موضوعی که به هنگام محاسبه قیمت هر متر نصب کابینت باید به آن توجه داشته باشید این است که قیمت اعلام شده از سوی نصاب کابینت، تنها قیمت نصب هر متر مربع از کابینت است. اگر قصد نصب صفحات بین کابینتی دارید، هزینه نصب کابینت به صورت جداگانه محاسبه می‌شود. نصاب کابینت موظف است از بهترین تجهیزات و ابزارآلات برای نصب اصولی کابینت استفاده کند. برخی افراد ممکن است با هدف کاهش اجرت نصب، به سراغ افراد غیر متخصص و تازه کار بروند. اما فراموش نکنید که نصب غیر اصولی در آینده‌ای نه چندان دور هزینه بیشتری بابت تعمیر کابینت بر روی دست‌تان می‌گذارد؛ بنابراین توصیه حامی ساخت به شما این است که برای ساخت کابینت از کابینت ساز حرفه‌ای و برای نصب کابینت فقط از متخصص این کار کمک بگیرید.

عوامل موثر بر قیمت نصب هر متر کابینت

تصویر نصب کابینت

قیمت نصب کابینت به عواملی چون جنس کابینت (هایگلاس، ام دی اف یا روکش رنگ)، نوع کابینت (زمینی، دیواری، کمدی یا ویترینی) و متراژ کابینت بستگی دارد. از آنجایی که عوامل متعددی بر تعیین قیمت نصب کابینت تاثیرگذارند، محاسبه اجرت نصب کابینت معمولا برای افراد عادی دشوار است. نصاب کابینت برای نصب انواع کابینت‌های هایگلاس و mdf معمولا دستمزد یکسانی دریافت می‌کند اما اگر کابینت از نوع روکش رنگ باشد، با توجه به دشوارتر بودن پروسه نصب، قیمت نصب کابینت نیز افزایش می‎‌یابد. اگر قصد خرید یا تعویض کابینت دارید، احتمالا چگونگی استعلام قیمت کابینت و هزینه‌های مربوط به نصب آن برای شما هم به یک دغدغه تبدیل شده باشد، در این صورت می‌توایند از طریق حامی ساخت با بهترین مجریان نصب کابینت آشنا شوید و از طریق شماره تماس یا آدرس درج شده در سایت با آن‌ها ارتباط برقرار کرده و سوالات و چال‌های خود را در این حوزه با آن‎ها در میان بگذارید.

قیمت نصب کابینت ام دی اف

تصویر نصب کابینت

اجرت نصب کابینت ام دی اف تفاوت چندانی با کابینت هایگلاس یا دیگر انواع کابینت ندارد. قیمت هر متر نصب کابینت توسط حامی ساخت طبق قیمت اتحادیه نصب کابینت از 1.000.000 تومان تا 1.500.000 تومان متغیر است. این متغیر بودن قیمت به دلایلی چون نوع کابینت و متراژ نصب است. همان‌طور که کمی پیش اشاره شد، نصاب بابت نصب کابینت‌های روکش رنگ اجرت بیشتری دریافت خواهد کرد. همچنین نصب کابینت‌های دیواری با توجه به پیچیده بودن فرایند نصب، اجرت بیشتری نسبت به کابینت‌های زمینی دارد.متراژ نصب از دیگر عوامل مهمی است که نصاب کابینت آن را به عنوان یکی از عوامل تاثیرگذار در قیمت نصب هر متر کابینت معرفی می‌کند. عموما نصابان کابینت برای نصب تک کابینت یا انجام کارهای کوچک هزینه بیشتری دریافت می‌کنند اما اگر حجم کار بیشتر باشد اجرت نصب نیز مقرون به صرفه‌تر خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع‌به قیمت روز نصب کابینت از طریق راه‌های ارتباطی موجود در سایت با ما تماس بگیرید. مشاوران حامی ساخت همواره پاسخگوی استعلام  قیمت هر متر نصب کابینت از سمت شما هستند.

صفر تا صد انتخاب مجری از حامی ساخت فقط با یک کلیک