد تجربه بالاتری در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی مکان‌های مختلف داشته باشد، از مهارت و تبحر بالاتری نیز برخوردار است؛ بنابراین ما در اولین قدم برای پذیرفتن تیم‌ها و افراد مختلف، میزان تجربه و سابقه آن‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

نمونه کار

نمونه کار است که ثابت می‌کند میزان تجربه تیم‌های مجری دکوراسیون داخلی منزل نتیجه‌بخش و قابل اتکا هست یا خیر؛ از این رو در گام بعدی ما با بررسی نمونه کار طراحان و سازندگان دکوراسیون داخلی، از معتبر بودن آن‌ها اطمینان حاصل می‌کنیم.

نظرات مشتریان

و در آخر جهت محکم‌کاری بیشتر و سفت کردن زیر پای متقاضیان هنگام انتخاب، نظرات مشتریان سابق این افراد و تیم‌های سازنده و طراح را جویا می‌شویم تا از منصف و معتمد بودن آن‌ها مطمئن شویم.

برای انتخاب مجری از حامی ساخت نیاز به راهنمایی داری؟

اصولی که باید توسط مجری دکوراسیون داخلی رعایت شود

قبل از اقدام به طراحی دکوراسیون باید چند سوال از خود بپرسید:

در چه فضایی می‌خواهید زندگی یا فعالیت کنید؟

آیا سبک سنتی را برای فضای خود در نظر گرفته اید یا مدرن؟

آیا تصمیم دارید یک فضای آرام و پر از آرامش داشته باشید و یا دکوراسیون رسمی را ترجیح می‌دهید؟

تعیین این فاکتورها قبل از تعیین چیدمان می‌تواند خیلی چیزها را تغییر دهد. 

اگر در خصوص سوالات بالا ایده‌ای ندارید جای نگرانی نیست؛ زیرا حامی ساخت با ارائه لیستی از متخصصین این حوزه، به شما کمک می‌کند تا صفر تا صد خدمات طراحی دکوراسیون خود را به بهترین نحو، کاملا اصولی و توسط چیره دست‌ترین‌ها به انجام برسانید.

حتی اگر در خصوص طراحی داخلی اید‌ه‌ای ندارید هم تیم حامی ساخت با ارائه انواع ایده‌ها و نمونه‌ها به شما کمک می‌کند تا ایده‌آل‌ترین نتیجه را برای سازه خود رقم بزنید.

از سری اصول‌های طراحی دکوراسیون می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

تعادل

تعادل در دکوراسیون داخلی احساس آرامش و نظم را ایجاد می‌کند. در اینجا همه چیز در مورد یکسان سازی یا تقریب وزن بصری اشیا است. تعادل نه تنها از طریق شکل، بلکه از طریق رنگ، الگو و بافت نیز ایجاد می‌شود.

اهمیت برقراری تعادل از این جهت است که استفاده بیش از حد از هر چیزی در طراحی دکوراسیون ساده و شیک، باعث برهم زدن نظم و زیبایی آن می‌شود؛ مثلا اگر از یک رنگ خاص بیش از حد در دکوراسیون استفاده شود، دل‌زدگی ایجاد می‌کند.

ریتم

همانند موسیقی، ریتم در طراحی هر چیزی با ایجاد الگوهای تکرار شونده و کنتراست و برای ایجاد علاقه بصری خلق می‌شود. برای دستیابی به ریتم، کافی است یک رنگ یا شکل را در فواصل مختلف ایجاد کنید. هدف از ایجاد ریتم حرکت چشم در فضا و محیط است.

فوکوس

اتاقی که همه چیز در آن از اهمیت یکسانی برخوردار باشد، پراکنده یا کسل کننده به نظر می‌رسد. شما به یک نقطه فوکوس یا به اصطلاح لنگر احتیاج دارید. فضاهای معماری اغلب دارای نقاط دیدنی مانند شومینه یا پنجره‌ای با منظره زیبا هستند که شما می‌توانید با چیدمان مبلمان در اطراف آن، برای تأکید بر آن، نقطه کانونی داخلی خود را ایجاد کنید و اگر فضای شما فاقد چنین مکان دیدنی داخلی است می‌توانید از طریق گروه بندی مبلمان یا استفاده از یک اکسسوری غیر معمول یا بزرگ، این نقطه را برای خود ایجاد کنید.

آشنایی با انواع سبک‌های قابل اجرا توسط مجریان دکوراسیون داخلی

از مهم‌ترین مواردی که یک مجری دکوراسیون داخلی از شما خواهد پرسید، سبک مدنظر شما برای طراحی دکوراسیون منزل است. در انتخاب سبک دلخواه به مواردی مانند کوچک و یا بزرگ بودن خانه و سازگاری با علایق خود توجه کنید.

1

مجری دکوراسیون داخلی مدرن

به طراحی دکوراسیون منزل که به صورت ساده انجام شود، دکوراسیون داخلی مدرن می‌گویند. مجری دکوراسیون داخلی برای اجرای یک طراحی مدرن از مواردی مانند پالت رنگی ساده، استیل و شیشه در خانه‌ها استفاده می‌کند. مهم‌ترین ویژگی‌های که مجری دکوراسیون داخلی در طراحی مدرن از آن‌ها بهره می‌برد استفاده از اشکال هندسی مانند دایره و چهارگوش است. استفاده از آثار نقاشی آبستره و مجسمه‌هایی با مفاهیم انتزاعی نقش مهمی در این سبک‌ها دارد. دکوراسیون داخلی منزل مدرن در هر عنصر از جمله مبلمان، حس سادگی را به همراه دارد. کلمه‌ای که معمولاً برای توصیف سبک مدرن به کار می‌رود، براق است و شلوغی یا لوازم جانبی زیاد در سبک مدرن جایی ندارد.

2

مجری دکوراسیون داخلی معاصر

مدرن و معاصر دو سبکی هستند که اغلب به جای هم استفاده می‌شوند؛ ولی معاصر با مدرن متفاوت است؛ زیرا در معاصر دکوراسیون براساس اینجا و اکنون صورت می‌گیرد. تفاوت اصلی در تفکیک سبک طراحی مدرن و معاصر این است که مدرن تفسیری دقیق از طراحی است که از قرن ۲۰ آغاز شد و معاصر انعطاف پذیرتر است و پایبندی کمتری به یک سبک خاص دارد؛ به عنوان مثال، مجری دکوراسیون داخلی معاصر ممکن است از خطوط منحنی استفاده کند، در حالی که در یک طراحی مدرن چنین نیست.

3

مجری دکوراسیون داخلی مینیمال

سبک دکوراسیون داخلی مینیمال یکی از پرطرفدارترین سبک‌ها است که از مجریان دکوراسیون داخلی خواسته می‌شود. این سبک همان سبک مدرن است که ساده‌تر شده.

پالت‌های رنگی ساده، مبلمان بدون طرح، اکسسوری و لوازم جانبی بسیار ساده و بدون هیچ زرق و برق مواردی هستند که طراح و مجری دکوراسیون داخلی به آن‌ها توجه ویژه‌ای دارد. می‌توان گفت که دکوراسیون داخلی مینیمال از سبک مدرن هم ساده‌تر است. یکی از رنگ‌های پرکاربرد در سبک مینیمال رنگ سفید است. به طور کلی مینیمال به معنی حذف وسایل اضافی از خانه است. مهم‌ترین ویژگی‌ این سبک‌ها استفاده از تضاد رنگی مانند سفید و سیاه با هدف بی روح و خنثی نبودن خانه است.

4

مجری دکوراسیون داخلی سنتی

این سبک کلاسیک در هر فرهنگی شکل متفاوت دارد؛ اما عموما نمایانگر وسایل مجلل همراه با اکسسوری‌های فراوان است. مجریان دکوراسیون داخلی سنتی غالبا از چوب تیره، پالت‌های رنگی غنی و انواع مختلفی از بافت‌ها و خطوط منحنی استفاده می‌کنند. مبلمان دارای جزئیات و پارچه‌های زیبا و تزیین شده‌ای مانند مخمل ابریشم بوده و ممکن است شامل انواع الگوها و بافت‌ها نیز باشند.

دکوراسیون داخلی منزل ایرانی سنتی یکی از انواع طراحی‌های این سبک است.

5

مجری دکوراسیون داخلی صنعتی

سبک دکوراسیون صنعتی مانند سبک‌‌های دوره انقلاب صنعتی اروپا و خانه‌های شهری قرن‌های 17 و 18 میلادی اروپا است. در واقع در این سبک‌ها از عناصر قدیمی بیشتر استفاده می‌کنند. سبک صنعتی بیشتر در مکان‌های تجاری، اداری و خانه‌هایی با سقف‌های مرتفع توسط مجری دکوراسیون داخلی صنعتی اجرا می‌شود. استفاده از مبلمان چرم یکی از ویژگی‌های این سبک است. بیشتر اشراف از این نوع سبک برای طراحی دکوراسیون منزل خود استفاده می‌کنند.

6

مجری دکوراسیون داخلی اسکاندیناوی

سبک اسکاندیناوی بسیار شبیه به سبک مینیمال است. مبلمانی که در این سبک استفاده می‌شود بسیار ساده است. مجری دکوراسیون داخلی در این سبک، پالت رنگی سفید، کفپوش‌‌های قطعه‌‌ای، نورپردازی طبیعی و… را  مورد استفاده قرار می‌دهد.

7

مجری دکوراسیون داخلی سنتی غربی

در سبک دکوراسیون داخلی سنتی غربی، مبلمان مجلل و تعداد زیادی تزئینات استفاده می‌شود؛ همچنین از ویژگی‌های خاص این سبک که بیشتر مورد توجه مجریان دکوراسیون داخلی است، می‌توان به چوب‌های تیره، پالت‌های رنگی پررنگ و مبل‌هایی با پارچه‌های مخملی و گلدوزی اشاره کرد.

8

مجری دکوراسیون داخلی سنتی خاورمیانه

سبک دکوراسیون داخلی سنتی خاورمیانه یکی از منحصربه‌فردترین سبک‌های دکوراسیون است. مجری دکوراسیون داخلی در این نوع سبک بسیار مشتاق به استفاده از فرش و گلیم است. یکی از اجزای مهم سبک سنتی خاورمیانه، استفاده از پالت رنگ‌‌های گرم و تند، همراه با نقش‌‌های سنتی و اسلامی، و بالشت‌های طرح سنتی است.

9

مجری دکوراسیون داخلی انتقالی یا ترانزیشنال

سبک دکوراسیون داخلی انتقالی یا ترانزیشنال یکی از محبوب‌ترین سبک‌های درخواستی از مجریان دکوراسیون داخلی است. مجریان دکوراسیون داخلی در سبک انتقالی مانند سبک مدرن از استیل و شیشه استفاده می‌کنند؛ همچنین در این سبک از مبل‌های مخملی نیز استفاده می‌کنند.

10

مجری دکوراسیون داخلی فرانسوی

در سبک فرانسوی از ظرف‌های تزئینی و روتختی‌های ضخیم استفاده می‌شود. رنگ‌های مورد استفاده در این نوع سبک‌ها گرم و ملایم است؛ از جمله رنگ‌هایی که طراح و مجری دکوراسیون داخلی در این سبک مورد استفاده قرار می‌دهد قرمز، زرد و طلایی است. استفاده از فرش در این نوع سبک نقش مهمی دارد. از گچ بری‌های مجلل در این نوع سبک‌ها بیشتر استفاده می‌شود.

11

11. مجری دکوراسیون داخلی روستیک

روستیک به معنی رنگ و رو رفته است. در این سبک، از وسایل قدیمی مانند فلز‌های زنگ زده و چوب‌های پوسیده بیشتر استفاده می‌شود. سبک روستیک برای کسانی که به نوستالژی علاقه دارند بسیار مناسب است.

12

12. مجری دکوراسیون داخلی شبی شیک

از جمله ویژگی‌های سبک شبی شیک مبلمان روستایی، پارچه‌های گلدار ظریف و لوسترهای درخشان است. مجری دکوراسیون داخلی در این سبک، از مبلمان قدیمی استفاده می‌کند. استفاده از قلاب بافی در این سبک‌ اهمیت زیادی دارد؛ اما بهتر است پیش از پیاده سازی این مدل، با فرد متخصص در این زمینه مشورت کنید.

13

مجری دکوراسیون داخلی هالیوودی

سبک دکوراسیون هالیوودی بسیار شیک و لوکس است. در این سبک از مبلمان مخملی و عتیقه‌جات زیادی استفاده می‌شود. پالت‌ رنگی این سبک بنفش، قرمز و فیروزه‌ای است. در این سبک برای تزئین دیوارها از عکس‌ بازیگران هالیوودی استفاده می‌شود.

14

مجری دکوراسیون داخلی ساحلی

نام دیگر سبک دکوراسیون داخلی ساحلی، سبک همپتون است. مجری دکوراسیون داخلی در این سبک از پالت‌های رنگی خنثی مانند آبی، سبز و سفید استفاده می‌شود. در اتاق‌ها، از وسایل چوبی الهام گرفته از دریا که به رنگ آبی و سفید است استفاده می‌شود. در سبک ساحلی حس آرامش پیدا خواهید کرد؛ زیرا طبیعت و آرامش دریا در این سبک‌ دیده می‌شود.

15

مجری دکوراسیون داخلی ایران باستان

دکوراسیون داخلی ایران باستان به دوره بعد از هخامنشیان برمی‌گردد. در این سبک، طراح و مجری دکوراسیون داخلی از سنگ مرمر برای دیوارهای داخلی و خارجی استفاده می‌کند. در سبک دکوراسیون ایران باستان از ستون‌های بلند، درب‌های سنگین، سرستون‌های اسب بالدار و شیر بیشتر استفاده می‌کنند؛ همچنین بیشتر عناصر مورد استفاده در این نوع سبک، اشکال گوشه‌دار هستند.

عناصر مورد توجه مجری دکوراسیون داخلی

تغییر هر فضا نیازمند توجه به اصول و اجزای خاصی است که یک مجری دکوراسیون داخلی باید تمام آن‌ها را مد نظر قرار دهد تا بتواند یک فضای داخلی مناسب با کاربری ویژه ایجاد کند. اطلاع از این اصول برای متقاضیان این خدمات نیز خالی از لطف نیست. در ادامه درباره اصول اولیه طراحی دکوراسیون که به عنوان یک متقاضی دریافت خدمات از مجری دکوراسیون داخلی باید بدانید صحبت می‌کنیم.

تصویر طراحی دکوراسیون داخلی سنتی

1. رنگ

رنگ می‌تواند روی روحیه و احساس دکوراسیون داخلی شما تأثیر بگذارد؛ به عنوان مثال بیشتر مردم رنگ قرمز را رنگی پرشور یا پرانرژی می‌دانند، در حالی که آبی و سبز معمولاً بیانگر آرامش تلقی می‌شوند و زرد اغلب رنگی شاد شناخته می‌شود.

به طور کلی رنگ‌ها به دو دسته اصلی سرد و گرم تقسیم می‌شوند؛ در این میان به جز دو رنگ آبی (سردترین رنگ) و نارنجی (گرم‌ترین رنگ)، سایر رنگ‌ها درجاتی از گرما و سرما را به طور همزمان در خود دارند.

تصویر طراحی دکوراسیون نئوکلاسیک

2. نورپردازی

زیباترین دکوراسیون داخلی ساختمان‌های مسکونی، تجاری و اداری دارای نورپردازی حرفه‌ای است که نقش مهمی در افزایش زیبایی دكوراسيون دارد. نصب لوستر و هالوژن علاوه بر روشنایی محیط، باعث جذابیت دکوراسیون نیز می‌شود. نکته‌ای که مجری دکوراسیون داخلی برای نورپردازی باید در نظر بگیرد رعایت اصل تعادل است؛ یعنی نه فضا را نورانی کند و نه در تاریکی فرو ببرد. روشنایی زیاد باعث سردرد می‌شود و نور کم نیز خانه را به فضایی دلگیر تبدیل می‌کند. نورپردازی اصولی بخش جدایی ناپذیر دکوراسیون داخلی هر مکانی است که می‌تواند منابع آن طبیعی، ساخته دست بشر یا ترکیبی از هر دو باشد.

تصویری از دکوراسیون داخلی با مبل طوسی

3. مبلمان

تفاوتی ندارد طراحی دکوراسیون کلینیک زیبایی بخواهید یا خانه، انتخاب مبل در هر فضایی یکی از اصول مهم به شمار می‌رود. در هنگام خرید مبل به متراژ مکان و سازه دقت کنید. اگر منزل و سازه کوچکی دارید، از خرید مبل‌هایی که فضای زیادی را اشغال می‌کنند جدا خودداری کنید؛ این کار باعث می‌شود نتوانید از فضای سازه خود استفاده مفید ببرید. این نکته فقط مربوط به مبل نیست؛ بلکه به طور کلی اگر قصد طراحی دکوراسیون فضاهای کوچک را دارید بهتر است از وسایل بزرگ کمتر استفاده کنید.

تصویر استفاده از تابلو در دکوراسیون داخلی

4. تابلو و قاب عکس

اگر قصد نصب چند قاب عکس بر روی یک دیوار را دارید، بهتر است آن‌ها را با فاصله کمی از هم نصب کنید. در واقع می‌توان گفت فاصله استاندارد تابلوها در کنار هم حدود پنج تا ده سانتی متر است؛ در نتیجه بهتر است نصب تابلو بر روی دیوار را با رعایت اصول استاندارد انجام دهید.

تصویر طراحی دکوراسیون با رنگ طوسی

5. طرح

طرح‌ها معمولاً روی کاغذ دیوار و دیوارپوش‌ها دیده می‌شوند؛ با این حال حتی در استفاده از نور یا سایر عناصر طراحی در هر جای خانه نیز می‌توانند ظاهر شوند. هنگامی که مجری دکوراسیون داخلی می‌خواهد دکور و طراحی داخلی یک خانه را تغییر دهد، با افزودن رنگ، بافت و الگوها موجب روح بخشیدن به فضا می‌شود.

الگوها اگر به درستی انتخاب شوند می‌توانند زندگی و حرکت را به یک فضا اضافه کنند یا در صورت انتخاب غیراصولی باعث آشفته دیده شدن محیط شوند.

تصویر طراحی دکوراسیون با رنگ سفید

6. فرم

فرم یا همان شکل، چارچوب اشیا را مشخص می‌کند؛ به طور کلی فرم‌ها به دو صورت ارگانیک و هندسی هستند که حد و حدود اجسام را معرفی می‌کنند. در نظر گرفتن فرم در طراحی دکوراسیون مرز بین اجسام را نمایان می‌سازد.

تصویر طراحی دکوراسیون داخلی خانه

7. خط

خطوط معانی مختلفی دارند که در ادامه تفسیر هر کدام جداگانه گفته شده است.

طراحان و مجریان دکوراسیون داخلی اعتقاد دارند که خطوط افقی احساس امنیت را ایجاد می‌کنند؛ در حالی که خطوط عمودی رسا و پررنگ هستند. خطوط پویا از قوانین خاص خود پیروی می‌کنند.

در صورت استفاده استراتژیک از خطوط می‌توانید یک حس سرگرم کننده و هیجان انگیز به هر فضایی اضافه کنید.

تصویر طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب

8. الگو

الگو عبارت است از تکرار عمدی فرم‌ها، خطوط یا دیگر عناصر طراحی. الگوها می‌توانند زندگی و حرکت را به فضا بیافزایند و به محیط احساس و جذابیتی بیشتر ببخشند؛ به عنوان مثال طراحی دکوراسیون با چوب، به سبب استفاده از خطوط و الگوهای طبیعی محیط خانه شما را زنده‌تر و بشاش‌تر می‌کند؛ همچنین از الگوها می‌توانید در انتخاب کاغذ دیواری و یا طرح کفپوش کمک بگیرید.

هدف یک طراح و مجری دکوراسیون داخلی چیست؟

طراحی دکوراسیون داخلی با اهداف مختلفی انجام می‌شود که در این بخش قصد داریم چند مورد از مهم‌ترین آن‌ها را اعلام کنیم.

هدف اصلی طراح و مجری دکوراسیون داخلی ترجمه ایده‌های مشتری و بکارگیری دیدگاهی کلی‌نگر و حرفه‌ای در فضای مورد نظر برای دستیابی به ترکیبی زیبا، راحت و کاربردی در فضا است.

یک مجری دکوراسیون داخلی با این هدف که مناطق مختلف خانه، شرکت و سایر فضاهای اداری و تجاری را به گونه‌ای بهینه سازی کند که هر بخش مطابق با نیازها، شخصیت و سلیقه افراد چیده شود شروع به کار می‌کند؛ به این منظور در نظر گرفتن سلیقه و خلاقیت افراد و بکارگیری ترکیب مناسبی از رنگ‌ها، متریال، مبلمان و غیره از اهمیت بالایی برخوردار است.

اگر طراحی دکوراسیون به صورت حرفه‌ای و هوشمند انجام شود، می‌توانید محدودیت‌ها را نادیده بگیرید و با مدیریت صحیح، محیطی کاربردی را خلق کنید.

ایجاد محیطی شگفت‌انگیز، هوشمند و منحصر به فرد از جمله اهداف مجریان دکوراسیون داخلی در طراحی است.

تصویر طراحی دکوراسیون داخلی به سبک مدرن

مقالات دکوراسیون داخلی

نصاب کفپوش
دکوراسیون داخلی

نصاب کفپوش

اگر به دنبال انتخاب نصاب کف‌پوش در شهر و منطقه محل زندگی خود هستید، منطقاً کیفیت برای شما شرط اول و البته قیمت اهمیت ویژه‌ای دارد؛ دستمزد نصب کفپوش و هزینه تأمین لوازم مورد نیاز

بیشتر بخوانید »
تصویر کمد دیواری یک نفره
دکوراسیون داخلی

مجری کمد دیواری

اگر به دنبال انتخاب بهترین مجری کمد دیواری و نجار برای اجرای انواع کمدهای محیط خانگی و یا اداری هستید، اما نمی‌دانید که چه اولویت‌هایی باید در ارائه خدمات به شما رعایت گردد، در مجموعه

بیشتر بخوانید »
تصویر پارکت
دکوراسیون داخلی

مجری پارکت

مجموعه حامی ساخت به عنوان بهترین مرجع و کامل‌ترین بانک اطلاعاتی در حوزه دکوراسیون داخلی به شما کمک می‌کند تا بهترین مجری پارکت را در سراسر ایران بیابید و تنها با چند کلیک ساده به

بیشتر بخوانید »
تصویر جداسازی اتاق با پارتیشن
دکوراسیون داخلی

جداسازی اتاق با پارتیشن

جداسازی اتاق با پارتیشن روشی مرسوم است که به وسیله متریال مختلف همچون چوب، شیشه، پارچه، کاغذ و غیره انجام می‌شود. نحوه جداسازی اتاق با پارتیشن سوال پرتکراری است که برای علاقه‌مندان به ایجاد تغییرات

بیشتر بخوانید »
تصویر انواع پارتیشن متحرک
دکوراسیون داخلی

انواع پارتیشن متحرک

پارتیشن متحرک یا پارتیشن قابل حرکت، یک پارتیشن است که به راحتی می‌توان آن را جابجا کرد و به فضای مورد نظر منتقل کرد. این نوع پارتیشن‌ها معمولاً از مواد سبک و قابل حمل مانند

بیشتر بخوانید »
تصویر ابزار های نصب کناف
دکوراسیون داخلی

ابزار نصب کناف

کناف چیست؟ کناف یا سقف کاذب، سازه ای است که به صورت پوششی در بالای سقف اصلی یا دیوارهای داخلی ساختمان نصب می‌شود. این سازه معمولا از مواد سبکی مانند گچ، فایبر گلاس، پلی استر،

بیشتر بخوانید »
تصویر پارتیشن سرویس بهداشتی سورمه ای
دکوراسیون داخلی

پارتیشن سرویس بهداشتی

برای فراهم کردن حریم خصوصی افرادی که از غرفه‌های حمام یا توالت استفاده می‌کنند، پارتیشن‌ سرویس بهداشتی در حمام‌های عمومی ضروری هستند. این پارتیشن‌ها از مواد مختلفی مانند فولاد با پوشش پودری ساخته شده‌اند و

بیشتر بخوانید »
تصویر ورق کناف
دکوراسیون داخلی

طول و عرض ورق کناف

ورق کناف از گچ ساخته شده و به صورت ورق‌های بزرگ یا قطعات کوچک در بازار موجود است. این ورق‌ها به صورت سقف کاذب نصب می‌شوند و به عنوان پوشش سقفی و مخفی کننده سیم‌های

بیشتر بخوانید »
تصویر نمونه کار پارتیشن چوبی
دکوراسیون داخلی

راهنمای خرید پارتیشن

اگر به دنبال تهیه و راهنمای خرید پارتیشن اداری هستید ممکن است طرح‌ها، سایت‌ها، فروشگاه‌ها و نمونه کارهای زیادی را زیر و کرده باشید؛ اما با گزینه‌ای که انتظار داشتید مواجه نشده باشید به طبع

بیشتر بخوانید »
تصویر کناف کار
دکوراسیون داخلی

دیوار خشک کناف

دیوار خشک کناف در حال حاضر یکی از پرکاربردترین و مهم‌ترین دیوارهای غیر باربری است که در ساختمان‌ها برای تقسیم‌بندی‌ها و یا ایجاد پارتیشن‌های بین واحدی مورداستفاده قرار می‌گیرد و به‌زعم سطح وسیع تنوع در

بیشتر بخوانید »
تصویر سقف کناف مغازه
دکوراسیون داخلی

سقف کناف مغازه

سقف کناف مغازه چیست؟ سقف کناف مغازه، متریالی است که برای زیباسازی و افزایش استحکام سقف استفاده می‌شود و در انواع ثابت و متحرک موجود است. اگر قصد اجرا سقف کناف مغازه را دارید باید

بیشتر بخوانید »
تصویر تایل سقفی با نور
دکوراسیون داخلی

تایل سقفی چیست؟

تایل چیست؟ تایل از صفحات خشک گچی با مقاطع گالوانیزه که سطح آن با کاغذ مقاومی به نام کرافت پوشیده شده، بوجود می‌آید. تایل‌ها معمولاً ضد آب، ضد خش، ضد لغزش و مقاوم در برابر

بیشتر بخوانید »
تصویر انواع تایل گچی
دکوراسیون داخلی

مزایای تایل گچی

تایل گچی، یک روش جذاب و کارآمد برای تزئین و محافظت از سقف خانه‌ها و ساختمان‌ها است. با طرح‌های متنوع، رنگ‌های زیبا و انعطاف‌پذیری بالا به سرعت تبدیل به یک گزینه محبوب در بین پیمانکاران

بیشتر بخوانید »
تصویر سقف کاذب کناف
دکوراسیون داخلی

انواع سقف کاذب

در طراحی داخلی می‌توان از انواع مدل سقف کاذب استفاده کرد که هر کدام ویژگی‌ها و ظاهر خاصی دارند. لازم دیدیم که در حامی ساخت، توضیحات مرتبط با انواع سقف کاذب که در طراحی داخلی

بیشتر بخوانید »
تصویر سقف کاذب در حمام و دستشویی
دکوراسیون داخلی

سقف کاذب سرویس بهداشتی

سقف کاذب در سرویس بهداشتی مدرن می‌تواند یک تغییر کلیدی و مهم باشد. سقف‌های کاذب در سرویس بهداشتی باید در مقابل رطوبت، بخار و همین‌طور آلودگی‌های محیطی بهترین عملکرد را از خود نشان دهد و

بیشتر بخوانید »
تصویر سقف کاذب چوبی
دکوراسیون داخلی

انواع سقف کاذب چوبی

انواع مدل سقف کاذب چوبی در بازار بر اساس نوع متریال، نوع چوب، روش اجراء، طرح و همین‌طور سبک طراحی دسته‌بندی می‌شود و دارای گستره‌ای فوق‌العاده وسیعی است. اگر مایل به تغییر دکوراسیون داخلی ساختمان

بیشتر بخوانید »
تصویر سقف کاذب در آشپزخانه
دکوراسیون داخلی

انواع سقف کاذب آشپزخانه

انواع سقف کاذب آشپزخانه امروزه به‌عنوان یک روش سریع، منطقی، مقرون‌به‌صرفه و اقتصادی برای تغییر دکوراسیون داخلی در ساختمان‌های مسکونی تا تجاری و… مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از کلیدی‌ترین و اصلی‌ترین دغدغه‌های مشتریان، انتخاب

بیشتر بخوانید »
تصویر تایل سقفی
دکوراسیون داخلی

مزایای تایل سقفی چیست

تایل سقفی چیست؟ تایل سقفی محصولاتی هستند که برای پوشش و زیباسازی سطح سقف استفاده می‌شوند. این تایل‌ها به صورت قطعات کوچک با اشکال و طرح‌های مختلف ساخته می‌شوند و به روشی مشابه پازل یا

بیشتر بخوانید »
تصویر تایل گچی
دکوراسیون داخلی

تایل گچی چیست؟

تایل گچی، یک نوع پوشش دیواری است که از مخلوطی از گچ و آب ساخته شده است. یک یاز انواع تایل گچی، تایل سقفی است که برای پوشش دادن به سطح سقف‌ها استفاده می‌شود. تایل

بیشتر بخوانید »
تصویر دیوارپوش
دکوراسیون داخلی

قیمت دیوارپوش

اگر نیاز به خدمات اجرای دیوارپوش، استعلام قیمت دیوارپوش و سایر موارد و یا تهیه المان‌های سقف کاذب و دکوراسیون داخلی را دارید، در حامی ساخت، می‌توانید با گنجینه‌ای از متخصصان، بهترین‌ها را در محل

بیشتر بخوانید »
تصویر مجری تایل گچی
دکوراسیون داخلی

قیمت تایل گچی

درصورتی‌که نیاز به مجری تایل گچی در تهران، شیراز، اصفهان و شهرهای دیگر را دارید، در حال حاضر حامی ساخت به‌عنوان مرجع انتخاب پیمانکار تایل گچی به شما امکان انتخاب، مقایسه و بررسی را می‌دهد.

بیشتر بخوانید »

طراحی دکوراسیون دفتر املاک

طراحی دکوراسیون دفتر املاک اهمیت بسیاری در جذب مشتریان و افزایش فروش دارد. در حقیقت دکوراسیون دفتر املاک می‌تواند ابزاری باشد که به مشتری کمک می‌کند به‌آسانی با محیط و خدمات‌تان آشنا شوند و به

بیشتر بخوانید »
تصویر اتاق اروپایی
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی اروپایی

امروزه یکی از مدرن‌ترین و زیبا‌ترین طراحی‌های دکوراسیون داخلی به سبک اروپایی مدرن و کلاسیک است، که یکی از بهترین راه‌های بزرگ نشان دادن خانه هم به شمار می‌رود. پس تا آخر این مقاله با

بیشتر بخوانید »
تصویر طراحی دکوراسیون شیرینی فروشی
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون شیرینی فروشی

برای طراحی دکوراسیون داخلی شیرینی فروشی باید به نکات ریز و جزئیات مهم نظیر استفاده از برچسب‌های جذاب، طراحی لوگو قوی و ظروف زیبا، دکوراسیون‌های مختلف مانند مجسمه‌های شیرینی و تزئینات دیواری، استفاده از مبلمان

بیشتر بخوانید »

قیمت تایل سقفی

پیشرفت‌های متعدد در حوزه ساخت و ساز و استفاده از مصالح جدید و مدرن برای ساخت ساختمان‌های مسکونی و غیرمسکونی تغییری عظیم در حوزه خرید مصالح ساختمانی به وجود آورده است. یکی از این پیشرفت‌ها

بیشتر بخوانید »
تصویر قیمت نصب کابینت
دکوراسیون داخلی

قیمت نصب کابینت

موضوعی که به هنگام محاسبه قیمت هر متر نصب کابینت باید به آن توجه داشته باشید این است که قیمت اعلام شده از سوی نصاب کابینت، تنها قیمت نصب هر متر مربع از کابینت است.

بیشتر بخوانید »
تصویر اشتباه رایج در طراحی
دکوراسیون داخلی

اشتباهات رایج در دکوراسیون داخلی

وقتی در مورد اشتباهات رایج در دکوراسیون داخلی صحبت می‌کنیم، منظور المان‌ها و پلن‌هایی است که چه در مرحله تئوری و چه در مرحله اجرا، توسط مجری دکوراسیون داخلی ایده‌پردازی و اجرا می‌گردد. شرکت‌های زیادی

بیشتر بخوانید »
تصویر طراحی دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی

راهنمای طراحی دکوراسیون داخلی: ایده تا اجرا!

طراحی دکوراسیون داخلی منزل امروزه نسبت به گذشته اهمیت بیشتری پیدا کرده است، تأثیر ویژه‌ای روی اتمسفر داخلی یک فضا می‌گذارد و دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه بخش مهمی از پروسه طراحی کلی یک سازه

بیشتر بخوانید »
تصویر اجرای تایل سقفی
دکوراسیون داخلی

تایل سقفی در تبریز

تایل سقفی نوعی پوشش برای سقف است که عمدتاً از موادی مانند فیبر شیشه‌ای، پلاستیک، پی وی سی و فلز ساخته می‌شود. این نوع سقف به دلیل زیبایی، مقاومت در برابر آتش، عایق حرارتی خوب،

بیشتر بخوانید »

مجری دکوراسیون داخلی

مجری دکوراسیون داخلی انتخاب بهترین مجری دکوراسیون داخلی در سراسر ایران به کمک حامی ساخت. حامی ساخت به عنوان مرجعی قابل اعتماد و مطمئن طیف متنوعی از تیم‌های اجرایی در حوزه دکوراسیون داخلی را به

بیشتر بخوانید »
تصویر پارتیشن pvc
دکوراسیون داخلی

قیمت پارتیشن PVC

به دنبال راهکاری برای برطرف کردن معضل شلوغی و سروصدا در محل کار خود هستید؟ این مقاله برای شما نوشته شده است؛ همراه حامی ساخت باشید. در مکان‌هایی چون مکان‌های اداری و شرکت‌های بزرگ یکی

بیشتر بخوانید »
تصویر پارتیسن ام دی اف
دکوراسیون داخلی

قیمت پارتیشن ام دی اف

اگر به دنبال یک متریال ارزان، سبک و زیبا برای تفکیک فضای ساختمان هستید، بی‌شک پارتیشن‌ها بهترین گزینه ممکن هستند. این جداکننده‌ها جنس‌های مختلفی نظیر شیشه یا آلومینیوم دارند. اما اگر به دنبال قیمت مناسب‌ترین

بیشتر بخوانید »

قیمت سقف کاذب رابیتس

قیمت اجرای سقف کاذب رابیتس کمتر است یا دیگر انواع سقف‌های کاذب؟ آیا راهی برای کاهش قیمت اجرای سقف کاذب با رابیتس وجود دارد؟ برای کسب اطلاعات بیشتر راجع‌ به هزینه سقف کاذب رابیتس تا

بیشتر بخوانید »

قیمت کناف

اگر قصد خرید کناف را دارید، ممکن است برای شما سؤالات زیادی در مورد ماهیت این فرآورده، نحوه اجرای آن و همین‌طور قیمت کناف مطرح شود. به‌طورکلی کناف سقف و کناف کاری دکوراسیون منازل و

بیشتر بخوانید »

تایل سقفی

توی کدوم شهر دنبال مجری تایل سقفی می‌گردی؟ مجری تایل سقفی در تهران مجری تایل سقفی در مشهد مجری تایل سقفی در اصفهان مجری تایل سقفی در کیش مجری تایل سقفی در کرج مجری تایل

بیشتر بخوانید »

تایل سقفی در کیش

جزیره کیش مهم‌‌ترین و زیباترین جزیره ایران، چندسالی است که تحولی در ساخت و سازهای خود ایجاد کرده است و تایل‌های سقفی جای مصالح قدیمی‌ را گرفته‌اند. امروزه این متریال محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند. سایت

بیشتر بخوانید »

تایل سقفی در ارومیه

سال‌هاست که از تایل سقفی در ساختمان‌های تجاری مورد استفاده می‌کنند. اما امروزه به خصوص در شهر ارومیه از تایل‌های سقفی در سازه‌های ویلایی و مسکونی نیز استفاده می‌شود. به طور کلی این سازه پوششی

بیشتر بخوانید »
تصویر تایل سقفی در کرمانشاه
دکوراسیون داخلی

تایل سقفی در کرمانشاه

کرمانشاه از شهرهای پرجمعیت و مدرن ایران است که مطابق با استاندارد روز پیشرفت می‌کند. یکی از زمینه‌هایی که امروزه پیشرفت زیادی در کرمانشاه داشته زمینه ساخت و ساز است. مردم عزیز کرمانشاه علاوه بر

بیشتر بخوانید »

تایل سقفی در قم

تایل سقفی از پرطرفدارترین مصالح ساختمانی است که در داخل شبکه سقف کاذب قرار می‌گیرند و ظاهر زیبایی به سازه اصلی می‌بخشد. این محصول در انواع مدل‌های مربع یا مستطیل تولید و در ابعاد مختلفی

بیشتر بخوانید »
دکوراسیون داخلی

تایل گچی در قم

تایل گچی یکی از پرکاربردترین مصالح ساختمانی است که به عنوان پوشش دیوارها و سقف‌ها در ساختمان‌های مسکونی و اداری استفاده می‌شود. این سازه به دلیل خصوصیاتی بسیاری که دارد توانسته توجه معمار تا طراح

بیشتر بخوانید »
تصویر نصب تایل سقفی در تهران
دکوراسیون داخلی

تایل سقفی در تهران

تایل‌های سقف کاذب از ترکیب مواد فرآوری شده، بازیافتی و طبیعی ساخته شده‌اند. مواد سازنده بسته به نوع و جنس تایل سقف متفاوت است؛ اما به طور کلی تایل شامل کاغذ روزنامه بازیافت شده، خاک

بیشتر بخوانید »
تصویر تایل سقفی در مشهد
دکوراسیون داخلی

تایل سقفی در مشهد

تایل‌های سقفی که به عنوان پانل‌های سقفی نیز شناخته می‌شوند، مصالح ساختمانی سبک وزنی هستند که برای پوشش سقف استفاده می‌شوند. تایل سقفی که در یک شبکه فولادی یا آلومینیومی قرار می‌گیرند، مقداری عایق حرارتی

بیشتر بخوانید »
تصویر اجرای سقف کاذب اصفهان
دکوراسیون داخلی

مجری سقف کاذب در اصفهان

اگر ساکن شهر اصفهان هستید و برای طراحی دکوراسیون منزل یا محل کار خود نیاز به یک مجری سقف کاذب دارید جای خوبی آمده‌اید؛ اینجا قرار است با تعداد بسیاری مجری سقف کاذب در اصفهان

بیشتر بخوانید »
تصویر اجرای تایل سقفی
دکوراسیون داخلی

تایل سقفی در کرج

تایل سقفی در کرج مانند دیگر شهرهایی که از نظر ساخت و ساز و دکوراسیون داخلی رو به رشد است، متقاضی دارد و افراد بسیاری نیز در این شهر به این حرفه مشغول هستند. حامی

بیشتر بخوانید »
تصویر اجرای تایل گچی
دکوراسیون داخلی

تایل گچی در کرمانشاه

آیا به دنبال یک مرکز فروش تایل گچی در کرمانشاه معتبر می‌گردید؟ یا اینکه برای نصب تایل گچی در فضای مورد نظر خود، به یک مجری تایل گچی در کرمانشاه نیاز دارید؟ در هر دسته‌ای

بیشتر بخوانید »
تصویر اجرای تایل گچی
دکوراسیون داخلی

اجرای تایل گچی

انتخاب بهترین مجری تایل گچی در حامی ساخت. مجموعه حامی ساخت به عنوان معتبرترین بانک اطلاعاتی در حوزه معرفی مجری دکوراسیون داخلی، لیست کامل و جامعی از بهترین و حرفه‌ای‌ترین مجریان تایل گچی در سراسر

بیشتر بخوانید »
تصویر تایل سقفی
دکوراسیون داخلی

تایل سقفی در اصفهان

تایل سقفی نوعی سقف کاذب است که شما می‌توانید به عنوان پوششی مستحکم برای محیط‌های مختلف همچون سینما، استخرها، سالن‌های آمفی تئاتر، مراکز تجاری یا اداری و سالن‌های موسیقی از آن استفاده کنید. چنانچه قصد

بیشتر بخوانید »
تصویر تایل سقفی
دکوراسیون داخلی

تایل سقفی در شیراز

اگر ساکن شیراز هستید و به تازگی تصمیم دارید تغییراتی اساسی در منزل یا محیط کار خود ایجاد کنید و به دنبال بهترین و جدیدترین متریال همچون تایل سقفی هستید، حامی ساخت با معرفی بهترین

بیشتر بخوانید »
تصویر انواع تایل گچی
دکوراسیون داخلی

تایل گچی در ارومیه

اگر ساکن ارومیه هستید و می‌خواهید به لیست عظیمی از مجریان تایل گچی در ارومیه متصل شوید جای خوبی آمده‌اید.  تایل گچی سازه‌ای است که از آن به منظور پوشش دیوار و سقف استفاده می‌شود؛

بیشتر بخوانید »
تصویر اجرای تایل گچی
دکوراسیون داخلی

تایل گچی در شیراز

امروزه تایل گچی یکی از پرطرفدارترین مصالحی است که مردم در هر کجای ایران به خصوص شهر شیراز آن را خریداری می‌کنند. خرید تایل گچی جزو مراحل غیر قابل حذف در ساخت و ساز شده

بیشتر بخوانید »
تصویر طراح و مجری تایل گچی
دکوراسیون داخلی

تایل گچی در تهران

تایل گچی به صفحات روکش‌دار گچی اطلاق می‌شود که نوع جدیدی از سقف کاذب هستند. خرید تایل گچی مزایایی چون سازگاری آن با محیط زیست، مقاومت بالا در برابر زلزله، ضد حریق، ضد صوت، ضد

بیشتر بخوانید »
تصویر تایل گچی
دکوراسیون داخلی

تایل گچی در اصفهان

اصفهان شهری زیبا و تاریخی است که بناهای بسیار زیادی دارد و یکی از شهرهای پرمخاطب برای اجرای تایل گچی محسوب می‌شود . وجود زیباترین بناهای تاریخی  این شهر نشان از وجود مردمانی خوش سلیقه

بیشتر بخوانید »
تصویر تایل گچی در کرج
دکوراسیون داخلی

تایل گچی در کرج

ما در حامی ساخت بهترین مجریان حرفه‌ای و مراکز فروش تایل گچی در تهران، کرج . سایر شهرهای ایران را به شما معرفی می‌کنیم. تایل گچی یکی از انواع محبوب و پر متقاضی تایل در

بیشتر بخوانید »
تصویر سقف کاذب
دکوراسیون داخلی

مجری سقف کاذب در ارومیه

اگر برای پیاده‌سازی پروژه سقف کاذب در فضای مسکونی، تجاری و اداری خود در شهر ارومیه به دنبال یک تیم مجرب و کارکشته می‌گردید، ما در حامی ساخت این تیم‌ها را به شما معرفی می‌کنیم.

بیشتر بخوانید »
تصویر انواع تایل گچی
دکوراسیون داخلی

تایل گچی در کیش

تایل گچی سازه‌ای است کاربردی که برای پوشش سقف و دیوار به کار می‌رود و با توجه به ویژگی‌های منحصر به فردی که دارد مورد استقبال بسیاری از پیمانکاران و مهندسین ساختمان است. چنانچه به

بیشتر بخوانید »
تصویر مجری سقف کاذب در قم
دکوراسیون داخلی

مجری سقف کاذب در قم

سقف کاذب، سقفِ دوم خانه، محل کار و هر فضایی سرپوشیده‌ای است که شما به آن وارد می‌شوید؛ بنابراین طراحی، ساخت و اجرای سقف کاذب باید توسط مجری متخصص و کاربلد انجام شود تا در

بیشتر بخوانید »
تصویر تایل گچی
دکوراسیون داخلی

تایل گچی در مشهد

تایل‌های سقفی گچی از صفحات گچی مرغوب و غیر قابل احتراق ساخته شده و فاقد هرگونه مواد مضر هستند. تایل‌های سقفی گچی روکش با تعمیر و نگهداری عالی، آسان، پرداخت مقرون به صرفه و همراه

بیشتر بخوانید »
تصویر تایل گچی
دکوراسیون داخلی

تایل گچی در تبریز

تایل گچی سازه‌ای است گچی که با استفاده از کرافت پوشانده شده است و معمولا برای  پوشش سقف و دیوار استفاده می‌شود. در برخی موارد متناسب با سبک محیط تایل گچی را با سایر متریال

بیشتر بخوانید »
تصویر سقف کاذب
دکوراسیون داخلی

مجری سقف کاذب در کرج

سقف کاذب سازه‌ای است گچی که با متریال مختلفی پوشش داده شده است. روکش سقف کاذب گاها از چوب یا پی وی سی است. چنانچه ساکن کرج هستید و قصد دارید تغییر و تحولی بنیادین

بیشتر بخوانید »
تصویر مجری سقف کاذب
دکوراسیون داخلی

مجری سقف کاذب در تبریز

امروزه سقف کاذب بسیار پرطرفدار شده است. سقف کاذب در واقع یک سقف ثانویه به شمار می‌آید و به عنوان یک پوشش در زیر سقف اصلی نصب می‌شود. سقف کاذب در طرح‌های مختلف برای بخش‌های

بیشتر بخوانید »
نمونه پروژه از اجرای سقف کاذب
دکوراسیون داخلی

مجری سقف کاذب در کرمانشاه

سقف کاذب پوششی است که به عنوان یک سقف ثانویه روی سقف اصلی نصب می‌شود. این سازه در فضاهای مختلف اداری، تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار می‌گیرد و انواع مختلفی دارد. تفاوتی نمی‌کند ساکن

بیشتر بخوانید »
تصویر مجری سقف کاذب
دکوراسیون داخلی

مجری سقف کاذب در شیراز

امروزه یکی از راه‌های زیباسازی منازل و سازه‌های مختلف استفاده از سقف کاذب است. استفاده از سقف کاذب و پیاده‌سازی آن در منازل امروزه به بالاترین حد خود رسیده و طرفداران زیادی نیز روزافزون پیدا

بیشتر بخوانید »
تصویر نصب سقف کاذب
دکوراسیون داخلی

مجری سقف کاذب در مشهد

امروزه از سقف کاذب برای ساخت سازه‌های مختلف استفاده می‌شود. سقف کاذب مزایایی نظیر قابلیت جابجایی آسان، هزینه بازسازی کم، عایق صدا و حرارت، صرفه جویی در مصرف انرژی و … دارد که همین مزایا

بیشتر بخوانید »
تصویر اجرای سقف کاذب
دکوراسیون داخلی

مجری سقف کاذب در تهران

انتخاب برترین مجری سقف کاذب در تهران به صورت آنلاین و تنها با چند کلیک ساده فقط از طریق مجموعه حامی ساخت. برای دسترسی به لیست متنوعی از برترین مجریان سقف کاذب در تهران و

بیشتر بخوانید »

کناف کار در قم

حامی ساخت این بار به معرفی بهترین کناف کاران در قم برخاسته است و قصد دارد تا به مشتریان عزیز باتجربه‌ترین و کاربلدترین کناف کار را در شهر زیبای قم معرفی کند. سال‌های زیادی است

بیشتر بخوانید »
تصویر سقف کاذب
دکوراسیون داخلی

مجری سقف کاذب در کیش

اگر ساکن کیش هستید و به دنبال بهترین مجری سقف کاذب هستید تا بتوانید با خیال راحت پروژه خود را برون سپاری کنید، پیشنهاد می‌شود با مراجعه به سایت حامی ساخت، بدون اتلاف وقت و

بیشتر بخوانید »
تصویر نمونه پروژه از سقف کاذب
دکوراسیون داخلی

مجری سقف کاذب

توی کدوم شهر دنبال مجری سقف کاذب می‌گردی؟ سقف کاذب در تهران سقف کاذب در مشهد سقف کاذب در تبریز سقف کاذب در کیش سقف کاذب در کرج سقف کاذب در قم سقف کاذب در

بیشتر بخوانید »
تصویر کناف کار
دکوراسیون داخلی

کناف کار در ارومیه

کناف یکی از محبوب‌ترین متریال و مصالحی است که در ارومیه برای ساخت و زیباسازی سازه‌ها به کار می‌رود. کناف به نوعی جایگزین گچ محسوب می‌شود و از آنجا که زیبایی نهایی کار را دوچندان

بیشتر بخوانید »
تصویر کناف کار در اصفهان
دکوراسیون داخلی

کناف کار در اصفهان

اگر ساکن شهر اصفهان هستید و نیاز دارید تا دستی به دکوراسیون داخلی خانه یا محیط کار خود بکشید و نیاز به یک کناف کار حرفه‌ای در شهر خود دارید، پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این

بیشتر بخوانید »
نمونه پروژه کناف
دکوراسیون داخلی

کناف کار در کیش

کناف یک سازه گچی است که با استفاده از متریال مختلف همچون pvc، چوب و غیره پوشش داده می‌شود. امکانات و مزایای متنوع کناف موجب شده تا امروزه بهترین جایگزین برای سازه های قدیمی باشد

بیشتر بخوانید »
تصویر بهترین شرکت دکوراسیون داخلی تهران
دکوراسیون داخلی

بهترین شرکت دکوراسیون داخلی تهران

دکوراسیون داخلی مانند تمام علوم و هنرهای دیگر اصول و سبکی دارد و بر اساس المان‌های مختلف از جمله سلیقه افراد و نیازها تعیین می‌شود. در طراحی دکوراسیون داخلی در تهران به عواملی مانند، نقشه

بیشتر بخوانید »
تصویر کناف کار در تبریز
دکوراسیون داخلی

کناف کار در تبریز

کناف، صفحاتی روکش دار و غالبا گچی به شمار می‌آیند که امروزه در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می‌گیرند. علت محبوبیت کناف زیبایی ظاهری، سرعت نصب و اجرای بالا، تنوع فوق العاده و …

بیشتر بخوانید »
تصویر کناف کار در کرج
دکوراسیون داخلی

کناف کار در کرج

امروزه طراحی دکوراسیون داخلی به یکی از کارهای اساسی در ساخت یه سازه تبدیل شده است. هر چقدر دکوراسیون منزل زیباتر باشد آن محیط لوکس‌تر به نظر می‌رسد. به طور کلی عوامل گوناگونی در طراحی

بیشتر بخوانید »
تصویر کناف کار در تهران
دکوراسیون داخلی

کناف کار در تهران

کناف نوعی صفحه روکش دار گچی است که به صورت پیش ساخته ساخته می‌شود. این صفحه‌ها توسط پیچ به هم متصل شده و فضای ایجاد شده بین آن‌ها توسط ملات پر می‌شود. کناف کاری یکی

بیشتر بخوانید »
تصویر طراحی دکوراسیون اداری در کرج
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون اداری در کرج

هر یک از ما نیاز داریم برای فرار از روتین زندگی هر از چند گاهی در سبک چیدمان و دکوراسیون داخلی محیطی که در آن هستیم تغییراتی ایجاد کنیم؛ این تنها مربوط به سبک اتاق

بیشتر بخوانید »
تصویر کناف
دکوراسیون داخلی

کناف کار در شیراز

اگر ساکن شیراز هستید و برای تغییر دکوراسیون داخلی منزل یا محیط کار خود به دنبال بهترین کناف کار می‌گردید؛ اما در بین صدها تیم اجرایی سردرگم شده‌اید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از طریق مجموعه

بیشتر بخوانید »
تصویر کناف کاری
دکوراسیون داخلی

کناف کار در کرمانشاه

کناف نوعی سازه گچی است که برای پوشش سقف و دیوار مورد استفاده قرار می‌گیرد و شما می‌توانید با توجه به کاربردهای متنوع آن برای زیباسازی محیط، گچبری‌های تزئینی و غیره از آن استفاده کنید

بیشتر بخوانید »
تصویر کناف کار
دکوراسیون داخلی

کناف کار در مشهد

کناف نوعی صفحه گچی است که با استفاده از لایه‌ای کاغذی پوشانده شده و معمولا برای پوشش سقف و دیوار مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول بجای گچبری‌های تزئینی که در گذشته استفاده می‌شد، ارائه

بیشتر بخوانید »
تصویر طراحی دکوراسیون مغازه شیراز
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون مغازه شیراز

احتمالا مشاهده کرده‌اید که بعضی از مغازه داران فروش بیشتری نسبت به بقیه دارند و ممکن است برایتان سوال بوده باشد که برتری آن‌ها نسبت به بقیه چیست؟ مبحث فروش مبحثی است که احساسات مشتری

بیشتر بخوانید »
تصویر شرکت دکوراسیون داخلی قم
دکوراسیون داخلی

شرکت دکوراسیون داخلی قم

اگر ساکن شهر قم هستید و قصد طراحی، ساخت، یا بازسازی فضای مسکونی، تجاری و اداری خود را دارید، بهترین کار این است که پروژه‌تان را به یک مجری دکوراسیون داخلی در شهر قم بسپارید.

بیشتر بخوانید »
تصویر طراحی دکوراسیون مغازه در مشهد
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون مغازه در مشهد

فروش ارتباط مستقیمی با احساسات مشتری دارد؛ یعنی اگر مشتری شما از فضایی که در آن هست احساس خوشایندی نکند احتمال فروش شما بسیار پایین می‌آید. به طور کلی اولین چیزی که مشتری در بدو

بیشتر بخوانید »
تصویر طراحی دکوراسیون داخلی در کرمانشاه
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی در کرمانشاه

طراحی دکوراسیون توسط مجری دکوراسیون داخلی به معنای ایجاد تغییرات اساسی در چیدمان و فضای داخلی ساختمان و خانه است. هدف از ایجاد تغییرات در طراحی دکوراسیون داخلی ایجاد فضایی زیبا‌تر، گرم‌تر با کارایی بیشتر

بیشتر بخوانید »
تصویر دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی در ارومیه

اگر ساکن ارومیه هستید و تصمیم دارید به تازگی طراحی منزل خود را به یک مجری دکوراسیون داخلی بسپارید، پیشنهاد می‌شود حتما از لیست کامل و جامعی که حامی ساخت تهیه کرده است کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید »

طراحی دکوراسیون داخلی در کرج

اگر ساکن کرج هستید و به دنبال بهترین شرکت یا مجری دکوراسیون داخلی  می‌گردید، در این صفحه می‌توانید ضمن آشنایی با بهترین‌ها، حرفه‌ای‌ترین تیم را انتخاب کنید. انتخاب یک طراح دکوراسیون داخلی در کرج و

بیشتر بخوانید »
تصویر دکوراسیون داخلی در کیش
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی در کیش

اگر ساکن کیش هستید و به تازگی تصمیم گرفتید طراحی دکوراسیون داخلی منزل یا محیط کار خود را تغییر دهید روی کمک حامی ساخت حساب کنید. مجموعه حامی ساخت حدود 12 سال در حوزه طراحی،

بیشتر بخوانید »
تصویر چیدمان منزل در اصفهان
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی در اصفهان

اگر ساکن اصفهان هستید و به دنبال بهترین شرکت طراحی دکوراسیون داخلی در اصفهان می‌گردیداز لیست تهیه شده توسط حامی ساخت استفاده کنید. این لیست متشکل از بهترین، باتجربه‌ترین و حرفه‌ای‌ترین مجریان دکوراسیون داخلی در

بیشتر بخوانید »
تصویر دکوراسیون داخلی تبریز
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی تبریز

یکی از اقدامات مهم در جهت رعایت اصول و هارمونی اجزای محیط طراحی دکوراسیون داخلی است؛ از این رو افراد به دنبال مجری دکوراسیون داخلی ماهری هستند که بتواند به بهترین نحو محیط را طراحی

بیشتر بخوانید »
تصویر پارتیشن
دکوراسیون داخلی

قیمت پارتیشن

قیمت انواع پارتیشن چقدر است؟ اگر شما هم به تقسیم فضاهای بزرگ خانه یا محل کارتان بدون دیوار کشیدن و کوچک‌کردن فضای خانه فکر می‌کنید، این مطلب برای شماست. در این مقاله قصد داریم شما

بیشتر بخوانید »
تصویر طراحی دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون در شیراز

اگر ساکن شیراز هستید و به تازگی تصمیم دارید تحولی در طراحی دکوراسیون داخلی منزل خود ایجاد کنید به شما پیشنهاد می‌کنیم از لیست کاملی که مجموعه حامی ساخت گردآوری کرده است کمک بگیرید. در

بیشتر بخوانید »
تصویر طراحی دکوراسیون داخلی رنگ مشکی
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون در تهران

طراحی دکوراسیون داخلی و وجود هارمونی بین اجزا و بخش‌های هر محیط یکی از فاکتورهایی است که این روزها مورد توجه اکثر افراد است. انجام طراحی دکوراسیون توسط مجری دکوراسیون داخلی به صورت حرفه‌ای، محیطی

بیشتر بخوانید »
تصویر پارتیشن اداری
دکوراسیون داخلی

انواع مدل‌های پارتیشن

این روزها اکثر محیط‌های اداری و آموزشی و گاها برخی از محیط‌های مسکونی به صورت مسطح طراحی می‌شوند. برای تفکیک فضاهای داخلی هر محیط، حفظ حریم شخصی و افزایش بهره‌وری نیاز است که از انواع

بیشتر بخوانید »

پارتیشن کار در کرمانشاه

قطعا تا به حال واژه پارتیشن به گوش‌تان خورده است و کاربرد آن را می‌دانید. پارتیشن به منظور جداسازی فضا همسطح و استفاده بهینه از تمامی بخش‌های یک فضا است که در مکان‌های مختلف بسته

بیشتر بخوانید »

پارتیشن کار در قم

پارتیشن یک سیستم جدا کننده فضاهای مختلف مسکونی، اداری و تجاری است که با هدف بهره‌گیری حداکثری از فضای موجود مورد استفاده قرار می‌گیرد و به دلیل تاثیر چشمگیر در ایجاد جلوه زیبا و شیک

بیشتر بخوانید »

پارتیشن کار در کیش

در محیط‌های اداری و گاها مسکونی به منظور جداسازی فضاها از پارتیشن استفاده می‌کنند. پارتیشن‌ها ضمن اینکه موجب حفظ حریم شخصی پرسنل، مشتریان و فضای کلی محیط می‌شوند، جذابیت دو چندانی به فضا می‌بخشند و

بیشتر بخوانید »
تصویر پارتیشن تبریز
دکوراسیون داخلی

پارتیشن کار در تبریز

پارتیشن یکی از اجزای اصلی در محیط‌های مسطح است که به وسیله آن می‌توانید بخش‌های مختلف یک محیط را از یکدیگر جدا کنید. در شرکت‌های بیمه، سالن‌های زیبایی و درمانگاه‌ها استفاده از پارتیشن ضمن اینکه

بیشتر بخوانید »
تصویر پارتیشن بندی شیراز
دکوراسیون داخلی

پارتیشن کار در شیراز

اگر ساکن شیراز هستید احتمالا در اداره‌ها و بانک‌ها دیده‌اید که بخش‌های مختلف را با پارتیشن جداسازی می‌کنند تا علاوه بر ایجاد نظم، کارمندها بتوانند به راحتی با یکدیگر ارتباط بگیرند و هماهنگ باشند. استفاده

بیشتر بخوانید »
تصویر پارتیشن
دکوراسیون داخلی

پارتیشن کار در ارومیه

تا با حال با محیط‌های همسطح که متراژ بالایی دارند روبرو شده‌اید. برای جداسازی فضا و استفاده بهینه از همه قسمت‌های آن بهتر است از پارتیشن استفاده کنید. پارتیشین‌ها انواع مختلفی دارند که افراد می‌توانند

بیشتر بخوانید »
تصویر پارتیشن در کرج
دکوراسیون داخلی

پارتیشن کار در کرج

پارتیشن به منظور جداسازی فضاها مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از افراد تصور می‌کنند پارتیشن فقط برای فضاهای اداری کاربرد دارد؛ اما باید بدانید شما می‌توانید از این پارتیشن‌ها در اماکن مختلف و انواع کاربری‌ها

بیشتر بخوانید »
تصویر پارتیشن شیشه‌ای در کرج
دکوراسیون داخلی

پارتیشن کار در تهران

پارتیشن یکی از بهترین گزینه‌ها برای جداسازی فضا است و افراد می‌توانند برای اماکن مختلف از آن استفاده کنند. پارتیشن‌ها انواع مختلفی دارند و شما می‌توانید بنا به سلیقه و محیط مورد نظر خود یکی

بیشتر بخوانید »
تصویر پارتیشن کار در اصفهان
دکوراسیون داخلی

پارتیشن کار در اصفهان

امروزه بسیاری از مجموعه‌های بزرگ همچون مراکز بیمه یا محیط‌های آموزشی به صورت فلت یا همان همسطح طراحی می‌شوند؛ به همین دلیل برای جداسازی محیط‌های مختلف احتمالا به پارتیشن نیاز پیدا می‌کنید. با توجه به

بیشتر بخوانید »
تصویر پارتیشن کار
دکوراسیون داخلی

پارتیشن کار

توی کدوم شهر دنبال پارتیشن‌کار می‌گردی؟ مجموعه حامی ساخت بهترین پارتیشن کارها در سراسر ایران را به شما معرفی می‌کند. در ادامه می‌توانید بر روی شهر خود کلیک کنید تا پارتیشن کارها به شما نمایش

بیشتر بخوانید »
تصویر پارکت کار در کرج
دکوراسیون داخلی

پارکت کار در کرج

اگر قصد دارید کف ساختمان خود را بازسازی  کنید و یا می‌خواهید در ساختمان سازی از پارکت استفاده کنید لازم است که یک نصاب پارکت ماهر را انتخاب کنید تا مکان مورد نظر شما را

بیشتر بخوانید »
تصویر نصاب پارکت در تبریز
دکوراسیون داخلی

نصاب پارکت در تبریز

بعد از انتخاب و خرید پارکت در تبریز، از آن جایی که قطعا تصمیم ندارید خودتان پارکت‌هایی که خریده‌اید را نصب کنید، نوبت به انتخاب یک نصاب پارکت تبریزی ماهر و قابل اعتماد می‌رسد؛ با

بیشتر بخوانید »
تصویری از نصب پارکت در مشهد
دکوراسیون داخلی

نصاب پارکت در مشهد

استفاده از پارکت به عنوان کف‌پوش برای سطح ساختمان‌ها شیوه‌ نوین و جذابی است که امروزه بسیار  رایج شده است. ما ممکن است افرادی که در زمینه نصب پارکت از مهارت کافی برخوردار باشند را

بیشتر بخوانید »
تصویر نصاب پارکت در تهران
دکوراسیون داخلی

نصاب پارکت در تهران

کف‌سازی یکی از بخش‌های مهم در بازسازی ساختمان است که افراد به ویژه مهندسان به آن توجه ویژه دارند و در تلاش هستند که بتوانند در مکان‌های مختلف پارکت‌های مناسبی را نصب کنند.با توجه به

بیشتر بخوانید »
تصویر نصاب پارکت
دکوراسیون داخلی

نصاب پارکت

پارکت یکی از زیباترین و پرطرفدارترین انواع کفپوش‌های ساختمانی است که امروز نقش برجسته‌ای را در طراحی دکوراسیون داخلی ایفا می‌کند. مانند سایر اجزای دکوراسیون داخلی که برای نصب به متخصص نیاز دارند، نصب پارکت

بیشتر بخوانید »
تصویر نصب سقف کناف
دکوراسیون داخلی

نصب سقف کناف

امروزه افراد زیادی به طراحی دکوراسیون داخلی توجه ویژه‌ای دارند و سعی دارند که دکوراسیون داخلی خانه خود را به بهترین شکل طراحی کنند. برخی از طراحان در نمای داخلی دکوراسیون داخلی از سقف کناف

بیشتر بخوانید »
تصویر پارتیشن چوبی قهوه‌ای
دکوراسیون داخلی

پارتیشن در مشهد

پارتیشن نوعی دیوار موقت و گاها قابل حمل است که به کمک آن می‌توان بخش‌های مختلف محیط را از یکدیگر جدا کرد و به واحدهای مجزا تبدیل کرد و یا حتی با آن می‌توان قسمتی

بیشتر بخوانید »
تصویر پارکت
دکوراسیون داخلی

پارکت در مشهد

پارکت نوعی کفپوش است که با ویژگی‌های ظاهری فوق العاده و کیفیت قابل قبول انتخاب بسیاری از افراد است. پارکت در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع را می‌توان در انواع دکوراسیون داخلی به کار برد. انواع

بیشتر بخوانید »
تصویر پارتیشن اداری
دکوراسیون داخلی

پارتیشن اداری در مشهد

پارتیشن بندی یکی از اقداماتی است که برای مجزاسازی فضاهای همسطح انجام می‌شود و کاربردهای زیادی در مکان‌های مختلف دارند. یکی از این مکان‌های پرطرفدار اداره‌ها هستند. پارتیشن اداری در شهر مشهد با هدف جداسازی

بیشتر بخوانید »
تصویر نقش درب در دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی

نقش درب در دکوراسیون داخلی

خانه هر فردی برایش مکانی آرامش ‌بخش است. تمام جزئیاتی که در خانه به کار رفته است اثر زیادی در این آرامش دارد. یکی از مهم‌ترین دلایلی که باعث می‌شود روحیه فرد خیلی شاد شود

بیشتر بخوانید »
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون کلینیک دندانپزشکی

از طراحي دكوراسيون داخلي می‌توانيم به عنوان قدرتمندترين ابزار براي ايجاد يك فضاي زيبا و دلنشين استفاده كنيم. داشتن طراحان زیرک برای کلینیک دندانپزشکی برای القای احساس آرامش در بیماران یک امر ضروری است. بيماراني

بیشتر بخوانید »
تصویر کمد دیواری با ساخت حرفه‌ای
دکوراسیون داخلی

نصب کمد دیواری

یکی از سوالاتی که ممکن است برای کاربران حامی ساخت، پیش بیاید این است که نصب کمد دیواری چگونه است؟ آیا گروه حرفه‌ای برای این کار وجود دارد یا خیر؟ ما در این راستا می‌خواهیم

بیشتر بخوانید »
تصویر دکوراسیون شیک کلینیک زیبایی
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون کلینیک زیبایی

همانطور که می‌دانید دکوراسیون کلینیک زیبایی از اهمیت زیادی برخوردار است؛ چرا که باید به گونه‌ای باشد که به مراجعه کننده حس آرامش و اطمینان را القا کند.  برای اینکه طراحی دکوراسیون داخلی بتواند حس

بیشتر بخوانید »
تصویر طراحی دکوراسیون روشن
دکوراسیون داخلی

قیمت طراحی دکوراسیون داخلی

وقتی صحبت از طراحی دکوراسیون داخلی می‌شود هدف تغییر چیدمان، آراستن و مرتب کردن فضای داخلی منزل با متریال مختلف است. اگر می‌خواهید طراحی دکوراسیون مورد پسندتان واقع شود؛ ابتدا باید سبک‌های متفاوت طراحی دکوراسیون

بیشتر بخوانید »
تصویر دکوراسیون تجاری
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون تجاری

فهرست مطالب حامی ساخت با 12 سال سابقه تخصص در زمینه طراحی دکوراسیون تجاری، آماده ارائه خدمات به شماست. پیش از تصمیم گیری با ما مشورت کنید؛ ما قدم به قدم همراه شمائیم. در صورتی

بیشتر بخوانید »
عکس کمد لباس
دکوراسیون داخلی

ساخت کمد لباس

کمد لباس یکی از فاکتورهای مهمی است که بر روی زیبایی اتاق خواب، تاثیر می گذارد. با ما در این مقاله همراه باشید تا با انواع طرح کمد دیواری های جدید و نحوه انتخاب آن، آشنا شوید

بیشتر بخوانید »
کمد لباس
دکوراسیون داخلی

ساخت کمد دیواری در مشهد

نصب کمد دیواری در مشهد توسط گروه های حرفه ای انجام می گیرد حال اینکه چگونه یک گروه خبره برای ساخت کمد دیواری مشهد انتخاب کنیم در این مقاله برای شما بررسی شده است

بیشتر بخوانید »
تصویر طراحی دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی در مشهد

وقتی صحبت از طراحی دکوراسیون داخلی به میان می‌آید هدف تغییر چیدمان، آراستن و مرتب کردن فضای داخلی منزل با متریال مختلف است. برای اینکه طراحی دکوراسیون مورد پسند شما واقع شود ابتدا باید سبک‌های

بیشتر بخوانید »
تصویر نصب سقف کاذب
دکوراسیون داخلی

اجرای سقف کاذب

اجرای سقف کاذب برای ایجاد نمای زیبا در دکوراسیون منزل بسیار مفید است. این نوع سقف موجب سرعت در ساخت و تمیز بودن ساختمان می‌شود. ما در این مطلب قصد داریم تا شما را با

بیشتر بخوانید »
دستگاه cnc
دکوراسیون داخلی

همه چیز درمورد برش cnc چوب

برش cnc چوب و یا برش چوب با دستگاه برش cnc چوب یکی از روش های نوین در جهان امروز است ما در این مقاله به بررسی نکات بسیار مهم در این باره پرداخته ایم.

بیشتر بخوانید »
تصویر سقف پی وی سی
دکوراسیون داخلی

سقف کاذب پی وی سی

یکی از متریال‌هایی که در طراحی و ساخت سقف کاذب به کار می‌رود سقف کاذب پی وی سی است که از دوام و استحکام بالایی برخوردار است و بهترین گزینه برای حمام و دستشویی بشمار

بیشتر بخوانید »
تصویر سقف کناف جذاب
دکوراسیون داخلی

سقف کناف

فهرست مطالب ممکن است تا به حال این سوال برایتان پیش آمده باشد که سقف کناف چیست؟ این سوال با ورود به دنیای بی کران دکوراسیون داخلی و انواع ساختارهای سقف، بسیار مطرح می‌شود. باید

بیشتر بخوانید »
تصویر پارتیشن
دکوراسیون داخلی

نصب پارتیشن

امروزه ساخت و نصب پارتیشن در انواع طراحی دکوراسیون اداری، تجاری و منزل بسیار کاربردی است. همچنین به دلیل اینکه نصب پارتیشن نسبت به سایر ساز و کارهای آجری و بتنی صرفه اقتصادی بیشتری داشته

بیشتر بخوانید »
طراح دکوراسیون حرفه‌ای
دکوراسیون داخلی

شرح وظایف طراح دکوراسیون داخلی

طراح دکوراسیون داخلی می تواند توانایی هایی داشته باشد و از این طریق درآمدهای میلیون را ازآن خود کنید اینکه چگونه یک طراح دکوراسیون داخلی حرفه ای شوید در این مقاله به شما راهنمایی کرده ایم

بیشتر بخوانید »
پارتیشن منزل
دکوراسیون داخلی

پارتیشن بندی منزل مسکونی

پارتیشن بندی منزل مسکونی یکی از مهم ترین دغدغه های افراد برای منزل خود می باشد به همین دلیل ما در این مقاله به ایده هایی برای پارتیشن منزل مسکونی پرداخته ایم.

بیشتر بخوانید »
نصاب کمد دیواری
دکوراسیون داخلی

نکات ناب در نصب کمد دیواری

نصب کمد دیواری جز آن دسته از کارهایی است که نیاز زیادی به دقت و تلاش دارند و ما در این مقاله به صورت موشکافانه به آموزش ساخت و نصب کمد دیواری پرداخته ایم

بیشتر بخوانید »
کمد دیواری ریلی مشکی
دکوراسیون داخلی

مزایا و معایب کمد دیواری ریلی

کمد دیواری ریلی یکی از پر طرفدار ترین نوع از کمد دیواری های موجود در بازار ایران می باشد به همین دلیل ما در این مقاله به مزایا و معایب کمد دیواری ریلی پرداخته ایم

بیشتر بخوانید »
تصویر طراحی دکوراسیون اداری
دکوراسیون داخلی

دکوراسیون اداری ارزان

دکوراسیون اداری ارزان مهم‌ترین مسئله برای مدیران است. ما در این مقاله به ایده‌های فوق العاده مهم برای دستیابی به دکوراسیون ارزان اداری پرداخته‌ایم.

بیشتر بخوانید »
تصویر اتاق خواب
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب از اهمیت بالایی برخوردار می باشد زیرا انسان های یک سوم عمر خود را در اتاق خوب سپری می کنند و ما دراین مقاله به تزیین اتاق خواب پرداخته ایم.

بیشتر بخوانید »
پارتیشن چوبی
دکوراسیون داخلی

پارتیشن چوبی

پارتیشن چوبی از جمله سازه‌های چوبی است که توسط یک پارتیشن کار ساخته می‌شود و امروزه افراد برای جداسازی بخش‌های مختلف خانه از آن استفاده می‌کنند. همان‌طور که می‌دانید انواع پارتیشن چوبی خانگی، مانند پارتیشن

بیشتر بخوانید »
سقف کاذب فروشگاه
دکوراسیون داخلی

سقف کاذب مغازه

سقف کاذب مغازه از راهکارهای رایج برای دیزاین مغازه ها می باشد. ما در این مقاله به انواع سقف کاذب مغازه و همچنین ویژگی های سقف کاذب پرداختیم.

بیشتر بخوانید »
تصویر سقف کناف
دکوراسیون داخلی

مزایا و معایب سقف کناف

در حال حاضر بیشتر افرادی که قصد دارند، برای طراحی دکوراسیون داخلی خود از سقف کاذب استفاده کنند، نوع کناف آن را در اولویت اول قرار می دهند؛ اما باید با مزایای سقف کاذب کناف

بیشتر بخوانید »
طراحی آشپزخانه
دکوراسیون داخلی

ویژگی های کلیدی طراحی در 3dmax

طراحی در 3dmax می تواند برای شما ویژگی های مثبت و شگفت انگیزی داشته باشد و همین طور هدف شما را به طور کارآمدتری به شما نشان می دهد با معرفی ویژگی های آن همراه باشید

بیشتر بخوانید »
عکس پارتیشن اداری حرفه‌ای
دکوراسیون داخلی

پارتیشن بندی اداری

یکی از روش‌های تفکیک و دسته بندی کارکنان اداره پارتیشن بندی است. به زبان ساده پارتیشن بندی اداری نوعی سیستم جدا کننده کاذب است که توسط یک پارتیشن کار نصب می‌شود و محیط اداری را

بیشتر بخوانید »
تصویر دیوارپوش پذیرایی
دکوراسیون داخلی

دیوارپوش چیست؟

امروزه مردم به دکوراسیون داخلی منزلشان بسیار اهمیت می‌دهند. بسیاری از آن‌ها برای لوکس‌تر شدن منزلشان به جای استفاده از کاغذ دیواری یا رنگ از دیوارپوش استفاده می‌کنند و دیوارهای منزلشان را با دیوارپوش شیک‌تر

بیشتر بخوانید »
تصویر طراحی داخلی شرکت
دکوراسیون داخلی

دکوراسیون شرکت خصوصی

طراحی دکوراسیون شرکت نیازمند مهارت و تخصص بالاتری نسبت به طراحی دکوراسیون منزل است؛ چرا که باید برخی اصول روانشناسی و تکنیک در طراحی دکوراسیون اداری رعایت شود تا کارمندان آرامش کافی برای انجام کارهای

بیشتر بخوانید »
نمای ساختمان
دکوراسیون داخلی

طراحی نمای ساختمان

طراحی نمای ساختمان از اولویت های اصلی در مورد ساختمان سازی می باشد زیرا نمای ساختمان معرف آن است.ما در این مقاله به نکات در مورد طراحی نمای ساختمان پرداخته ایم.

بیشتر بخوانید »
دکوراسیون دفتر اداری
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت

اتاق مدیریت، محیطی است که مدیر حداقل 7 ساعت از روز خود را در آن سپری می‌کند؛ بنابراین طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت از اهمیت بالایی برخوردار است. طراحی دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت اگر به نحو

بیشتر بخوانید »
تصویر طراحی مهد کودک مدرن
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون مهدکودک

طراحی مهد کودک مدرن با بهترین و مناسب ترین نکات به طور کاملا حرفه ای و زبان ساده در این مقاله برای شما شرح داده ایم دکوراسیون داخلی مهد کودک را در این مقاله بهتر درک کنید

بیشتر بخوانید »
تصویر طراحی دکوراسیون مدرن کرم طوسی
دکوراسیون داخلی

دکوراسیون سرمه ای کرم

دکوراسیون کرم یا همان دکوراسیون رنگ کرم یکی مهم ترین انواع دکوراسیون رنگی که در این مقاله برای شما به طور کامل بررسی شده است برای شناخت آن با ما همراه باشید

بیشتر بخوانید »
تصویر دیزاین مغازه
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون مغازه

دکوراسیون مغازه، یکی از نقاط مهم برای جذب مشتری است؛ به همین دلیل طراحی دکوراسیون مغازه که در مجموعه طراحی دکوراسیون تجاری قرار دارد، اهمیت بالایی دارد. اگر محیط مغازه از طراحی زیبایی تشکیل شده

بیشتر بخوانید »
تصویر دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی

اکسسوری در دکوراسیون داخلی

اکسسوری منزل جذابیت های زیادی برای افراد خواهد داشت شما اگر با مزایای اکسسوری دکوراسیون داخلی آشنا شوید متوجه می شوید که اکسسوری دیواری نظر افراد بیشتری را به خود جلب میکند

بیشتر بخوانید »
تصویر سقف کاذب زیبا
دکوراسیون داخلی

سقف کاذب

سقف کاذب چیست سوالی است که شاید برای خیلی از شما پیش آمده باشد. در دنیای پیشرفته امروز افراد به سمت ایده‌های جدید و طراحی‌های بی نظیری در مورد تمام موارد زندگی خود افتاده‌اند، یکی

بیشتر بخوانید »
تصویر سالن صورتی آرایشگاه
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه

طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؛ زیرا یک عامل بسیار مهم برای جذب مشتری است؛ پس با حامی ساخت همراه باشید تا شما را با خاص‌ترین نکاتی که درباره طراحی دکوراسیون آرایشگاه

بیشتر بخوانید »
تصویر طراحی دکوراسیون آرایشگاه مردانه
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون آرایشگاه مردانه

طراحی دکوراسیون آرایشگاه مردانه از زیر شاخه‌های طراحی دکوراسیون داخلی است. این سبک طراحی اهمیت بالایی دارد و باید هماهنگی و همخوانی زیادی در المان‌های آن به کار رفته باشد، به همین علت هنگام طراحی

بیشتر بخوانید »
تصویر دکوراسیون پذیرایی
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی پذیرایی

قطعا اتاق پذیرایی برای شما از اهمیت ویژه ای برخوردار است. برای داشتن اتاق پذیرایی دلپذیر و جذاب شما نیاز دارید که به نکاتی توجه کنید. این نکات در این مقاله بررسی شده است

بیشتر بخوانید »
تصویر دیوارپوش مدرن
دکوراسیون داخلی

دیوارپوش سنگی و انواع آن

انواع دیوارپوش سنگی و ویژگی های خاص هر دیوارپوش سنگی در این مقاله بررسی شده و به شما در خرید دیوارپوش سنگی کمک بسیاری می کند پس به این نکات توجه کنید.

بیشتر بخوانید »
تصویر دیوارپوش سه بعدی آبی
دکوراسیون داخلی

مدل‌های متنوع دیوارپوش سه بعدی

نصب دیوارپوش سه بعدی دارای ویژگی ها و مراحل خاصی است که اگر رعایت نشود ممکن است شما را با مشکل مواجه کند. ما تمام مراحل این نوع نصب را برای شما توضیح داده و سعی کردیم به گونه توضیح دهیم که برای شما قابل فهم باشد.

بیشتر بخوانید »
تصویر دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی

دکوراسیون اتاق نشیمن مدرن

دکوراسیون اتاق نشیمن از اصلی ترین قسمت های طراحی دکوراسیون است که از اهمیت بالایی نیز برخوردار است. دکوراسیون اتاق نشیمن به دو صورت سنتی و مدرن طراحی می شود.

بیشتر بخوانید »
تصویر چیدمان منزل
دکوراسیون داخلی

قوانین چیدمان منزل و نکات جذاب آن

قوانین چیدمان منزل که طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای آن را ایجاد کرده اند نکات مهمی داشت که ما در این مقاله به این نکات مهم و جذاب برای شما که می خواهید به چیدمان منزل خود به صورت تخصصی و مدرنیته بپردازید، پرداخته ایم

بیشتر بخوانید »
تصویر دکوراسیون آشپزخانه کرم قهوه‌ای
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون آشپزخانه

حتما شما هم بارها این جمله را شنیده‌اید که آشپزخانه قلب خانه است. طراحی دکوراسیون آشپزخانه یکی از با ارزش‌ترین و پیچیده‌ترین پروژه‌های بهسازی خانه است که می‌توانید انجام دهید. برای داشتن یک آشپزخانه زیبا

بیشتر بخوانید »
تصویری از محیط داخلی آژانس هواپیمایی
دکوراسیون داخلی

اساسی ترین ایده ها برای دکوراسیون داخلی دفتر هواپیمایی

دکوراسیون داخلی دفتر هواپیمایی همواره نکاتی دارد که باید به خوبی به توجه کرد تا بتوان بهترین دیزاین را برای آژانس مسافرتی خود داشته باشید. این نکات برگرفته از سال تجربه کارشناسان ما در این موضوع است

بیشتر بخوانید »
تصویر رنگبندی بلکا
دکوراسیون داخلی

بلکا

بلکا یکی از انواع پوشش‌های دیواری است که از جنس سلولز است. رنگ بلکا اصطلاح اشتباهی است که برای این پوشش به کار می‌برند. بلکا با داشتن الیاف سلولزی شما را از جنس‌ها و طرح‌های

بیشتر بخوانید »
تصویر مردی در هنگام نصب دیوارپوش
دکوراسیون داخلی

آموزش نصب دیوارپوش

اجرای دیوار پوش، نصب دیوار پوش، طریقه نصب دیوار پوش، آموزش نصب دیوار پوش، نحوه نصب دیوار پوش عناصر تشکیل دهنده این مقاله هستند

بیشتر بخوانید »
تصویر کمد دیواری مدرن
دکوراسیون داخلی

کمد دیواری

کمد دیواری از جمله عناصری است که برای تغییر دکوراسیون داخلی فضای خانه مورد استفاده قرار می‌گیرد که برای مرتب و منظم نمودن اتاق امری ضروری است. بدون شک کسی نمی‌تواند منکر این شود که

بیشتر بخوانید »
تصویر مردی در حال کندن بلکا
دکوراسیون داخلی

کندن بلکا

یکی از بیشترین سوالاتی که بعد از نصب بلکا پرسیده می‌شود این است که چه کاری برای از بین بردن بلکا انجام دهیم و آیا راه حلی برای کندن آن‌ها وجود دارد یا خیر؟ به همین

بیشتر بخوانید »
تصویر دکوراسیون سفید قهوه‌ای
دکوراسیون داخلی

دیوارکوب چیست؟

دیوارکوب‌ها با توجه به جنس، ویژگی‌های ظاهری و قابلیت‌هایی که دارند در دسته بندی‌های مختلفی قرار می‌گیرند. در ادامه 4 تا از انواع دیوارکوب را با هم بررسی می‌کنیم.

بیشتر بخوانید »
تصویر دکوراسیون اداری سبز
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون اداری

فهرست مطالب   اتاق مدیریت، محیطی است که مدیرعامل حداقل 7 ساعت کاری از روز خود را در آن سپری می‌کند؛ بنابراین طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت از اهمیت بالایی برخوردار است. طراحی دکوراسیون داخلی اتاق

بیشتر بخوانید »
تصویر سرامیک سرویس بهداشتی
دکوراسیون داخلی

سرامیک بهتر است یا پارکت؟

تفاوت سرامیک و پارکت برای انتخاب بهترین کفپوش بر اساس مقدار سرمایه شما موضوع مهمی است. در این مقاله ما به تفاوت قیمت سرامیک و پارکت و فرق سرامیک و پارکت پرداخته ایم

بیشتر بخوانید »
تصویر لمسه کاری
دکوراسیون داخلی

لمسه کاری دیواری

لمسه کاری دیوار و نکات مهم لمسه کاری روی دیوار های خانه ها و دفاتر کار و شرکت ها و چگونگی انجام مراحل لمسه دوزی روی دیوار در این مقاله به طور کامل بررسی شده است

بیشتر بخوانید »
تصویر دکوراسیون منزل 30 متری
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون خانه 60 متری

طراحی دکوراسیون منزل زمانی به درستی انجام می شود که شما بدانید برای چه خانه ای طراحی می کنید. طراحی دکوراسیون آپارتمان 30 متری باید به گونه ای انجام شود بزرگنمایی کند

بیشتر بخوانید »
دکوراسیون داخلی

دکوراسیون شرکت‌های معروف

طراحی دکوراسیون داخلی منزل توسط شرکت های معروف دنیا. یکی از بهترین دکوراسیون های داخلی دنیا، دکوراسیون شرکت گوگل می باشد. زیباترین دکوراسیون داخلی دنیا مربوط به شرکت آمازون می باشد.

بیشتر بخوانید »
تصویر کاشی سرامیک کف
دکوراسیون داخلی

کاشی سرامیک کف چیست؟

کاشی سرامیک کف خانه یکی از مهمترین موارد مورد کاربرد در دکوراسیون منزل بوده و قیمت سرامیک به انواع سرامیک کف بستگی دارد. کاشی و سرامیک کف منزل بیشتر در آشپزخانه ها و یا سرویس های بهداشتی کاربرد دارد. از مزایای استفاده از کاشی سرامیک کف می توان به زیبایی خانه اشاره داشت.

بیشتر بخوانید »
تصویر کفپوش
دکوراسیون داخلی

کفپوش چیست

كفپوش چيست؟ کفپوش را در لایه های کف ساختمان ها استفاده خواهند کرد. از انواع کفپوش ها می توان به کفپوش اپوکسی، کفپوش حفاظتی، کفپوش گرمایشی، کفپوش متحرک، کفپوش پرزدار اشاره کرد.

بیشتر بخوانید »
تصویر سقف کناف
دکوراسیون داخلی

کناف چیست؟

امروزه، مصالح ساختمانی قدیمی که در ساختمان سازی استفاده می‌شد جای خود را به مصالح ساختمانی مدرن‌تر مانند کناف‌ها داده‌ است. کناف‌ها در طراحی‌ دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرند و بخش بزرگی از ساختار

بیشتر بخوانید »
نصاب کفپوش
دکوراسیون داخلی

نصاب کفپوش

اگر به دنبال انتخاب نصاب کف‌پوش در شهر و منطقه محل زندگی خود هستید، منطقاً کیفیت برای شما شرط اول و البته قیمت اهمیت ویژه‌ای دارد؛ دستمزد نصب کفپوش و هزینه تأمین لوازم مورد نیاز

بیشتر بخوانید »
تصویر کمد دیواری یک نفره
دکوراسیون داخلی

مجری کمد دیواری

اگر به دنبال انتخاب بهترین مجری کمد دیواری و نجار برای اجرای انواع کمدهای محیط خانگی و یا اداری هستید، اما نمی‌دانید که چه اولویت‌هایی باید در ارائه خدمات به شما رعایت گردد، در مجموعه

بیشتر بخوانید »
تصویر پارکت
دکوراسیون داخلی

مجری پارکت

مجموعه حامی ساخت به عنوان بهترین مرجع و کامل‌ترین بانک اطلاعاتی در حوزه دکوراسیون داخلی به شما کمک می‌کند تا بهترین مجری پارکت را در سراسر ایران بیابید و تنها با چند کلیک ساده به

بیشتر بخوانید »
تصویر جداسازی اتاق با پارتیشن
دکوراسیون داخلی

جداسازی اتاق با پارتیشن

جداسازی اتاق با پارتیشن روشی مرسوم است که به وسیله متریال مختلف همچون چوب، شیشه، پارچه، کاغذ و غیره انجام می‌شود. نحوه جداسازی اتاق با پارتیشن سوال پرتکراری است که برای علاقه‌مندان به ایجاد تغییرات

بیشتر بخوانید »
تصویر انواع پارتیشن متحرک
دکوراسیون داخلی

انواع پارتیشن متحرک

پارتیشن متحرک یا پارتیشن قابل حرکت، یک پارتیشن است که به راحتی می‌توان آن را جابجا کرد و به فضای مورد نظر منتقل کرد. این نوع پارتیشن‌ها معمولاً از مواد سبک و قابل حمل مانند

بیشتر بخوانید »
تصویر ابزار های نصب کناف
دکوراسیون داخلی

ابزار نصب کناف

کناف چیست؟ کناف یا سقف کاذب، سازه ای است که به صورت پوششی در بالای سقف اصلی یا دیوارهای داخلی ساختمان نصب می‌شود. این سازه معمولا از مواد سبکی مانند گچ، فایبر گلاس، پلی استر،

بیشتر بخوانید »
تصویر پارتیشن سرویس بهداشتی سورمه ای
دکوراسیون داخلی

پارتیشن سرویس بهداشتی

برای فراهم کردن حریم خصوصی افرادی که از غرفه‌های حمام یا توالت استفاده می‌کنند، پارتیشن‌ سرویس بهداشتی در حمام‌های عمومی ضروری هستند. این پارتیشن‌ها از مواد مختلفی مانند فولاد با پوشش پودری ساخته شده‌اند و

بیشتر بخوانید »
تصویر ورق کناف
دکوراسیون داخلی

طول و عرض ورق کناف

ورق کناف از گچ ساخته شده و به صورت ورق‌های بزرگ یا قطعات کوچک در بازار موجود است. این ورق‌ها به صورت سقف کاذب نصب می‌شوند و به عنوان پوشش سقفی و مخفی کننده سیم‌های

بیشتر بخوانید »
تصویر نمونه کار پارتیشن چوبی
دکوراسیون داخلی

راهنمای خرید پارتیشن

اگر به دنبال تهیه و راهنمای خرید پارتیشن اداری هستید ممکن است طرح‌ها، سایت‌ها، فروشگاه‌ها و نمونه کارهای زیادی را زیر و کرده باشید؛ اما با گزینه‌ای که انتظار داشتید مواجه نشده باشید به طبع

بیشتر بخوانید »
تصویر کناف کار
دکوراسیون داخلی

دیوار خشک کناف

دیوار خشک کناف در حال حاضر یکی از پرکاربردترین و مهم‌ترین دیوارهای غیر باربری است که در ساختمان‌ها برای تقسیم‌بندی‌ها و یا ایجاد پارتیشن‌های بین واحدی مورداستفاده قرار می‌گیرد و به‌زعم سطح وسیع تنوع در

بیشتر بخوانید »
تصویر سقف کناف مغازه
دکوراسیون داخلی

سقف کناف مغازه

سقف کناف مغازه چیست؟ سقف کناف مغازه، متریالی است که برای زیباسازی و افزایش استحکام سقف استفاده می‌شود و در انواع ثابت و متحرک موجود است. اگر قصد اجرا سقف کناف مغازه را دارید باید

بیشتر بخوانید »
تصویر تایل سقفی با نور
دکوراسیون داخلی

تایل سقفی چیست؟

تایل چیست؟ تایل از صفحات خشک گچی با مقاطع گالوانیزه که سطح آن با کاغذ مقاومی به نام کرافت پوشیده شده، بوجود می‌آید. تایل‌ها معمولاً ضد آب، ضد خش، ضد لغزش و مقاوم در برابر

بیشتر بخوانید »
تصویر انواع تایل گچی
دکوراسیون داخلی

مزایای تایل گچی

تایل گچی، یک روش جذاب و کارآمد برای تزئین و محافظت از سقف خانه‌ها و ساختمان‌ها است. با طرح‌های متنوع، رنگ‌های زیبا و انعطاف‌پذیری بالا به سرعت تبدیل به یک گزینه محبوب در بین پیمانکاران

بیشتر بخوانید »
تصویر سقف کاذب کناف
دکوراسیون داخلی

انواع سقف کاذب

در طراحی داخلی می‌توان از انواع مدل سقف کاذب استفاده کرد که هر کدام ویژگی‌ها و ظاهر خاصی دارند. لازم دیدیم که در حامی ساخت، توضیحات مرتبط با انواع سقف کاذب که در طراحی داخلی

بیشتر بخوانید »
تصویر سقف کاذب در حمام و دستشویی
دکوراسیون داخلی

سقف کاذب سرویس بهداشتی

سقف کاذب در سرویس بهداشتی مدرن می‌تواند یک تغییر کلیدی و مهم باشد. سقف‌های کاذب در سرویس بهداشتی باید در مقابل رطوبت، بخار و همین‌طور آلودگی‌های محیطی بهترین عملکرد را از خود نشان دهد و

بیشتر بخوانید »
تصویر سقف کاذب چوبی
دکوراسیون داخلی

انواع سقف کاذب چوبی

انواع مدل سقف کاذب چوبی در بازار بر اساس نوع متریال، نوع چوب، روش اجراء، طرح و همین‌طور سبک طراحی دسته‌بندی می‌شود و دارای گستره‌ای فوق‌العاده وسیعی است. اگر مایل به تغییر دکوراسیون داخلی ساختمان

بیشتر بخوانید »
تصویر سقف کاذب در آشپزخانه
دکوراسیون داخلی

انواع سقف کاذب آشپزخانه

انواع سقف کاذب آشپزخانه امروزه به‌عنوان یک روش سریع، منطقی، مقرون‌به‌صرفه و اقتصادی برای تغییر دکوراسیون داخلی در ساختمان‌های مسکونی تا تجاری و… مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از کلیدی‌ترین و اصلی‌ترین دغدغه‌های مشتریان، انتخاب

بیشتر بخوانید »
تصویر تایل سقفی
دکوراسیون داخلی

مزایای تایل سقفی چیست

تایل سقفی چیست؟ تایل سقفی محصولاتی هستند که برای پوشش و زیباسازی سطح سقف استفاده می‌شوند. این تایل‌ها به صورت قطعات کوچک با اشکال و طرح‌های مختلف ساخته می‌شوند و به روشی مشابه پازل یا

بیشتر بخوانید »
تصویر تایل گچی
دکوراسیون داخلی

تایل گچی چیست؟

تایل گچی، یک نوع پوشش دیواری است که از مخلوطی از گچ و آب ساخته شده است. یک یاز انواع تایل گچی، تایل سقفی است که برای پوشش دادن به سطح سقف‌ها استفاده می‌شود. تایل

بیشتر بخوانید »
تصویر دیوارپوش
دکوراسیون داخلی

قیمت دیوارپوش

اگر نیاز به خدمات اجرای دیوارپوش، استعلام قیمت دیوارپوش و سایر موارد و یا تهیه المان‌های سقف کاذب و دکوراسیون داخلی را دارید، در حامی ساخت، می‌توانید با گنجینه‌ای از متخصصان، بهترین‌ها را در محل

بیشتر بخوانید »
تصویر مجری تایل گچی
دکوراسیون داخلی

قیمت تایل گچی

درصورتی‌که نیاز به مجری تایل گچی در تهران، شیراز، اصفهان و شهرهای دیگر را دارید، در حال حاضر حامی ساخت به‌عنوان مرجع انتخاب پیمانکار تایل گچی به شما امکان انتخاب، مقایسه و بررسی را می‌دهد.

بیشتر بخوانید »

طراحی دکوراسیون دفتر املاک

طراحی دکوراسیون دفتر املاک اهمیت بسیاری در جذب مشتریان و افزایش فروش دارد. در حقیقت دکوراسیون دفتر املاک می‌تواند ابزاری باشد که به مشتری کمک می‌کند به‌آسانی با محیط و خدمات‌تان آشنا شوند و به

بیشتر بخوانید »
تصویر اتاق اروپایی
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی اروپایی

امروزه یکی از مدرن‌ترین و زیبا‌ترین طراحی‌های دکوراسیون داخلی به سبک اروپایی مدرن و کلاسیک است، که یکی از بهترین راه‌های بزرگ نشان دادن خانه هم به شمار می‌رود. پس تا آخر این مقاله با

بیشتر بخوانید »
تصویر طراحی دکوراسیون شیرینی فروشی
دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون شیرینی فروشی

برای طراحی دکوراسیون داخلی شیرینی فروشی باید به نکات ریز و جزئیات مهم نظیر استفاده از برچسب‌های جذاب، طراحی لوگو قوی و ظروف زیبا، دکوراسیون‌های مختلف مانند مجسمه‌های شیرینی و تزئینات دیواری، استفاده از مبلمان

بیشتر بخوانید »

قیمت تایل سقفی

پیشرفت‌های متعدد در حوزه ساخت و ساز و استفاده از مصالح جدید و مدرن برای ساخت ساختمان‌های مسکونی و غیرمسکونی تغییری عظیم در حوزه خرید مصالح ساختمانی به وجود آورده است. یکی از این پیشرفت‌ها

بیشتر بخوانید »
تصویر قیمت نصب کابینت
دکوراسیون داخلی

قیمت نصب کابینت

موضوعی که به هنگام محاسبه قیمت هر متر نصب کابینت باید به آن توجه داشته باشید این است که قیمت اعلام شده از سوی نصاب کابینت، تنها قیمت نصب هر متر مربع از کابینت است.

بیشتر بخوانید »
تصویر اشتباه رایج در طراحی
دکوراسیون داخلی

اشتباهات رایج در دکوراسیون داخلی

وقتی در مورد اشتباهات رایج در دکوراسیون داخلی صحبت می‌کنیم، منظور المان‌ها و پلن‌هایی است که چه در مرحله تئوری و چه در مرحله اجرا، توسط مجری دکوراسیون داخلی ایده‌پردازی و اجرا می‌گردد. شرکت‌های زیادی

بیشتر بخوانید »
تصویر طراحی دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی

راهنمای طراحی دکوراسیون داخلی: ایده تا اجرا!

طراحی دکوراسیون داخلی منزل امروزه نسبت به گذشته اهمیت بیشتری پیدا کرده است، تأثیر ویژه‌ای روی اتمسفر داخلی یک فضا می‌گذارد و دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه بخش مهمی از پروسه طراحی کلی یک سازه

بیشتر بخوانید »
تصویر اجرای تایل سقفی
دکوراسیون داخلی

تایل سقفی در تبریز

تایل سقفی نوعی پوشش برای سقف است که عمدتاً از موادی مانند فیبر شیشه‌ای، پلاستیک، پی وی سی و فلز ساخته می‌شود. این نوع سقف به دلیل زیبایی، مقاومت در برابر آتش، عایق حرارتی خوب،

بیشتر بخوانید »

مجری دکوراسیون داخلی

مجری دکوراسیون داخلی انتخاب بهترین مجری دکوراسیون داخلی در سراسر ایران به کمک حامی ساخت. حامی ساخت به عنوان مرجعی قابل اعتماد و مطمئن طیف متنوعی از تیم‌های اجرایی در حوزه دکوراسیون داخلی را به

بیشتر بخوانید »
تصویر پارتیشن pvc
دکوراسیون داخلی

قیمت پارتیشن PVC

به دنبال راهکاری برای برطرف کردن معضل شلوغی و سروصدا در محل کار خود هستید؟ این مقاله برای شما نوشته شده است؛ همراه حامی ساخت باشید. در مکان‌هایی چون مکان‌های اداری و شرکت‌های بزرگ یکی

بیشتر بخوانید »
تصویر پارتیسن ام دی اف
دکوراسیون داخلی

قیمت پارتیشن ام دی اف

اگر به دنبال یک متریال ارزان، سبک و زیبا برای تفکیک فضای ساختمان هستید، بی‌شک پارتیشن‌ها بهترین گزینه ممکن هستند. این جداکننده‌ها جنس‌های مختلفی نظیر شیشه یا آلومینیوم دارند. اما اگر به دنبال قیمت مناسب‌ترین

بیشتر بخوانید »

قیمت سقف کاذب رابیتس

قیمت اجرای سقف کاذب رابیتس کمتر است یا دیگر انواع سقف‌های کاذب؟ آیا راهی برای کاهش قیمت اجرای سقف کاذب با رابیتس وجود دارد؟ برای کسب اطلاعات بیشتر راجع‌ به هزینه سقف کاذب رابیتس تا

بیشتر بخوانید »

قیمت کناف

اگر قصد خرید کناف را دارید، ممکن است برای شما سؤالات زیادی در مورد ماهیت این فرآورده، نحوه اجرای آن و همین‌طور قیمت کناف مطرح شود. به‌طورکلی کناف سقف و کناف کاری دکوراسیون منازل و

بیشتر بخوانید »

تایل سقفی

توی کدوم شهر دنبال مجری تایل سقفی می‌گردی؟ مجری تایل سقفی در تهران مجری تایل سقفی در مشهد مجری تایل سقفی در اصفهان مجری تایل سقفی در کیش مجری تایل سقفی در کرج مجری تایل

بیشتر بخوانید »

تایل سقفی در کیش

جزیره کیش مهم‌‌ترین و زیباترین جزیره ایران، چندسالی است که تحولی در ساخت و سازهای خود ایجاد کرده است و تایل‌های سقفی جای مصالح قدیمی‌ را گرفته‌اند. امروزه این متریال محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند. سایت

بیشتر بخوانید »

تایل سقفی در ارومیه

سال‌هاست که از تایل سقفی در ساختمان‌های تجاری مورد استفاده می‌کنند. اما امروزه به خصوص در شهر ارومیه از تایل‌های سقفی در سازه‌های ویلایی و مسکونی نیز استفاده می‌شود. به طور کلی این سازه پوششی

بیشتر بخوانید »
تصویر تایل سقفی در کرمانشاه
دکوراسیون داخلی

تایل سقفی در کرمانشاه

کرمانشاه از شهرهای پرجمعیت و مدرن ایران است که مطابق با استاندارد روز پیشرفت می‌کند. یکی از زمینه‌هایی که امروزه پیشرفت زیادی در کرمانشاه داشته زمینه ساخت و ساز است. مردم عزیز کرمانشاه علاوه بر

بیشتر بخوانید »

تایل سقفی در قم

تایل سقفی از پرطرفدارترین مصالح ساختمانی است که در داخل شبکه سقف کاذب قرار می‌گیرند و ظاهر زیبایی به سازه اصلی می‌بخشد. این محصول در انواع مدل‌های مربع یا مستطیل تولید و در ابعاد مختلفی

بیشتر بخوانید »
دکوراسیون داخلی

تایل گچی در قم

تایل گچی یکی از پرکاربردترین مصالح ساختمانی است که به عنوان پوشش دیوارها و سقف‌ها در ساختمان‌های مسکونی و اداری استفاده می‌شود. این سازه به دلیل خصوصیاتی بسیاری که دارد توانسته توجه معمار تا طراح

بیشتر بخوانید »
تصویر نصب تایل سقفی در تهران
دکوراسیون داخلی

تایل سقفی در تهران

تایل‌های سقف کاذب از ترکیب مواد فرآوری شده، بازیافتی و طبیعی ساخته شده‌اند. مواد سازنده بسته به نوع و جنس تایل سقف متفاوت است؛ اما به طور کلی تایل شامل کاغذ روزنامه بازیافت شده، خاک

بیشتر بخوانید »
تصویر تایل سقفی در مشهد
دکوراسیون داخلی

تایل سقفی در مشهد

تایل‌های سقفی که به عنوان پانل‌های سقفی نیز شناخته می‌شوند، مصالح ساختمانی سبک وزنی هستند که برای پوشش سقف استفاده می‌شوند. تایل سقفی که در یک شبکه فولادی یا آلومینیومی قرار می‌گیرند، مقداری عایق حرارتی

بیشتر بخوانید »
تصویر اجرای سقف کاذب اصفهان
دکوراسیون داخلی

مجری سقف کاذب در اصفهان

اگر ساکن شهر اصفهان هستید و برای طراحی دکوراسیون منزل یا محل کار خود نیاز به یک مجری سقف کاذب دارید جای خوبی آمده‌اید؛ اینجا قرار است با تعداد بسیاری مجری سقف کاذب در اصفهان

بیشتر بخوانید »
تصویر اجرای تایل سقفی
دکوراسیون داخلی

تایل سقفی در کرج

تایل سقفی در کرج مانند دیگر شهرهایی که از نظر ساخت و ساز و دکوراسیون داخلی رو به رشد است، متقاضی دارد و افراد بسیاری نیز در این شهر به این حرفه مشغول هستند. حامی

بیشتر بخوانید »
تصویر اجرای تایل گچی
دکوراسیون داخلی

تایل گچی در کرمانشاه

آیا به دنبال یک مرکز فروش تایل گچی در کرمانشاه معتبر می‌گردید؟ یا اینکه برای نصب تایل گچی در فضای مورد نظر خود، به یک مجری تایل گچی در کرمانشاه نیاز دارید؟ در هر دسته‌ای

بیشتر بخوانید »
تصویر اجرای تایل گچی
دکوراسیون داخلی

اجرای تایل گچی

انتخاب بهترین مجری تایل گچی در حامی ساخت. مجموعه حامی ساخت به عنوان معتبرترین بانک اطلاعاتی در حوزه معرفی مجری دکوراسیون داخلی، لیست کامل و جامعی از بهترین و حرفه‌ای‌ترین مجریان تایل گچی در سراسر

بیشتر بخوانید »
تصویر تایل سقفی
دکوراسیون داخلی

تایل سقفی در اصفهان

تایل سقفی نوعی سقف کاذب است که شما می‌توانید به عنوان پوششی مستحکم برای محیط‌های مختلف همچون سینما، استخرها، سالن‌های آمفی تئاتر، مراکز تجاری یا اداری و سالن‌های موسیقی از آن استفاده کنید. چنانچه قصد

بیشتر بخوانید »
تصویر تایل سقفی
دکوراسیون داخلی

تایل سقفی در شیراز

اگر ساکن شیراز هستید و به تازگی تصمیم دارید تغییراتی اساسی در منزل یا محیط کار خود ایجاد کنید و به دنبال بهترین و جدیدترین متریال همچون تایل سقفی هستید، حامی ساخت با معرفی بهترین

بیشتر بخوانید »
تصویر انواع تایل گچی
دکوراسیون داخلی

تایل گچی در ارومیه

اگر ساکن ارومیه هستید و می‌خواهید به لیست عظیمی از مجریان تایل گچی در ارومیه متصل شوید جای خوبی آمده‌اید.  تایل گچی سازه‌ای است که از آن به منظور پوشش دیوار و سقف استفاده می‌شود؛

بیشتر بخوانید »
تصویر اجرای تایل گچی
دکوراسیون داخلی

تایل گچی در شیراز

امروزه تایل گچی یکی از پرطرفدارترین مصالحی است که مردم در هر کجای ایران به خصوص شهر شیراز آن را خریداری می‌کنند. خرید تایل گچی جزو مراحل غیر قابل حذف در ساخت و ساز شده

بیشتر بخوانید »
تصویر طراح و مجری تایل گچی
دکوراسیون داخلی

تایل گچی در تهران

تایل گچی به صفحات روکش‌دار گچی اطلاق می‌شود که نوع جدیدی از سقف کاذب هستند. خرید تایل گچی مزایایی چون سازگاری آن با محیط زیست، مقاومت بالا در برابر زلزله، ضد حریق، ضد صوت، ضد

بیشتر بخوانید »
تصویر تایل گچی
دکوراسیون داخلی

تایل گچی در اصفهان

اصفهان شهری زیبا و تاریخی است که بناهای بسیار زیادی دارد و یکی از شهرهای پرمخاطب برای اجرای تایل گچی محسوب می‌شود . وجود زیباترین بناهای تاریخی  این شهر نشان از وجود مردمانی خوش سلیقه

بیشتر بخوانید »
تصویر تایل گچی در کرج
دکوراسیون داخلی

تایل گچی در کرج

ما در حامی ساخت بهترین مجریان حرفه‌ای و مراکز فروش تایل گچی در تهران، کرج . سایر شهرهای ایران را به شما معرفی می‌کنیم. تایل گچی یکی از انواع محبوب و پر متقاضی تایل در

بیشتر بخوانید »
تصویر سقف کاذب
دکوراسیون داخلی

مجری سقف کاذب در ارومیه

اگر برای پیاده‌سازی پروژه سقف کاذب در فضای مسکونی، تجاری و اداری خود در شهر ارومیه به دنبال یک تیم مجرب و کارکشته می‌گردید، ما در حامی ساخت این تیم‌ها را به شما معرفی می‌کنیم.

بیشتر بخوانید »
تصویر انواع تایل گچی
دکوراسیون داخلی

تایل گچی در کیش

تایل گچی سازه‌ای است کاربردی که برای پوشش سقف و دیوار به کار می‌رود و با توجه به ویژگی‌های منحصر به فردی که دارد مورد استقبال بسیاری از پیمانکاران و مهندسین ساختمان است. چنانچه به

بیشتر بخوانید »
تصویر مجری سقف کاذب در قم
دکوراسیون داخلی

مجری سقف کاذب در قم

سقف کاذب، سقفِ دوم خانه، محل کار و هر فضایی سرپوشیده‌ای است که شما به آن وارد می‌شوید؛ بنابراین طراحی، ساخت و اجرای سقف کاذب باید توسط مجری متخصص و کاربلد انجام شود تا در

بیشتر بخوانید »
تصویر تایل گچی
دکوراسیون داخلی

تایل گچی در مشهد

تایل‌های سقفی گچی از صفحات گچی مرغوب و غیر قابل احتراق ساخته شده و فاقد هرگونه مواد مضر هستند. تایل‌های سقفی گچی روکش با تعمیر و نگهداری عالی، آسان، پرداخت مقرون به صرفه و همراه

بیشتر بخوانید »
تصویر تایل گچی
دکوراسیون داخلی

تایل گچی در تبریز

تایل گچی سازه‌ای است گچی که با استفاده از کرافت پوشانده شده است و معمولا برای  پوشش سقف و دیوار استفاده می‌شود. در برخی موارد متناسب با سبک محیط تایل گچی را با سایر متریال

بیشتر بخوانید »
تصویر سقف کاذب
دکوراسیون داخلی

مجری سقف کاذب در کرج

سقف کاذب سازه‌ای است گچی که با متریال مختلفی پوشش داده شده است. روکش سقف کاذب گاها از چوب یا پی وی سی است. چنانچه ساکن کرج هستید و قصد دارید تغییر و تحولی بنیادین

بیشتر بخوانید »
تصویر مجری سقف کاذب
دکوراسیون داخلی

مجری سقف کاذب در تبریز

امروزه سقف کاذب بسیار پرطرفدار شده است. سقف کاذب در واقع یک سقف ثانویه به شمار می‌آید و به عنوان یک پوشش در زیر سقف اصلی نصب می‌شود. سقف کاذب در طرح‌های مختلف برای بخش‌های

بیشتر بخوانید »
نمونه پروژه از اجرای سقف کاذب
دکوراسیون داخلی

مجری سقف کاذب در کرمانشاه

سقف کاذب پوششی است که به عنوان یک سقف ثانویه روی سقف اصلی نصب می‌شود. این سازه در فضاهای مختلف اداری، تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار می‌گیرد و انواع مختلفی دارد. تفاوتی نمی‌کند ساکن

بیشتر بخوانید »
تصویر مجری سقف کاذب
دکوراسیون داخلی

مجری سقف کاذب در شیراز

امروزه یکی از راه‌های زیباسازی منازل و سازه‌های مختلف استفاده از سقف کاذب است. استفاده از سقف کاذب و پیاده‌سازی آن در منازل امروزه به بالاترین حد خود رسیده و طرفداران زیادی نیز روزافزون پیدا

بیشتر بخوانید »
تصویر نصب سقف کاذب
دکوراسیون داخلی

مجری سقف کاذب در مشهد

امروزه از سقف کاذب برای ساخت سازه‌های مختلف استفاده می‌شود. سقف کاذب مزایایی نظیر قابلیت جابجایی آسان، هزینه بازسازی کم، عایق صدا و حرارت، صرفه جویی در مصرف انرژی و … دارد که همین مزایا

بیشتر بخوانید »
تصویر اجرای سقف کاذب
دکوراسیون داخلی

مجری سقف کاذب در تهران

انتخاب برترین مجری سقف کاذب در تهران به صورت آنلاین و تنها با چند کلیک ساده فقط از طریق مجموعه حامی ساخت. برای دسترسی به لیست متنوعی از برترین مجریان سقف کاذب در تهران و

بیشتر بخوانید »

کناف کار در قم

حامی ساخت این بار به معرفی بهترین کناف کاران در قم برخاسته است و قصد دارد تا به مشتریان عزیز باتجربه‌ترین و کاربلدترین کناف کار را در شهر زیبای قم معرفی کند. سال‌های زیادی است

بیشتر بخوانید »